امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گُـفــتُــگـ ــ ـ ــوے آزآב نَـ ـ ــســפֿِــﮧ ے صـב و نـوב شـِش..!ツ

(22-08-2014، 22:53)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2014، 22:52)mahdi0191 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

mahnaz

man mikhastam pesare khobi besham vali ghesmat nashood
Sadcrying

man pesare badiyam:'(

برو بابا این فـآزآ اصن بهت نمیآد -_-
من دیدمت دیگه .. (:

به قیافت نمیاد کلا :|

khare ghiyafam ghalat andaze :-[

سپاس شده توسط ~Mahnaz~
آگهی
هعــــــــــــــــــــــــی! ما که به زندگی باختیم (: شما چند چندبن باهاش؟!
 سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡ ، Magical Girl
دونبال رفقای قدیم هستم پیدا نمیکنم>_<
 سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡
(22-08-2014، 22:54)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2014، 22:53)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2014، 22:50)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2014، 22:44)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2014، 22:41)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چی چی ؟ :////
باو گوشیم گم و گوره فلن .. منم از ی گوشی کهنه استفاده میکنم فلن :| اینم هی روشن خاموش میشه .. اس هم نمیگیره ! وضش خرابه کلن :|
فرض كن ح داشت منو با چنين گوشي اي فوش كش ميكرد ||:

فقط اس ميگرفت فارسي هم نداشت شارژش هم تموم شد

كلا همه چي دست به دست هم دادن تا منو بد بخت كنن

اهم|:

ص خبري از ح نداره ؟؟-_-

من با ص در ارتباط نیسم .. ینی با هیشکی نیسم ... میگم که .. گوشی ریده :|
ايشالا درس ميشه -_-

پري ميگه دهنش سرويسه ||:

راسی اون قضیه .. چی شد ؟ چرا؟
پري يه چيزي بهش گفته اگه ببينه دهنش سرويس ميشه.-.

جوابي هم نيومده -_-

(22-08-2014، 22:55)~BAd bOY~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ليست دوستاي من<:

حميد :|

صادق |:
(22-08-2014، 22:54)غزل جون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ازدواجت با امیر ب کجا ختم شد مهناز ؟·________·

سارا.-.

چن تا غزل داریم ؟:>

البته یسنا اسمش غزاله هَ .. ! نه غزل :| !

خودش اون موقع گُف -_- .. !

منُ تُ ||: !
(22-08-2014، 22:55)~BAd bOY~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

to google serch kon vasat miyare:-|

2013؟ رفیقای قدیمی ؟

(((:
گُـفــتُــگـ ــ ـ ــوے آزآב نَـ ـ ــســפֿِــﮧ ے صـב و نـوב شـِش..!ツ 68
مگه من خُدافسی نکردم ؟ :|

خُدافس ^_^* !
(22-08-2014، 22:56)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2014، 22:54)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2014، 22:53)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2014، 22:50)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2014، 22:44)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فرض كن ح داشت منو با چنين گوشي اي فوش كش ميكرد ||:

فقط اس ميگرفت فارسي هم نداشت شارژش هم تموم شد

كلا همه چي دست به دست هم دادن تا منو بد بخت كنن

اهم|:

ص خبري از ح نداره ؟؟-_-

من با ص در ارتباط نیسم .. ینی با هیشکی نیسم ... میگم که .. گوشی ریده :|
ايشالا درس ميشه -_-

پري ميگه دهنش سرويسه ||:

راسی اون قضیه .. چی شد ؟ چرا؟
پري يه چيزي بهش گفته اگه ببينه دهنش سرويس ميشه.-.

جوابي هم نيومده -_-

ليست دوستاي من<:

حميد :|

صادق |:

فاطمه .. عزیزم .. بدبختُ ول کن ! ب پریم بگو بیخیال شه ! با تهدید میخوای عاشقش کنی ؟ ..

پوفف ..

پریُ بعضی وختا واقن میخوام بکشم :|

بکشید بیرون از بدبخت :||||||
plαy wιтн тнe вιɢ ɢυɴѕ
 سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡
(22-08-2014، 22:57)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2014، 22:54)غزل جون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ازدواجت با امیر ب کجا ختم شد مهناز ؟·________·

سارا.-.

چن تا غزل داریم ؟:>

البته یسنا اسمش غزاله هَ .. ! نه غزل :| !

خودش اون موقع گُف -_- .. !

منُ تُ ||: !

آها
گُـفــتُــگـ ــ ـ ــوے آزآב نَـ ـ ــســפֿِــﮧ ے صـב و نـوב شـِش..!ツ 68

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 13 مهمان