امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(ஜ۩۩ஜ187(2

یعنی  من عقده ای هستم دیگه نع؟؟( :
 سپاس شده توسط Dead Silence ، ✘PETER✘
آگهی
یاسمین حامد یه کلمه گفت مرسی :|||||||
خودت با رفیقات 99% حرفاتون قربون صدقس :/\
 سپاس شده توسط Y.a.S.a.M.i.N ، ✘PETER✘ ، an idiot
(08-08-2014، 0:17)پسر تنها نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2014، 0:14)Shadow of Death نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلامی

خوش اومدی
تنکس برادر
ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(ஜ۩۩ஜ187(2 159
saret ro barnagardundi bebini
dare donya saram avar mishe
chegad in sahne tarike raftan
dare tu zandegim tekrar mishe
 saret ro barnagardundi bebini
 cheghad khahesh tuye cheshmam daram
bebini kari az man barnemiyad
be joz inke azat chesh barnadaram
 سپاس شده توسط ✘PETER✘ ، ըoφsիīkα
(08-08-2014، 0:14)jade2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2014، 0:11){{♥♥♥ aydin ♥♥♥}} نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
jade2

من كه سلام بهت كردم :|

ااااا سلام ببخشید ندیدمBig GrinBig Grin

اسمت چیه تازه وارد؟ امیدوارم تو انجمن فعال باشی
 سپاس شده توسط ըoφsիīkα ، an idiot ، hanie directioner
ببــیـن کـــی اومــــــده /:

^ـ^

[!!!!]
 سپاس شده توسط Shadow of Death ، ✘PETER✘ ، Dead Silence ، Y.a.S.a.M.i.N
(08-08-2014، 0:15)mahdi0191 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2014، 0:13)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2014، 0:11)mahdi0191 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2014، 0:08)پسر تنها نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2014، 0:04)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره حامد دارم
بزار شمارتو سیو کنم فردا ادد کنمت

مرسیHeartHeart

hamed linet mage on nisti kolah sarete?. j bede dg

سعی کن کمتر فینگیلیش بتایپی ! ._.

barachiii man goshim fa nadare majboram

خب پس برو تو پ.خ حرف بزن ! ..
به خاطر فینگیلیش نوشتن شماس که هرروز باید نسخه زد ! :|
حجمه گفتگو پایین میاد !
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط ըoφsիīkα ، Shadow of Death ، ✘PETER✘ ، Dead Silence
salam:cool:
 سپاس شده توسط ըoφsիīkα ، Shadow of Death ، ✘PETER✘ ، Y.a.S.a.M.i.N ، # αпGεʟ
(08-08-2014، 0:17)mahdi0191 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

hameeeed?

داداش چیزی ندادی ای دیمو درست زدی؟

http://game.pji.ir/images/avatars/13109_20.jpg
 سپاس شده توسط ըoφsիīkα
(08-08-2014، 0:18)Y.a.S.a.M.i.N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یعنی  من عقده ای هستم دیگه نع؟؟( :
بت نمیخوره با علی دوس باشی /:

من فک میکردم فقد تو انجمن باش در ارتباطی و این ینی زن و شوهری .. در غیر این صورت میشه جی اف بی اف =)))))
مگه شمارشو داری ؟ :|
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط ✘PETER✘ ، ըoφsիīkα ، Y.a.S.a.M.i.N ، T A R A
(08-08-2014، 0:18)dokhtare bala نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2014، 0:16){{♥♥♥ aydin ♥♥♥}} نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2014، 0:05)dokhtare bala نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2014، 0:02){{♥♥♥ aydin ♥♥♥}} نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-08-2014، 23:58)dokhtare bala نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام آیدینWink
هم ما اینجا بو میدادیم دیه؟Tongue
سلام 
خب يك بار اومدم سلام دادم هيچ كي جواب نداد واسه همين از ضميره سوم شخص جمع براي همشون استفاده كردم :|

از اون لحاظ=)
خدا پدر صابرو بیامرزه چقد آدم تو این گ.آ دوستای گل پیدا میکنه
اره جايه خوبيه :d
خودتو معرفي ميكني؟
من ايدين 16 مشهد

بعله
فریما 16 نیشابور
ا؟خب نزديكيم بهم ديگه.2 ساعت راهه ((:
 سپاس شده توسط ✘PETER✘

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 13 مهمان