امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گــفـتـگـوی آزاد نـسـخـه 190

(12-08-2014، 12:24)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به معنی واقعی کلمه بدبخ شدم هیچ کاری نمیکنم خدا نکنه یکارم بکنم همه دیگه بد برداشت میکنن bathtime

چی شدع مگه؟؟Undecided
آگهی
(12-08-2014، 12:21)P.O.O.R.Y.A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من همه چی میخورم بستنی هم روش

نه .. من فقد بستنی .. !

خیلی دلم میخواد چیزای دیگه هم بخورم .. ولی ب بستنی عادت کردم :|

(12-08-2014، 12:21)22ALIEN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شاید قدم نو رسیده در راه باشهBig GrinBig GrinWink

-_- نَ .. !

(12-08-2014، 12:23)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همون پسر نقطه چینه ._. ..

نَ :| !
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe گــفـتـگـوی آزاد نـسـخـه 190 169
 سپاس شده توسط † αƖιєη †
(12-08-2014، 12:24)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-08-2014، 12:21)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-08-2014، 12:17)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راستی سلام اهورا ._.* ..
سلام خانوم.__.
(:

خوبی ؟! ._.*
یس همسر(:
تو هم که خوبی!

آیسان کمتر بخور:|
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، † αƖιєη †
(12-08-2014، 12:25)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-08-2014، 12:21)P.O.O.R.Y.A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من همه چی میخورم بستنی هم روش

نه .. من فقد بستنی .. !

خیلی دلم میخواد چیزای دیگه هم بخورم .. ولی ب بستنی عادت کردم :|

(12-08-2014، 12:21)22ALIEN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شاید قدم نو رسیده در راه باشهBig GrinBig GrinWink

-_- نَ .. !

(12-08-2014، 12:23)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همون پسر نقطه چینه ._. ..

نَ :| !

پدر بچه کیه معلوم نیسBig GrinBig Grin

امیر پ.خ بخون جایی که من ناظمم
(12-08-2014، 12:27)22ALIEN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پدر بچه کیه معلوم نیسBig GrinBig Grin

بست کن امیر میزنم شت وپتت میکنم :|

(12-08-2014، 12:26)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کمتر بخورم ؟ ._.
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe گــفـتـگـوی آزاد نـسـخـه 190 169
 سپاس شده توسط † αƖιєη † ، Δ.н.ο.υ.я.Δ
اول سلام

دوم یه سوال ؟؟؟؟؟
(12-08-2014، 12:26)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدایا منو به راه راست بکشون ._. ..

منحرف بودنم دردیه آ ._. :|
 سپاس شده توسط Jack Daniel'ѕ ، 22ALIEN
(12-08-2014، 12:29)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدایا منو به راه راست بکشون ._. ..

منحرف بودنم دردیه آ ._. :|

همیشه به احتمال های دیگه هم فک کن :|
 سپاس شده توسط † αƖιєη †
هعی نامرد vahidrk
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
بسه دیگهDodgy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، Jack Daniel'ѕ ، † αƖιєη † ، Δ.н.ο.υ.я.Δ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 73 مهمان