امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(2)ஜ۩۩ஜ196

(24-08-2014، 19:09)*احسان* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تکمیل ظرفیت زمانیه که مهلت ثبت نام اینترنتی تموم میشه
بعضی رشته های خوب حتی تو دانشگاه تهران هم صندلی خالی دارن چون بعضی از اونایی که قبول شدن نمیان باسه ثبت نام اونوخت اون صندلی هارو بین متقاضی ها پخش میکنن البته ریسکش بالاست دیگه :|
میلاد این مشاور تیزهوشان بود وحیدی بود اگه اشتباه نکنم از اون راهنمایی بگیرShy
مشاور مدرسه خودمون بود دیگه :///
انتخاب رشتمو نشونش دادم فقط ی چندتا شهرو واسم جا به جا کرد..

(24-08-2014، 19:10)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من دنیآ ام ._.
یادم نمیادت..
بیخی..
نت در دسترسم نیس نمیتونم بیام..
ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(2)ஜ۩۩ஜ196 114ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(2)ஜ۩۩ஜ196 114
 سپاس شده توسط ◄Iяαи►
آگهی
(24-08-2014، 19:09)*larmes de Feu* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-08-2014، 19:08)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-08-2014، 19:02)*larmes de Feu* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-08-2014، 18:58)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-08-2014، 18:55)*larmes de Feu* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

-_______-
-_______- نداره :| ..
شُما ؟ .-.
بابات -__-
پدر .-. ..

عجب ..

خیلی جالبه :|

Nov 2011

پَ یعنی از کجا منو میشناسی ؟ ._.

من ی رکسانا میشناختم دختر گم و گور شدمه!
اون نیستی گویا..

میس لیمو ؟ ._.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://7uplod.ir/images/nck2s1148tlqjpczbxpw.png

مهمان .-. ..
(24-08-2014، 19:12)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-08-2014، 19:09)*larmes de Feu* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-08-2014، 19:08)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-08-2014، 19:02)*larmes de Feu* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-08-2014، 18:58)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

-_______- نداره :| ..
شُما ؟ .-.
بابات -__-
پدر .-. ..
عجب ..
خیلی جالبه :|
Nov 2011
پَ یعنی از کجا منو میشناسی ؟ ._.
من ی رکسانا میشناختم دختر گم و گور شدمه!
اون نیستی گویا..
میس لیمو ؟ ._.

آره..
ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(2)ஜ۩۩ஜ196 114ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(2)ஜ۩۩ஜ196 114
سلام
اسلام
های درود
کوفت-_____-
 سپاس شده توسط ◄Iяαи►
(24-08-2014، 19:11)*larmes de Feu* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-08-2014، 19:09)*احسان* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تکمیل ظرفیت زمانیه که مهلت ثبت نام اینترنتی تموم میشه
بعضی رشته های خوب حتی تو دانشگاه تهران هم صندلی خالی دارن چون بعضی از اونایی که قبول شدن نمیان باسه ثبت نام اونوخت اون صندلی هارو بین متقاضی ها پخش میکنن البته ریسکش بالاست دیگه :|
میلاد این مشاور تیزهوشان بود وحیدی بود اگه اشتباه نکنم از اون راهنمایی بگیرShy
مشاور مدرسه خودمون بود دیگه :///
انتخاب رشتمو نشونش دادم فقط ی چندتا شهرو واسم جا به جا کرد..

(24-08-2014، 19:10)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من دنیآ ام ._.
یادم نمیادت..
بیخی..
نت در دسترسم نیس نمیتونم بیام..

فک کنم سومین نفر تو لیست دوستام بوتی ._. ولی نمیشنآختمت (=
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(2)ஜ۩۩ஜ196 114
(24-08-2014، 19:07)Albert wesker نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-08-2014، 18:58)غزل جون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-08-2014، 18:55)*larmes de Feu* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-08-2014، 18:51)غزل جون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فروزنو فقد سلطون و پیک پیکو میتونستن نگه دارن ..

چون مال اونا بود..

خو مال اونا باشه ..

اگه یه ادم درس حسابی میومد بخره که البته مث این دوتا توانشو داشته باشه بازم یجوری سرپا میموند

اونجا فقط به یه دلیل درست شد...
قرار بود اونجا به یه انجمن دوستانه تبدیل بشه...
اونا مدیرای با تجربه ی فلش بودند اون انجمنو درست کردند که یه فضای رفاقتی ایجاد بشه
الان اون آدما دیگه تو فروزن نیستند
حتی تو فیس بوکم به زور پیداشون میکنم¡
دیگه اونجا فروزن گذشته نیست که کاربرا شوق داشته باشن هر روز برن سر بزنن...
من خودم یه ماه یه بار میرم...

من فعالیتم ت فروزن بد نبود ..ولی خو ب.گا رف دگ
من اگه فعالیتای اونجارو ت اینجا کرده بودم الان مدیر بودم:|

تاریخ اینجام هم خیلی قدیمی نیس ولی به گفته دوستان یه جورایی قدیمی به حساب میام .. ولی چ کنیم حدود 1 سال یا شاید بیشتر اینجا رو فقط بخواطر فروزن ول کردیم .. الانم خیلی حسرتشو میخورم ..
فروم زدن راحته ولی نگه داشتنش سخته
منم خودم بعد یه سال و نیم به این نتیجه رسیدم که هر وقت حوصلم سر رفت بیام همین فلش و دغدغه ی هیچی نداشته باشم
آخ هاست خراب شد
آخ انجمن پوکید
آخ فروم فیلتر نشه
آخ کسی کاربر دزدی نکنه
همش درد سره بابا SleepyConfused
 سپاس شده توسط *larmes de Feu* ، Albert wesker
(24-08-2014، 19:13)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
اسلام
های درود
کوفت-_____-

درد ._.
هیییییم ._.* !
Tell these girls
they don’t need men
-to feel like -women
 سپاس شده توسط ◄Iяαи► ، Thyme
(24-08-2014، 19:14)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-08-2014، 19:13)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
اسلام
های درود
کوفت-_____-

درد ._.

مرض-___-
ازتون بدم میاد>_____<
چرا؟
نمیدونم>_<
اصن تو فضولی>_____<
برم ادبیات رو مال خودم کنم رو یگانه رو کم کنم-____-
 سپاس شده توسط ◄Iяαи►

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان