امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ198ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞

(28-08-2014، 20:46)@yeganeh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

cry girl
(28-08-2014، 20:43)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

✘✘صــ.ـــ.ـدآی تفنگـــــــٍ =×=×=×=> Bang Bang |:
✘✘میکشـــه به زنـــگـــٍ =~=~=~=> Dang Dang |:
✘✘شیــون مــ×ـ×ـآدر<==<==>==> 【Ɲø】
✘✘آرآمـ~ـ~ـش مـ ـ ـن =*=*=> 【ßy】
میدونی دلم از چی میسوزه؟ اینکه من از شما ها خیلی کوچیک ترم ولی به اندازه ی شما مشکلات دارم.دلم میخواد مثل شما خودکشی کشم

وآستآ >_< تو حق ندآری |:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ198ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞ 127
 سپاس شده توسط t★r G!RL$ ، #marya#
آگهی
(28-08-2014، 20:40)تنها10 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منو باش نرفتم شام بخورم اونوقت اینجا.....

آدم یه جایی میره که دو نفر بشناسنش :|

منو نگاه نکن پررو ام 
هیشکی رو نمیشناسم ولی یه جوری سر صحبت رو واز میکنم که طرف میبینه بی ادبیه جوابمو ندهAngel

با تمرین درست میشه برو تمرین کنTongue
 سپاس شده توسط an idiot ، #marya#
(28-08-2014، 20:46)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-08-2014، 20:44)#marya# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-08-2014، 20:41)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-08-2014، 20:40)#marya# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-08-2014، 20:39)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خسته شدم از این زندگی نکبتی |||:

جدی نگیر |||: منم اینجوری  میشم بعضی وقتا |||:

بعضی وختآ نه ایندفه جدیه |||:
چی شده مگه 0_0

هیچی |: خدآفس |:

.________________.!
خدافس |||:

(28-08-2014، 20:47)~ُُBön َBáŠŦ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-08-2014، 20:46)#marya# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-08-2014، 20:43)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

._.* !

سلام (:

شمارتو بده >_____<

شمـاره نی نی میخوای چیکــار ؟ kaffe2

تو هنو درگیر نام کاربری اولیشی؟!!!|||:
 سپاس شده توسط ◄Iяαи► ، ~ُُBön َBáŠŦ~
(28-08-2014، 20:45)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-08-2014، 20:43)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

._.* !

|: تو که میآی حآلم عوض میشه اصا ._.

خوب یا بد !؟!

(28-08-2014، 20:46)#marya# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

._.* !

سلام (:

شمارتو بده >_____<

تو بده ._.*

(28-08-2014، 20:47)~ُُBön َBáŠŦ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

._.* !

سلام (:

شمارتو بده >_____<

شمـاره نی نی میخوای چیکــار ؟ kaffe2

ب تو چ >.<
Tell these girls
they don’t need men
-to feel like -women
 سپاس شده توسط ◄Iяαи► ، #marya# ، ~ُُBön َBáŠŦ~
سلام aquarium
 سپاس شده توسط ~ُُBön َBáŠŦ~
(28-08-2014، 20:46)@yeganeh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

cry girl
(28-08-2014، 20:43)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میدونی دلم از چی میسوزه؟ اینکه من از شما ها خیلی کوچیک ترم ولی به اندازه ی شما مشکلات دارم.دلم میخواد مثل شما خودکشی کشم

خودکشی چیزه مضخرفیه .

البته اگه ابزارش باشه خوبه . Angel

1 ترامادول میدونی چیه ؟
2 چند سالته ؟
 سپاس شده توسط ◄Iяαи► ، #marya#
(28-08-2014، 20:49)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-08-2014، 20:45)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

._.* !

|: تو که میآی حآلم عوض میشه اصا ._.

خوب یا بد !؟!

خوب ._.*
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط #marya#
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: *احسان*، @yeganeh، Apple 50، dokhtare bala، hidden ninja، غزل جون، ღ✿ ДVД ✿ღ4 کاربر پنهان

جمعتون جمعه گلتون کمه fishing
 سپاس شده توسط t★r G!RL$
(28-08-2014، 20:48)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

cry girl

وآستآ >_< تو حق ندآری |:
هعیییی
میدونم.
میترسم.
واسه همین خودکشی نمی کنم
 سپاس شده توسط ◄Iяαи► ، an idiot
|: اول تو چشات نگآ میکنه اونقدر زل میزنه که دیگه نمیتونی ازش چش بردآری ._. بعد تو انشاش غلطاشو مث تو مینویسه ._. بعد جزوه هاشو میده بت ._. بعدش میگه میتونه تو درست کمکت کنه ._. روز بعد از اینکه مدل موهآتو عوض میکنی مدل موهاشو عوض میکنه ._. بعدش میگه میرسوندت خونه ._. آخر سر میگه عآشقته |: ولی بعد ترکت میکنه |: مزخرفـــــــــــ (=
 سپاس شده توسط an idiot

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان