امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ198ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞

(28-08-2014، 14:13)*احسان* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-08-2014، 14:11)*yasna* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-08-2014، 14:08)*احسان* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-08-2014، 14:07)hidden ninja نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-08-2014، 14:05)*yasna* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زرشک

معلومه خوش گذشته
حسن تو هم بودی؟

کثافت خیانت کار

مگه قرار نبود تک پر من باشی؟؟؟Dodgy
خاک تو سرت
مگه تو چیزی؟

همش تقصیره توئه زنش نشدی گیر داد به من بدبختUndecided
این اقا چند سالشه؟
                                                              دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(:
 سپاس شده توسط ghgbggf
آگهی
پسرک ===> پسر کوچک هع اینو بآش |||:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ198ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞ 53
 سپاس شده توسط ~ُُBön ُBáŠŦ~
(28-08-2014، 14:12)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-08-2014، 14:08)پسرک تنها نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-08-2014، 14:06)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-08-2014، 14:04)پسرک تنها نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-08-2014، 14:02)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مگه بزرگی تو قد و اندآزس؟ |||: آدم بآید یه جره عقل دآشته بـآشه |||: فک کردی از بچگی مآمآنم نآزم کرده بآبآم هی رآ رفته گفته قوربونت بشم؟ |: نه عزیزم من دآستآن زندگیم خیلی درآزه |||:
بابا این حنا دختری در مزرعه اس از اول سختی کشیده ولش کن بیچاره رو

هــــــــــــــــوی دآرم بآ یکی دیگه حرف میزنم تو چرآ هآپ هآپ میکنی -_- نذآ یه چی بگمآ -__-
درست صحبت کن عمو جون!
گنده تر از دهنت حرف نزن

به خیآلت الآن شآخی هع |: هوی عمو جون شآخ که بآشی جآت رو سر گآوه نه رو سر مآ |:
برو دنبال بازیت بابا من زشته برام باتو کل کل کنم
(28-08-2014، 13:44)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-08-2014، 13:42)*Mahan* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-08-2014، 13:37)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-08-2014، 13:36)*Mahan* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-08-2014، 13:32)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ماهان *^0^*
جانم ؟با منی آیا ؟!

الان ماهان دیگه ای هس اینجا !؟! |:
گفتم شاید باشه :|

خب خوبی ؟! :|

اصن منو شناختی !؟! |=
هان؟

بد کردم پرسیدم آیا؟! :|
 سپاس شده توسط eɴιɢмαтιc
(28-08-2014، 14:12)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جفتتـون banned ????????? Dodgy
 سپاس شده توسط ◄Iяαи►

(28-08-2014، 14:08)پسرک تنها نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-08-2014، 14:06)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-08-2014، 14:04)پسرک تنها نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-08-2014، 14:02)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مگه بزرگی تو قد و اندآزس؟ |||: آدم بآید یه جره عقل دآشته بـآشه |||: فک کردی از بچگی مآمآنم نآزم کرده بآبآم هی رآ رفته گفته قوربونت بشم؟ |: نه عزیزم من دآستآن زندگیم خیلی درآزه |||:
بابا این حنا دختری در مزرعه اس از اول سختی کشیده ولش کن بیچاره رو

هــــــــــــــــوی دآرم بآ یکی دیگه حرف میزنم تو چرآ هآپ هآپ میکنی -_- نذآ یه چی بگمآ -__-
درست صحبت کن عمو جون!
گنده تر از دهنت حرف نزن

دنیا ببین من طرف کسی رو نمیگیرم ولی حرف تو زشت تر از حرف اون بود
حداقل احترام بزرگتریش رو داشته باش

تمومش کن :|
 سپاس شده توسط ~ُُBön ُBáŠŦ~ ، hidden ninja ، eɴιɢмαтιc ، ghgbggf
سلامی دوباره :|
(28-08-2014، 14:15)~ُُBön ُBáŠŦ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جفتتـون banned ????????? Dodgy

آره دلم میخوآد بن شم بن دآئم |:
 سپاس شده توسط ~ُُBön ُBáŠŦ~
حسن و غزاله
بیاین تو حرمسرای من
اسمشم حرمسرای رضا
 سپاس شده توسط ghgbggf
(28-08-2014، 14:14)*yasna* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-08-2014، 14:13)*احسان* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-08-2014، 14:11)*yasna* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-08-2014، 14:08)*احسان* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-08-2014، 14:07)hidden ninja نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

معلومه خوش گذشته
حسن تو هم بودی؟

کثافت خیانت کار

مگه قرار نبود تک پر من باشی؟؟؟Dodgy
خاک تو سرت
مگه تو چیزی؟

همش تقصیره توئه زنش نشدی گیر داد به من بدبختUndecided
این اقا چند سالشه؟

هم سن خودمه 20Undecided
 سپاس شده توسط ghgbggf

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان