امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

" گفــتگوی آزاد نسخـه 183 "

(30-07-2014، 15:01)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-07-2014، 14:57)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-07-2014، 14:54)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دنیارو اذیت نکنید گنا دارع.___.

|:

چیع؟-ــ-
لیاقت نداری-ــ-
اصن بچه منم کمک میکنم اذیتش کنید._.

مگه چی گفتم .-.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
" گفــتگوی آزاد نسخـه 183 " 152
آگهی
(30-07-2014، 15:00)✘v!☻lent girl✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-07-2014، 14:59)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

cry girl
یوهـآهـآهـآ ..

خُل شُدم :|||||

خل بودی^_^
 سپاس شده توسط ✘v!☻lent girl✘
(30-07-2014، 15:02)✘v!☻lent girl✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-07-2014، 15:01)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دنيا كيا خودش خواس ابى بشه!
وگرنه ميتونس زودتر از همه ما مدير بشه..
مهم ذاته
صورتى توخاليه
با تشكر 
پرفسور اهورا|:
چرآ مُدیر شه؟!

فعآلیت من ک از این 10 صفحه بیشتره ._.*

گفتم مهم ذاته!
 سپاس شده توسط ✘v!☻lent girl✘ ، ~KiAηA~
(30-07-2014، 15:01)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دنيا كيا خودش خواس ابى بشه!
وگرنه ميتونس زودتر از همه ما مدير بشه..
مهم ذاته
صورتى توخاليه
با تشكر 
پرفسور اهورا|:

منم چیزی نگفتم |:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Δ.н.ο.υ.я.Δ ، -м α є ∂ є-
(30-07-2014، 15:02)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-07-2014، 15:00)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اهورا ؟!
برای اینکه مدرک تو رو بگیرم
باید چیکار کنم در قدم اول ؟؟؟
هيچوخت با دخترا از مساعل ج**ى حرف نزن
هميشه لبخند به لب داشته باش
و سعى كن شوخ باشى:/\

اون وقت استاد ؟
فوش بدم یا نه ؟؟
 سپاس شده توسط Δ.н.ο.υ.я.Δ ، † αƖιєη †
(30-07-2014، 15:03)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-07-2014، 15:01)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-07-2014، 14:57)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-07-2014، 14:54)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

|:

چیع؟-ــ-
لیاقت نداری-ــ-

مگه چی گفتم .-.
شکلکه بد گذاشتی برامcry girl
 سپاس شده توسط ◄Iяαи►
(30-07-2014، 15:02)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-07-2014، 14:58)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-07-2014، 14:55)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-07-2014، 14:50)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-07-2014، 14:49)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دنیا چقد ور میزنی!اخه اواتار رکی ب تو چ؟

میبینم آبی شدی .-.
خودم خواستم ...به تو ربط ناره...سرت تو کاسه خودت باشه بهتره،وگرنه کوبیده میشه به زمین...ابی شدم...اره...ولی مهم اینه شخصیتو احترامم به نویسندگی بند نی،هنو دارمش،و سنگینه اپمی مثه تو!بهم ش*بگه!پ ببند،عصبیم نکن...

خآنمی من بت چیزی نگفتم که می پری به آدم |: احترآم باید متقآبل باشه |: احترامتو نگه میدآرم خب میشه احتراممو نگه دآری |:
ساکت...تو کسی نیستی ،روبروم نیستی...ازت احترام نمیخوام و نمیزارم...دورم نباش...نمیخوام وجودتو حس کنم....

حس نکن خو .-. من چی کآر کنم .-.
(30-07-2014، 15:03)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[quote pid=2265957 dateline=1406721763]

گفتم مهم ذاته!
[/quote]
هـآن  یعنـــــی ذآت من چیزیه ..!
 سپاس شده توسط ~KiAηA~
(30-07-2014، 15:01)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آخـیش سـرعت اومد بـالـا ! :| ..

غزل*^_^*

(30-07-2014، 15:04)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-07-2014، 15:03)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

|:

چیع؟-ــ-
لیاقت نداری-ــ-

مگه چی گفتم .-.
شکلکه بد گذاشتی برامcry girl

این جزو شکلکآی خوب منه |:

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 27 مهمان