امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(2)ஜ۩۩ஜ196

(24-08-2014، 13:53)عاشق همه دخترا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این پارک ندیده رو ببینBig Grin عکس میگیره میاد میزارهSmile

چقد تو **جی ک نمیفهمی اینو از اینترنت ور داشتم بعدم دو روز عضو باش بعد نظر بده
آگهی
نیوشا نسناس اون وقت که من بودم این شیوا هم نبود فقط صابر بود 2 سال پیش من اینجا عضو بودم نگو تازه کار
من پادشاه فلشخورم
در کل میگم میای تعریف میکنی خخخخخخخخخخخخ
ناراحت نشو شوخی کردم
(24-08-2014، 13:55)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلامـ ..

سلامـــــ
سلامـ .. !
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR
شیوا یه منبع واسه من گیر بیار توروخدااااا
ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(2)ஜ۩۩ஜ196 89
(24-08-2014، 13:55)عاشق همه دخترا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[b]@H!V$
[/b]
6 تا اکانت دارم که مال خودم هستن تغییر خویت دادم دیگه نیازی به جدید نیست
خوب میخام اشکان باشم اگه نباشه چه بدرد میخوره!
اون روز بعد از اینکه رفای 5 دقیقه بعد تارا دید اشکانم اخراجم کرد!
نه اینو بن نکن دیگه نمیتونم بسازم تا یه روز دیگه
نقل قول: آخرین IP شناخته شده: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عاشق همه دخترا
5.237.202.251
آخرین IP شناخته شده: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
sorena_77
5.237.202.251
آخرین IP شناخته شده: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پرستو تتلوو
کدومارو دوس داری بن کنم؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
ما رفتیم بای
(:
سورنا واسه پسر خالمه اون دو تا مال منه خخخخخخخخخخ
همه رو خر کردیم با وای فای ما اومد بالا
(24-08-2014، 13:58)عاشق همه دخترا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نیوشا نسناس اون وقت که من بودم این شیوا هم نبود فقط صابر بود 2 سال پیش من اینجا عضو بودم نگو تازه کار
من پادشاه فلشخورم
در کل میگم میای تعریف میکنی خخخخخخخخخخخخ
ناراحت نشو شوخی کردم

مهم اینه ک اینقد با ادب بودی محروم شدی منم از روزه اولی ک فلشخور ساخته شد بعنوان مهمان میومدم و الانم جو نگیرتت چون این اکانتی ک باهاش اومدی 1ساعته ساخه شده
یگانه بجای اینک انقد تو چتروم باشی برو گوگل سرچ کن موضوعاتی ک میخوایو انقدم ب اینو اون نگو
Channel
 سپاس شده توسط ( lιεβ )

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان