امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(ஜ۩۩ஜ187(2

(07-08-2014، 21:11)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-08-2014، 21:10)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-08-2014، 21:08)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-08-2014، 21:05)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عزاله برا وب نویسنده میشی؟
ارزش دارع خدایی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://ourtarikh.mihanblog.com/

خیلی از اسم غزاله بدم میاد :| .. ! => غ ز ل .. ! :|

جآن ؟ :| ..

بآ مَنی ؟ ..
اوهوم باتوام
بنظرت از تاریخ سرم میشه ؟ :| ..

البتهد یه چند تایی موضوع دارم :| .. !
بت منبع میدم تو فقط کپی پیست کن
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
آگهی
(07-08-2014، 21:13)✘v!☻lent girl✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-08-2014، 21:09)hanie directioner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هوووووووووووووووووی نبینم در مورده داداشه من فکرای بد بد بکنید هاااااااااDodgy
ببین جوجو ..

تو اون (هـــوی ) رو بآس بری بهـ گوسفنـــد هـــآی دآم دآری بآبآت بگــــی :| !

آرع !

اصلـا بهـ مآ چهـ؟

تو چیز هــم خودتونو جآ بدید

اهم اهم بلهkaffe2
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط ✘v!☻lent girl✘ ، ✘PETER✘ ، βΑllεяiηΑ♡ ، hanie directioner
هووف ..

الـآن یکی میپره گُزارش میده من محروم میشم + از نویسندگی برکنآر میشم

=(((
 سپاس شده توسط ✘PETER✘ ، Mïņ̃†êR ، hanie directioner ، Dead Silence ، Y.a.S.a.M.i.N
(07-08-2014، 21:15)hanie directioner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-08-2014، 21:10)mahdi0191 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-08-2014، 21:07)hanie directioner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-08-2014، 21:04)پسر تنها نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-08-2014، 21:02)mahdi0191 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خفه حامد دوس پسره خودم0ه

این با کی کار داره هی دالی میکنه میره : )

کور نباشید دوست دخترم اینجاست داره میگه من دوست دوس پسرشم ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(ஜ۩۩ஜ187(2 129

حامد دادا اون همجنس بازه Sad
تو دیگه چراااااااااااا؟Undecided

خفه شوووو باووو من دخترم :|
اسمه اکانتم پسره :|
مگه نمیدونستی؟

گ*ه نخور

راس میگه خو دختره اسمشم سحره یک جیگریه ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(ஜ۩۩ஜ187(2 129
ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(ஜ۩۩ஜ187(2 129
 سپاس شده توسط hanie directioner ، Mïņ̃†êR ، mahdi0191
(07-08-2014، 21:15)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-08-2014، 21:09)mahdi0191 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-08-2014، 21:06)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول:
من صاحب اینجام میام به خونم سر میزنم خرابش نکننbathtime

اهههههه که این طور میخوای خونتو رو سررت خراب کنم؟

مرد میخوام بیا جلو......Confused5B:

(07-08-2014، 21:10)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-08-2014، 21:07)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رضا کوشی رضا سلام رضا
رضا رضا رضا رضا رضا رضا کجایی رضا رضا؟سپاست زیر پست شیوا رو یدیدم بیا بیرون
رضا رضا

:|..

ی هفته اس دارم رفتم تو نخ اینکه اون وبه مال کیه..

مال تو بود؟

عجب...
چطوری؟دست مادر زنتو ماچ کن سریع(. .*)-----+
لامصب ی برو گوشیت رو چک کن :|...

[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ]
 سپاس شده توسط ✘PETER✘ ، βΑllεяiηΑ♡ ، Mïņ̃†êR
(07-08-2014، 21:15)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-08-2014، 21:09)mahdi0191 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[quote=@H!V$ pid=2304348 dateline=1407434768]
نقل قول:
من صاحب اینجام میام به خونم سر میزنم خرابش نکننbathtime

اهههههه که این طور میخوای خونتو رو سررت خراب کنم؟

مرد میخوام بیا جلو......Confused5B:

عجبززز
انگار تنت میخاره :|

سپاس شده توسط ✘PETER✘
(07-08-2014، 21:16)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-08-2014، 21:11)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-08-2014، 21:10)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-08-2014، 21:08)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-08-2014، 21:05)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عزاله برا وب نویسنده میشی؟
ارزش دارع خدایی
http://ourtarikh.mihanblog.com/

خیلی از اسم غزاله بدم میاد :| .. ! => غ ز ل .. ! :|

جآن ؟ :| ..

بآ مَنی ؟ ..
اوهوم باتوام
بنظرت از تاریخ سرم میشه ؟ :| ..

البتهد یه چند تایی موضوع دارم :| .. !
بت منبع میدم تو فقط کپی پیست کن

:| .. !

بلهه یا خیر ؟ :| ..
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
(07-08-2014، 21:15)Y.a.S.a.M.i.N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نامرد 
خب من دوستت دارم .. !
میذارمت !
تواَم که منتظر یه فرصت بودی که منو در بیاری :|
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط Y.a.S.a.M.i.N ، ✘PETER✘
من میرم 
تینآ خصوصیتم درست کُن خآنومی !ng2
 سپاس شده توسط Dead Silence ، ✘PETER✘
(07-08-2014، 21:16)✘v!☻lent girl✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هووف ..

الـآن یکی میپره گُزارش میده من محروم میشم + از نویسندگی برکنآر میشم

=(((

من اینجا حضور دارم گزارش نمیخواد خدافظی کنBig Grin
Channel
 سپاس شده توسط Mᴏsᴇs ، βΑllεяiηΑ♡ ، ✘v!☻lent girl✘ ، ✘PETER✘

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 16 مهمان