امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(2)ஜ۩۩ஜ196

(24-08-2014، 21:19)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-08-2014، 21:18)~SHAwTY GiRL~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-08-2014، 21:16)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سوگی/?

بـهـلـع؟ ^.^

ی عاقل و بالغو پیدا کن عقدمون کنه^_^

امیر داداش من عاقل نیستم ولی بالغم Big Grin
تو هم ک خر عاشق شدی رفت
من عقدتون کنم ؟
The blood runs free
The rain turns red
Give me the wine
You keep the bread
 سپاس شده توسط tyjtfhdhr
آگهی
(24-08-2014، 21:21)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-08-2014، 21:19)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-08-2014، 21:18)~SHAwTY GiRL~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-08-2014، 21:16)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سوگی/?

بـهـلـع؟ ^.^

تو هم ک خر عاشق شدی رفت
من عقدتون کنم ؟
فک کنم بالغ بس باشعBig Grinبرو ی امامه سر کن بیا بدوTongue
 سپاس شده توسط ţђę ɱąŋ wђǫ şǫɭd ţђę wǫŗɭd ، RєƖαx gнσѕт
خب دیگه مثل اینکه خواه ناخواه وقت رفتنه .___.

به امید دیدار که نه خدانگهدار همه ی دوستا و به ظاهر دشمنا (.. )
ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(2)ஜ۩۩ஜ196 125
 سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡
(24-08-2014، 21:23)*احسان* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب دیگه مثل اینکه خواه ناخواه وقت رفتنه .___.

به امید دیدار که نه خدانگهدار همه ی دوستا و به ظاهر دشمنا (.. )

احسان داداش کجا؟Sad
 سپاس شده توسط ✘ றДƬДᗡØЯЄ ✘ ، RєƖαx gнσѕт
خب عروس داماد خفه شید میرم سر عقد
اول عروس خانوم

زَوَّجتُکَ نَفْسی فی المُدَّةِ الْمَعْلوُمَه عَلَی الْمَهْرِ الْمَعْلوُم

عروس خانوم بگو قبلت
The blood runs free
The rain turns red
Give me the wine
You keep the bread
 سپاس شده توسط RєƖαx gнσѕт
SlmBlush
(24-08-2014، 21:25)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اول عروس خانوم

عروس خانوم بگو قبلت

این جمله ی مبارکه از دهن تو بیرون اومد0__0
عروس رفته گل بچینه
(24-08-2014، 21:22)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-08-2014، 21:21)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سوگی/?

بـهـلـع؟ ^.^

تو هم ک خر عاشق شدی رفت
من عقدتون کنم ؟
فک کنم بالغ بس باشعBig Grinبرو ی امامه سر کن بیا بدوTongue
اوممم فامیلآمون نیسدن
(24-08-2014، 21:25)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اول عروس خانوم

عروس خانوم بگو قبلت
صب  کنید باو
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
MADE IN AM
(24-08-2014، 21:16)@yeganeh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-08-2014، 21:11)undefined نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-08-2014، 21:11)@yeganeh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

غزلی؟ از نویسندگی لذت میبری؟ خوبه؟ می ارزه زحمت بکشی براش؟

فقد رنگت عوض میشه + یه تالار .. !

همین :| !

ولی اونجور که داشتم میخوندم نامزد مُدیر =)) .. !

:|| چه ارزشی ؟ :v ..

من شهید میشم -_- .. !
اگه راضی نیستی مقامتو بده من.
من موخوام نویسنده شم.

من نمیخام تُ شهید شی :> .. !
 سپاس شده توسط t★r G!RL$
فامیلا برن بمیرن خودمونه عشقه سوگی^__^

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان