امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گــفـتـگـوی آزاد نـسـخـه 190

خدایا .. دلم ..
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe گــفـتـگـوی آزاد نـسـخـه 190 167
 سپاس شده توسط Δ.н.ο.υ.я.Δ ، Dead Silence ، † αƖιєη † ، ✘ ßαÐ-þʘy ✘
آگهی
(12-08-2014، 12:13)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول:
با کدوم عکس?
برات میفرستم پس فردا باشیاAngel
من هروز هستم(:
بفرس
 سپاس شده توسط † αƖιєη † ، Mïņ̃†êR
(12-08-2014، 12:15)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول:  با همون قبلی گفتم که صابر منو تو لیست سیاهش گذاشته بعد چه جوری بخوام پ.خ بفرستم.

الان عکسشو گذاشتن تو مدیریت به نفس دادیDodgy

ها ن بابا شاید یکی رمزمو داشته باشه مگه مرض دارم!؟؟؟؟Sad
(12-08-2014، 12:15)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدایا .. دلم ..
بهم خوری کردی
:|
یه سطل بگیر دستت بشین تو دستشویی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گــفـتـگـوی آزاد نـسـخـه 190 167
راستی سلام اهورا ._.* ..

(12-08-2014، 12:17)P.O.O.R.Y.A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-08-2014، 12:15)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدایا .. دلم ..
بهم خوری کردی

شاید از نظر عاشقی باشه :| ..

دلش تنگ شده باشه ._. ..

آخیییی ._. ..
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
22ALIEN ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
@yeganeh ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
adia ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
F A R D I N ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
mahdi0191 ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
P.O.O.R.Y.A ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
★★ Ali ★★ ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ツ נڅــ ـ ـ ـےツ ،
2 کاربر پنهان، 1 مهمان 
(12-08-2014، 12:17)P.O.O.R.Y.A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدایا .. دلم ..
بهم خوری کردی

بهم خوری ؟ ..

:| نه حرف بالا اوردن نی ..

از دیروز پریروز هیچی نخوردم .. صبحونه هم عادت ندارم بخورم .. حالمم خراب ..

فقد بستنی میخورم .. اونم یخی .. هم فالوده ای هم پرتقالی ^_^ :| ! ..

غیر از بستنی هیچی نمیخورم .. دلم درد میکنه ..
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe گــفـتـگـوی آزاد نـسـخـه 190 167
 سپاس شده توسط † αƖιєη †

خدایا .. دلم ..
خوبی?
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє
(12-08-2014، 12:17)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شاید از نظر عاشقی باشه :| ..

دلش تنگ شده باشه ._. ..

آخیییی ._. ..

دلم برا کی تنگ شده باشه ؟ ._.
 سپاس شده توسط † αƖιєη †
(12-08-2014، 12:19)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدایا .. دلم ..
بهم خوری کردی

بهم خوری ؟ ..

:| نه حرف بالا اوردن نی ..

از دیروز پریروز هیچی نخوردم .. صبحونه هم عادت ندارم بخورم .. حالمم خراب ..

فقد بستنی میخورم .. اونم یخی .. هم فالوده ای هم پرتقالی ^_^ :| ! ..

غیر از بستنی هیچی نمیخورم .. دلم درد میکنه ..
من همه چی میخورم بستنی هم روش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گــفـتـگـوی آزاد نـسـخـه 190 167
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان