امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گــفـتـگـوی آزاد نـسـخـه 190

(12-08-2014، 11:33)ill-Mind نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-08-2014، 11:30)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

محمد رضا ؟ .-.

اسم مَن چیه ؟ ._. :|
نمیدونم :/ اسمت چیه ؟ (..)
من که گفتم اون موقع
آ
ی
س
ا
ن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گــفـتـگـوی آزاد نـسـخـه 190 154
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، ( lιεβ )
آگهی
(12-08-2014، 11:33)ill-Mind نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بلقیص خانوم همسایه ملقب ب فوضول محله + گاراگاه و آدم شناس ._. !

آیسان ـام :|

اگه گفتی چند سالمه ^_^ :| ؟

(12-08-2014، 11:31)P.O.O.R.Y.A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آیسان
^__^

احمق تو محمد رضایی ؟ :|

(12-08-2014، 11:30)mahdi0191 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فاطی نرو تازه من اومدم :|

سلام بقیه!

:rum: تُ با فاطی چیکا داری ؟ :|

[ جو گیر شدم :| ]
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe گــفـتـگـوی آزاد نـسـخـه 190 154
 سپاس شده توسط ✘ ßαÐ-þʘy ✘ ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، CTG ، mahdi0191 ، † αƖιєη † ، ( lιεβ )
(12-08-2014، 11:30)mahdi0191 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فاطی نرو تازه من اومدم :|

سلام بقیه!
باشه ._.

سـلام خوبی ؟ :>>

حل شد مشکلات ._. ؟

(12-08-2014، 11:31)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فاطی ._.* من ساختم ولی باش کاری ندارم :| میخآی رمز بدم وآسه خودت شه -_^ ؟ ..
آره بی زجمت قربون دستت ._.

(12-08-2014، 11:31)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من پستامو موقتی بر داشتم ._.

چون دیگه حال آپ نبود ._.

تو آپ میکنی ؟ ._.
اوهوم رد کن بیاد ._. !
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، † αƖιєη † ، ( lιεβ )
لعنتی .. من ایمیلم و الکی زدم چون هم تکراری بود هم اگه قبول میکرد اینا میفهمیدن من غزلم .. !

این کُد فعال سازی میخآددد ! :|
 سپاس شده توسط ✘ ßαÐ-þʘy ✘ ، † αƖιєη †
(12-08-2014، 11:32)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-08-2014، 11:29)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همون گوشه گیری برو اینجا بشین پسره ی گوشه گیر
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.akskhor.ir/do.php?imgf=Capture.png

حالا من ی چی گفتم :|

شورشو در نیار دیه -_-

متقلب دختر نماِ ایکبیری -_-

:| من معذرت میخوام ازت محمد رضا .. این بچه های ما ادب ندارن ..

خاک تو سرت امیر .. pou

الان ممد میره همه جا پر میکنه بچه های فلش خور روانی ـان :|
پر کردن نمیخواد :]
همه میدونن : )
Before I pull this trigger
Your eyes vacant and stained
شيوا ميگه يوهاهاها صد تا ج ميگيره ||:

يكي جواب منو بده

آيسان هم كه -_-
(12-08-2014، 11:34)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[quote='ill-Mind' pid='2325172' dateline='1407832404']

بلقیص خانوم همسایه ملقب ب فوضول محله + گاراگاه و آدم شناس ._. !

آیسان ـام :|

اگه گفتی چند سالمه ^_^ :| ؟

(12-08-2014، 11:31)P.O.O.R.Y.A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آیسان
^__^

احمق تو محمد رضایی ؟ :|

نه ولی پوریا که هستم
گــفـتـگـوی آزاد نـسـخـه 190 154
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، ( lιεβ )
(12-08-2014، 11:34)SINA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بهم نخندید من گناه دارم :|

جدا راس میگم یه جوری شدم؛|

سینا حسش نی جواب پ.خ ــتو بدم :|

اشکال نداره ^_^ درست میشه :|
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe گــفـتـگـوی آزاد نـسـخـه 190 154
 سپاس شده توسط ✘ ßαÐ-þʘy ✘ ، CTG
(12-08-2014، 11:33)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-08-2014، 11:30)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ._. ..

سلآم :| .. !

یادم رفته غزل ._.
سينا دادا مارو يادت رفت؟؟\:
 سپاس شده توسط CTG

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 13 مهمان