امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گــفـتـگـوی آزاد نـسـخـه 190

(11-08-2014، 23:04)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 23:03)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 23:01)hidden ninja نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جواب داد
روم نمیشه نا جور بپرسم

اینجا همه اولش این طورین :| ..

ولی یه ذره که میشه با منحرفا میگردن .. میپرسن :| !

نترس (: از اونجوریاشم بپرسی اشکآل نارع .. ! :|

آره آره مثلا من ی سوال توپ دارم *^•^*
از کی ؟ >_< من دارم آ .-. .. اول نوبته منه آ .. ! -_- :||| ای وای :| نیکی بپرسی میزنم آ ! :|||

(11-08-2014، 23:04)hidden ninja نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 23:03)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 23:01)hidden ninja نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جواب داد
روم نمیشه نا جور بپرسم

اینجا همه اولش این طورین :| ..

ولی یه ذره که میشه با منحرفا میگردن .. میپرسن :| !

نترس (: از اونجوریاشم بپرسی اشکآل نارع .. ! :|
دختر جون من بیست سالمه
تو دبیرستان اخر این کارا بودم
آقای گُل .. !

میدونم 20 سالته (: .. خُب مُشکل چیه عزیز ؟ :|
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~
آگهی
(11-08-2014، 23:04)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 23:02)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 23:01)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 23:00)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خـآک تو سر همـه تون *-ــ-*
._.

مرسی گلم نظر لطفته *^•^*

خوآهش میـ ــکنم ._.*

عاشقتم (=

دیوونتــم ^0^ &_&
 سپاس شده توسط [ niki ]
(11-08-2014، 23:05)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 23:04)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 23:03)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سوالشو !!!! *0_0*

دهنش ._. ..

XOX کیهه ؟ :| ..
دهن عمت گلم (:

اينقد بيجنبه ايد؟؟

آخهه دیه شماره خونه جلویه مرد ؟ Confused Big Grin
 سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡ ، ~Mahnaz~
هیچی ولش کن
نیکی وضع هورموناش خرابه ها همچی سوالایی میپرسه!!
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~
آشغال من با چ امیدی اون سوالو پرسیدم منتظر جواب بودم زد حال >~< !
Tell these girls
they don’t need men
-to feel like -women
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~ ، hidden ninja ، βΑllεяiηΑ♡ ، an idiot
وایی >_< من یه غلطی کردم :| !
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~ ، an idiot
نیکی سوالات فوق العادست دختر 25r3025r3025r3025r30

مجلس بی ریاست
ج بدید18
گــفـتـگـوی آزاد نـسـخـه 190 67
The music feels better
گــفـتـگـوی آزاد نـسـخـه 190 67

سپاس شده توسط [ niki ] ، ~Mahnaz~
(11-08-2014، 23:07)hidden ninja نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچی ولش کن
نیکی وضع هورموناش خرابه ها همچی سوالایی میپرسه!!

دوست عزیز خفه میشی یا خفت کنم !؟! (:
Tell these girls
they don’t need men
-to feel like -women
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~ ، ( lιεβ )
(11-08-2014، 23:07)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 23:05)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 23:04)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 23:03)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سوالشو !!!! *0_0*

دهنش ._. ..

XOX کیهه ؟ :| ..
دهن عمت گلم (:

اينقد بيجنبه ايد؟؟

آخهه دیه شماره خونه جلویه مرد ؟ Confused Big Grin
رسما داريد به پسر ٢٠ساله ميگي +١٨ حرف بزنه ||:

خو شماره الكي ميگن .-.

اينقد سخته؟؟
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~
(11-08-2014، 23:07)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آشغال من با چ امیدی اون سوالو پرسیدم منتظر جواب بودم زد حال >~< !

خودتی >_< ..

سئوال به خودت برمیگرده گلم ^_^ ..
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 73 مهمان