امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(2)ஜ۩۩ஜ196

غزل ××××××(:

ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(2)ஜ۩۩ஜ196 171
 سپاس شده توسط ρяіηcεss~Αιοηε
آگهی
(25-08-2014، 9:13)غزل جون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-08-2014، 9:08)♥♥nafas♥♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منظورم بالاخره همون بود ..

غزل منم تو رو میبینم یآد گوریل میوفتم /:

شومپــِد :]

(25-08-2014، 9:11)Apple 50 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-08-2014، 9:10)غزل جون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-08-2014، 9:08)Apple 50 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-08-2014، 9:06)غزل جون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوبی ؟

ب خاطر اخطار ناراحتی ؟ حالا مگه چن درصد داده ؟^-^

سحر .. تو رو میبینم یاد جن. میوفتم ..! خو نکبتی دگ #--
نه بابا حالا من یه چیزی گفتم .__.*

خخخخ من تا به حال یکی دوبار محروم شدم
ولی حرفی نزدم دیگه اخطار جای خودشو داره:cool:

یکی دوبار محروم شدی مدیری ؟._______.

زندگی خیلی عجیبه..

اون ک درش شکی نیس (((:

اولین بار یادمه از صابر 4 تا سوال پرسیدم و آفلاین شدم ، بعد اومدم دیدم 4 تا پ.خ ازش دارم ، ذوق مرگ شدم خیلی *^.^ .. ! آخه میگفتن صابر ج کسیو نمیده و ازین حرفا ..! بعد دیدم همش چرند میگن |: !
تو فلش شایعه زیاده
عمو صابر همه ی سوالات بچه ها رو جواب میده
ولی به شرطی که طرف چرت و پرت ننوشته باشه..
 سپاس شده توسط ற!sS~saЋİ ، ρяіηcεss~Αιοηε
من میرم خدافظ /: غزل اشغال و سحر (:

سپاس شده توسط Navisa. ، ρяіηcεss~Αιοηε
{~-~}..
فوش نمیدم ·-·
من موخوام نویسنده شم *-_-
سحر عزیزم ((((:
خودت ک میدونی سحر پشت این عزیزم فوش های پنهانه .. ♥

سحر آفرین از جلو چشمم خفه شو >_____< .. !
 سپاس شده توسط Navisa.
(25-08-2014، 9:21)غزل جون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

{~-~}..
فوش نمیدم ·-·
سحر عزیزم ((((:

کدوم بخش؟-___-
(25-08-2014، 9:19)Apple 50 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-08-2014، 9:13)غزل جون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-08-2014، 9:08)♥♥nafas♥♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-08-2014، 9:11)Apple 50 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-08-2014، 9:10)غزل جون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-08-2014، 9:08)Apple 50 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه بابا حالا من یه چیزی گفتم .__.*

خخخخ من تا به حال یکی دوبار محروم شدم
ولی حرفی نزدم دیگه اخطار جای خودشو داره:cool:

زندگی خیلی عجیبه..

اون ک درش شکی نیس (((:

اولین بار یادمه از صابر 4 تا سوال پرسیدم و آفلاین شدم ، بعد اومدم دیدم 4 تا پ.خ ازش دارم ، ذوق مرگ شدم خیلی *^.^ .. ! آخه میگفتن صابر ج کسیو نمیده و ازین حرفا ..! بعد دیدم همش چرند میگن |: !
تو فلش شایعه زیاده

الآن حدودا 4 ساله 27 سالشه||: ؟

(25-08-2014، 9:22)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-08-2014، 9:21)غزل جون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

{~-~}..
فوش نمیدم ·-·
سحر عزیزم ((((:

کدوم بخش؟-___-

همونجایی ک رقیب توش زیاد دارم :]]
 سپاس شده توسط Navisa.
آره میدونم عـــــــــــــــــــــــــــــــزیـــــــــــــــــــــــــــــــــزم(:

حیف مجبورَم برم -ــ-

بعدا حآلت و میگیرم ^ــ-

خدافظ ..

خدافس-_- !

چ قد این دخدره ی عزیزمو من دوسش دارم واقن. .. !
(25-08-2014، 9:23)غزل جون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-08-2014، 9:19)Apple 50 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زندگی خیلی عجیبه..

اون ک درش شکی نیس (((:

تو فلش شایعه زیاده

الآن حدودا 4 ساله 27 سالشه||: ؟

(25-08-2014، 9:22)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

{~-~}..
فوش نمیدم ·-·
سحر عزیزم ((((:

کدوم بخش؟-___-

همونجایی ک رقیب توش زیاد دارم :]]
بخش گفت و گو ..؟
سلآم .. !
 سپاس شده توسط Navisa.

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان