امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گــفـتـگـوی آزاد نـسـخـه 190

(11-08-2014، 21:55)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 21:52)الیکا0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه جوری جواب 4 تا نقل قول رو تو یه ارسال میدین؟؟؟؟؟

باع دستت درد نکنه مامان جون157f

هر پستی ک میخوای ج بدیو اینو»»»»»گــفـتـگـوی آزاد نـسـخـه 190 47میزنی بعد تو پاسخ سریع نقل قوللارو بزنی همش میاد
مرسی.ببخشید باعث شرمندگیتون شدمBlushBlushBlush
(11-08-2014، 21:55)_TakPaR_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همیشه از این پیشنهادا نمیدم ! »» دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Click
لینک بدید برم دانلود کنم
(11-08-2014، 21:55)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بدرود..
بای گوگولی مگولی
LIFE is a LiaR GaMe......SoooOOoO.......NEveR TruSt enYOne Angel
 سپاس شده توسط an idiot ، Mïņ̃†êR ، βΑllεяiηΑ♡
آگهی
(11-08-2014، 21:55)الیکا0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امضا یکی رو اعصابمهBlush

که؟
 سپاس شده توسط الیکا0
(11-08-2014، 21:57)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 21:56)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 21:54)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 21:51)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من هنو کار امروزم و فراموش نکردم .. cry girl

نیکی من رو از این عذاب وُژدان نجآت بدهههه cry girl

خخخخ دختره ی خل ^_<

عذاب وجدان نداشته باش دخترم فقط ی سوتیه گنده دادی چیزی نیس ک Big Grin

خودتی >_< .. !

خُل تویی :| ..

فک کنم به امیر برخورد Confused !

نه ترو خدا با اون موضوی وحشتناکت انتظار داری بش بر نخوره !؟! |=
خُدآیا من و ببخش :||||||| !
(11-08-2014، 21:58)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/member.php?action=profile&uid=92391
اين كيه ؟

~~~> سینا |=
Tell these girls
they don’t need men
-to feel like -women
شیوا تو چه جور مدیری هستی گند زدی به هر چی علاقه که توی پست زدن داشتم Dodgy
گــفـتـگـوی آزاد نـسـخـه 190 47
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
 سپاس شده توسط an idiot
نقل قول:
خوش به حالتون!

شما مرحله ی محدوده ها هستید؟باید محدوده ها از ما بشه!

یکی عکسش مال اونجا که توی بیبانه؟اونجا خیلی باحاله یک چیزا داره به صورت خودکار بمب میزنه!

تو چی هست حالا بازیه؟

همشونم نازین!خیلی خوبه!

5000 تا پول تفنگ؟خب رمز میزنی...
نه از اول خودش همه چی داره :| رمز نمیزنم !

این یه سیدی بازی بود از پسر عموم گرفته بودم قاچاقی وارد ایران شده ! عربا میزنن ×!

توش 5 تا GTA داره همشم 5 هست ولی پیشرفته !

اینی ک عکساشو گذاشتم همونه .. پیدا کنم میزارم واست دان کنی ..
نقل قول: ابهتت نکشتت.. :>>

چطوری ؟ خوبی ؟ از عرف چ خ ؟ ._.
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط امیررضا*
(11-08-2014، 21:55)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 21:52)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 21:50)hidden ninja نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اقا من نمیخوام برم سربازی
ای خداااااااااا

همين كه مجبور نيستي برا مدرسه چادر سرت كني خيلي .-.
برو سربازي -_-

مگه شما سر میکنین !؟! *0_0*

ما از مقنعمون بجا دستمال گردن استفاده میکنیم هیچی بمون نمیگن ! |:
اجباريه .-.
شاهد ميرم
سال اول تحمل ميكنيم
من بهترين مدرسه اصفهان قبول شدم نرفتم >_<
سال بعد تربيت بدني
يا اگه خدا بخواد رقص .-.
 سپاس شده توسط [ niki ]
(11-08-2014، 21:58)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود بر همگی

درود
 سپاس شده توسط Aiden Pearce
(11-08-2014، 21:56)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 21:52)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 21:47)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 21:34)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رکی داره ازت خوشم میاد :v

یعنی میای خاستگاریم ؟ ._.

دعا هام مستجاب شدن :| ..

خدایا شکرت .____. !

:|

صبح با عرفان تشریف میاریم :|

قدمتون رو چشمه من و شیوا .___.

هووی خوبم تورش کنیاgrou
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡ ، الیکا0 ، an idiot ، † αƖιєη †
(11-08-2014، 21:59)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 21:57)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 21:56)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 21:54)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 21:51)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من هنو کار امروزم و فراموش نکردم .. cry girl

نیکی من رو از این عذاب وُژدان نجآت بدهههه cry girl

خخخخ دختره ی خل ^_<

عذاب وجدان نداشته باش دخترم فقط ی سوتیه گنده دادی چیزی نیس ک Big Grin

خودتی >_< .. !

خُل تویی :| ..

فک کنم به امیر برخورد Confused !

نه ترو خدا با اون موضوی وحشتناکت انتظار داری بش بر نخوره !؟! |=
خُدآیا من و ببخش :||||||| !

خدایی ی ذره فک نکردی بعد موضو بزنی !؟! |=
Tell these girls
they don’t need men
-to feel like -women
 سپاس شده توسط الیکا0

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 15 مهمان