امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(ஜ۩۩ஜ187(2

(08-08-2014، 1:14)✯مهرزاد✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2014، 1:12)SOROU$H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2014، 1:11)✯مهرزاد✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2014، 1:09)SOROU$H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تینا |:

سریال هفت سنگ رو دیدی ؟!؟!؟

خیلی قشنگ بود ...

کدوم قسمتشو دوست داشتی !؟!؟ ._.

همون قسمت که همدیگرو دوست داشتن ولی مخفی میکردن :|

ناشیانه موضوعو عوض میکنی -_- ! :|

من که اصلا اون قسمتشو ندیدم !

v:

تعریف میکنم برات (:

:v ؟؟ :|

جدید کشف کردی؟ :|

نمیخواد تعریف کنی |:

از اون قسمتش متنفرم !
Би садар эм нь бэлгийн хавьталд орсон

Тэр ...  нэртэй байсан
 سپاس شده توسط ∆ MeRzaD ∆ ، | NEON DEMON | ، ✘PETER✘
آگهی
(08-08-2014، 1:08)hanie directioner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2014، 1:03){{♥♥♥ aydin ♥♥♥}} نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2014، 0:58)ღღ ßÀᗡ ♐ ƃíᴚL ღღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول:
پ ن پ.انتطار داشتي كه بيان تو؟ ((:

مگه اینجا لسانجلسه برادره من ؟ :|

جمع کن خودتو ._.
مگه بده :| شهره خوب دست يافتني نيست.ساختني است :|

احساس میکنم تو بزرگ شی جای شاهین نجفی رو میگیریUndecided
دعا كن كه بگيرم :|
 سپاس شده توسط | NEON DEMON | ، ✘PETER✘
رشـته چی میرید -_-
(08-08-2014، 1:16)پسر تنها نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2014، 1:14)glambert boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2014، 1:13)پسر تنها نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2014، 1:10)glambert boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2014، 1:09)پسر تنها نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدا نکنه نشدم دیگهBig Grin

دیشب اینقد عذاب وجدان گرفته بودم
حالم خیلی بد بود
ینی قشنگ به غلط کردن افتادم :|
دیشب ک حالشونو گرفتم

صبح مدیرا اومدن سراغم شمارشونو دادن گفتن اگه اتفاقی افتاد اس بدهBig GrinBig Grin

شدی مامور مخفیه مدیره بزرگ ==========> عمو صابر:|

من سره قضیه ی اون آقائه حالم بد شد
بنده خدا پدرش درومد اینقد مسخرش کردیم:|

ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(ஜ۩۩ஜ187(2 181 ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(ஜ۩۩ஜ187(2 181 صندلیو جوید بدبخ

اون آقاهه نه
اونی که هانیه دوس داشت بره سراغش :|
اون یکی مارو جوید نه صندلیو ._.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(ஜ۩۩ஜ187(2 181

سپاس شده توسط ✘PETER✘ ، ըoφsիīkα
(08-08-2014، 1:14)فرشته جوووون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2014، 1:12)پسر تنها نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2014، 1:10)فرشته جوووون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2014، 1:08)پسر تنها نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2014، 1:06)فرشته جوووون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عاغا من چن ساله ی نظر خاصی بهت داشتم دارم تجدید نظرمیکنم!!!!!!!!

چ نظری؟
زیاد خوب نبود....ینی افتضاح بود!بیخی

یادته؟؟؟
حتی روز اول این اکانتمم نزدیک بود تو یکی از تاپیکات دعوامون بشهههههههه

نه یاادم نی .___.
آلزایمری چیزی نداری؟؟؟
اتفاقن دوبار بحث کردیم....o_O
بیشترازی ماه پیش بود...

نه یادم نی من روزی صد تا کاربر میبینم با 20 نفرشون بحث میکنم مگه باید همشونو یادم باشه حالا سر چی بود؟
 سپاس شده توسط ըoφsիīkα ، | NEON DEMON |
(08-08-2014، 1:13)shadow girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حانیه بیا بدوووووووو

دوختم بالاخره

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://imgdl1.topnop.ir/uploads/201106/tpn3680/IdTmJGG7Ch.jpg

پرده رو برش دادم*._.

هار هار هار

oh my god
thanks

سپاس شده توسط ✘PETER✘ ، | NEON DEMON | ، ըoφsիīkα
نقل قول:

چی گیری دادی به اون !؟!؟

اون یه جور هایی خواهرمه !

بعد من و تارا اصلا بهم فکر نمیکنیم ...

من الان نمیدونم تارا رو با کدوم ت مینویسن

با این تارا یا با این طارا |:

اونم نمیدونه منو با کدوم س مینویسن

سروش یا صروش .__.
گلوت پیشه کی گیره درحال حاضر ؟ :|
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط S R U H ، | NEON DEMON | ، ըoφsիīkα ، T A R A ، ✘PETER✘
خدافس .
Би садар эм нь бэлгийн хавьталд орсон

Тэр ...  нэртэй байсан
 سپاس شده توسط ∆ MeRzaD ∆ ، | NEON DEMON | ، ըoφsիīkα ، Dead Silence ، T A R A ، ✘PETER✘
سروش و تارا انکار نکنید :C

+ خدافظ همگی ..
 سپاس شده توسط ըoφsիīkα ، | NEON DEMON | ، S R U H ، T A R A ، ✘PETER✘
بـآ تو بودمـ فرشته -_-

نقل بزنمـ سرعـت میترکـه

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 10 مهمان