امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(2)ஜ۩۩ஜ196

(24-08-2014، 13:42)MAHDI 190 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-08-2014، 13:41)عاشق همه دخترا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دختراااااااااااااااااا چرا به من سلام نمی کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
chon tabloooee pesarii :
خوب پسرم دیگه پس چی هستم؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 سپاس شده توسط MAHDI 190
آگهی
(24-08-2014، 13:42)*yasna* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-08-2014، 13:41)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-08-2014، 13:40)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هعي|:

امير من يهو ميرم اينقد زر بزن بيا اول شو |:

من ی گرگ نرم با من درست صحبت کن رقاص-____-
تازه من زر نمیزنم من چکن میزننم-___-

(24-08-2014، 13:41)*yasna* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-08-2014، 13:40)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو ک هنو زنده ای:|
چرا باید بمیرم؟
الان گفتی منو کشته:||||||
واسه یه لحظه مردم

من ک ندیدم دوبارع بمیر-___-
(24-08-2014، 13:42)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-08-2014، 13:41)عاشق همه دخترا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اخه جوابتو بدم بعد دعوا میگیری منم الان دعوا بگیرم خیلی ب ضررمه:|||||
پسره ی چی
                                                              دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(:
سَـــ
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR
(24-08-2014، 13:44)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-08-2014، 13:42)*yasna* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-08-2014، 13:41)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-08-2014، 13:40)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هعي|:

امير من يهو ميرم اينقد زر بزن بيا اول شو |:

من ی گرگ نرم با من درست صحبت کن رقاص-____-
تازه من زر نمیزنم من چکن میزننم-___-

(24-08-2014، 13:41)*yasna* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-08-2014، 13:40)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو ک هنو زنده ای:|
چرا باید بمیرم؟
الان گفتی منو کشته:||||||
واسه یه لحظه مردم

من ک ندیدم دوبارع بمیر-___-
اون موقع دلیل داشتم الان ندارم
                                                              دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(:
(24-08-2014، 13:43)عاشق همه دخترا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-08-2014، 13:42)MAHDI 190 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

chon tabloooee pesarii :
خوب پسرم دیگه پس چی هستم؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
vaghe an k akhe ye pesar cheghad mitone....bashe
man bikhiyale mobailam saylente hamash ♥
هههههههههههههههههههههههههههههههه
نه زشته تو مردی من نیست با این نام  کاربری های دخترونه بالا بیام خجالت میکشم از خودمBig Grin
من اشکانم یه وقت فکر بد نکنید خواستم تغییر هویت بدم!!!!!!!!Big Grin
شیوا اون حاج آقا اشکان رو بدون اینکه چیزی بگم تارا اومد محروم کرد برای اینکه دید اشکانم خیلی ناراحت شدن انشالا دهنش سرویس بشه
(24-08-2014، 13:42)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

bathtimeمهدی تبلیغ کرد
man !!! SadSad
man bikhiyale mobailam saylente hamash ♥
بچه ها مشکلی پیش اورد پخ یدید فعلا497
Channel
(24-08-2014، 13:47)MAHDI 190 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-08-2014، 13:42)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

bathtimeمهدی تبلیغ کرد
man !!! SadSad
نه یه مهدی دیگه
شیوا چند روز بنه؟
(:

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان