امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(2)ஜ۩۩ஜ196

کجا میری هواوایی Big Grin
جواب منو بده؟که چرا الکی محروم شدم!
تازه من ادم بی تربیتی نیستم میگی پ خ بدن
آگهی
(24-08-2014، 13:35)@yeganeh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-08-2014، 13:31)نیوشا12 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-08-2014، 13:29)*yasna* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-08-2014، 13:27)@yeganeh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-08-2014، 13:25)نیوشا12 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا میترسی
مرگ ترس نداره.
حالا کی گفته قراره بمیری؟

والا کی گفته میخوای بمیری والا من ک خودم رفتم رنجر سوار شدم ک  زیاد نمیرن و سورتمه ک مرگو جلو چشات میبینی
سورتمه که خیلی بچه بازیه من رفتم ولی رنجر نه.

خخخخ سورتمه بچه بازیه؟ از رنجر خیلی خفن تره این عکسه سورتمه هس ولی تند میشه فقط رنگ میبینی با سرعت عهواپیما میره بعدشم یکم شیب میگیره به بالا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.erampark.com/farsi/data/image/gallery/sh1/18.jpg
بالایی سورتمه هس

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.erampark.com/farsi/data/image/gallery/sh1/12.jpg
بالایی هم رنجره
(24-08-2014، 13:46)عاشق همه دخترا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هههههههههههههههههههههههههههههههه
نه زشته تو مردی من نیست با این نام  کاربری های دخترونه بالا بیام خجالت میکشم از خودمBig Grin
من اشکانم یه وقت فکر بد نکنید خواستم تغییر هویت بدم!!!!!!!!Big Grin
شیوا اون حاج آقا اشکان رو بدون اینکه چیزی بگم تارا اومد محروم کرد برای اینکه دید اشکانم خیلی ناراحت شدن انشالا دهنش سرویس بشه

برو خبرت اکانت ادم بیا اینوبستمDodgy
Channel
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinSmile

خوب حاج آقا مثل ادم بود محروم شد
کسی بفهمه مناشکانم فک میکنه اومدم فحش بدم اخراج می کنه

بیخیال اینجا  جای من نیست بیام بدون اینکه چیزی بگم اخراجم می کنن
نه اخراج نمیکنه برو با ی درست بیا اشکانم توش نباشه ترجیحاAngel
Channel
این پارک ندیده رو ببینBig Grin عکس میگیره میاد میزارهSmile
من قبلا یه بار رفته بودم قم پارک هفتاد دو تن اقا نمیدونین قبلا مخمل قرمز گزاشته بودن با صدای شیطان ک داره هاهاهاها میخنده ادم فکر میکرد الان تو جهنمیBig Grin
هعیییی دارم اسم خودمو وقتی صورتی میشم تصور میکنم.
شیوا منو پیشنهاد میدی؟
ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(2)ஜ۩۩ஜ196 88
[b]@H!V$
[/b]
6 تا اکانت دارم که مال خودم هستن تغییر خویت دادم دیگه نیازی به جدید نیست
خوب میخام اشکان باشم اگه نباشه چه بدرد میخوره!
اون روز بعد از اینکه رفای 5 دقیقه بعد تارا دید اشکانم اخراجم کرد!
نه اینو بن نکن دیگه نمیتونم بسازم تا یه روز دیگه
سلامـ ..

[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ]
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان