امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(ஜ۩۩ஜ187(2

(08-08-2014، 0:58)ღღ ßÀᗡ ♐ ƃíᴚL ღღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول:
پ ن پ.انتطار داشتي كه بيان تو؟ ((:

مگه اینجا لسانجلسه برادره من ؟ :|

جمع کن خودتو ._.
مگه بده :| شهره خوب دست يافتني نيست.ساختني است :|
 سپاس شده توسط | NEON DEMON | ، hanie directioner ، ✘PETER✘
آگهی
(08-08-2014، 1:00)ღღ ßÀᗡ ♐ ƃíᴚL ღღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تارا خب اگه دوس نیستین یکی از رفیقامو جور کنم واست ؟ .__.*

اسمش ممدرضاس .__.

17 .__.

ردیفش کنم ؟ :<

نمیخوام با کسی دوس شم ! .__.*)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(ஜ۩۩ஜ187(2 176
 سپاس شده توسط | NEON DEMON | ، Dead Silence ، S R U H ، ✘PETER✘
(08-08-2014، 1:00)glambert boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام •_•

سلام آرشامBig Grin

نمیخوای مثله دیشب شام بدی؟Big Grin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط | NEON DEMON | ، jade2 ، ✘PETER✘
چقد خلوتهههههه (•_•)

سپاس شده توسط ✘PETER✘
(08-08-2014، 1:01)SOROU$H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

||||||||||||||||:
اونقد بدم میاد وقتی چیزی واس زر زدن ندارن اینو میزارن ~~> :|

چیه ؟ :|

گفتین دوس نیستین باهم دیگه مگه غیر اینه ؟ :|

الکی غیرت نداشته باش روش پس ! :|

تارا ردیف کنم ؟ ._.

عکسشو دارم آ .. بزارم واست ؟ .__.
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط S R U H ، | NEON DEMON | ، T A R A ، ✘PETER✘
(08-08-2014، 1:02)✯مهرزاد✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بازیگرای هالیوودی هم رابطشونو اینطوری مخفی نمیکنن :|

خجالت بکشید :V

ببین اونا مخفی میکنن که

عکاس و پاپاراتزی ها بهشون گیر ندن !
Би садар эм нь бэлгийн хавьталд орсон

Тэр ...  нэртэй байсан
 سپاس شده توسط | NEON DEMON | ، ∆ MeRzaD ∆ ، T A R A ، ✘PETER✘
(08-08-2014، 0:59)jade2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2014، 0:58){{♥♥♥ aydin ♥♥♥}} نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2014، 0:54)jade2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب پس کسی منو ادم حساب نمیکنه.Sad Dodgyخدابظ همگی.
من كه داشتم باهت حرف ميزدم ولي تو ج ندادي :|

من جواب میدم
كلاس چي ميري الان؟
 سپاس شده توسط ✘PETER✘ ، | NEON DEMON |
(08-08-2014، 1:00)glambert boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام •_•

سلام خوش اومدی داداشHeart
 سپاس شده توسط | NEON DEMON |
(08-08-2014، 1:02){{♥♥♥ aydin ♥♥♥}} نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2014، 0:59)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2014، 0:55){{♥♥♥ aydin ♥♥♥}} نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2014، 0:52)hanie directioner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2014، 0:46){{♥♥♥ aydin ♥♥♥}} نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الله اكبر :|
مثه اين كه ميخوايد اتفاقاتي كه توي استخر هم ميوفته رو براي عموم مردم شرح بدين اره؟ :|

خخخخخخخخخخخخ نمیدونی چه اتفاقایی برای مایو های پیرزنا میوفته25r30
مافقط اونجا میخندیم
تازه وقتی میخوان لباس بپوشن نه از حوله استفاده میکنن نه از رختکنBig Grin
((:
يك بار رفته بودم استخر تو يكي از روستاهاي گرگان. مرداش همينطوري بدون شرت ميومدن استخر :| خب برادره من شما اينجوري راحتي ولي دهنه ما سرويس ميشه :|

آیدین25r30
بك فحشايي هم رد و بدل ميكردن باهم ديگه كه من احساس ميكنم تا 20 ساله ديگه هم همچين فحشايي از ادماي ديگه نميشنوم :|
:|

سپاس شده توسط | NEON DEMON | ، ✘PETER✘
هانیه > میشه حرفه دیشب و نزنی؟
عذاب وجدان میگیرم:|

سپاس شده توسط ✘PETER✘ ، hanie directioner

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 22 مهمان