امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

" گفــتگوی آزاد نسخـه 183 "

(30-07-2014، 13:47)@yeganeh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمی دونم واس من خرابه شاید مال نتمه

به نت ربطی نداره یگانه!
برو صفحه اول گ.ا
توضیحاتو بخون
" گفــتگوی آزاد نسخـه 183 " 140

سپاس شده توسط ◄Iяαи►
آگهی
(30-07-2014، 13:45)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-07-2014، 13:40)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

.____.

چی شــ ـده؟ @__@

(30-07-2014، 13:41)✘v!☻lent girl✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-07-2014، 13:39)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلآمــ رهــ ـآ ^0^
خوبــــی؟! *_*

بد نیستم ._.

تو چجوری؟^ـ^

(30-07-2014، 13:43)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-07-2014، 13:26)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-07-2014، 13:23)✘v!☻lent girl✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-07-2014، 13:22)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

:/\
-_-
شايد دوس پسرشه
به ما مربوط نيس!

اهورا ؟!

._. !

زود قضاوت نکن !

اگه بری تو کلیپ هایه دیدنی ..

فک کنم میفهمی قضیه چیه .. !

تو بودی دیشب دعوا شده بآهـآت؟ ._.

(30-07-2014، 13:41)@yeganeh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام مهناز

سلآمـ یگـآنه (:>

هیچی._.
(30-07-2014، 13:48)✘v!☻lent girl✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خُب رُکی من نمیدونستم ..!

اوهوم مهنآز خوبم ^_^

دستشوئی pe5

خـُــدآرو شکر ^ــ^
 سپاس شده توسط ✘v!☻lent girl✘
(30-07-2014، 13:47)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-07-2014، 13:44)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-07-2014، 13:41)@yeganeh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام مهناز

نسخه خرآبه ؟ کجآ خرآبه؟ وآسه من که نیس ! انقدر جو الکی نده |:

ولش کن
برا اینکه اول شه اینجوری میگه
نسخه برا منم خراب نیس

آورین پآرمی (: خوبی؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، ~Mahnaz~
لی لی لی لی حوضک.-.
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~ ، ✘v!☻lent girl✘
(30-07-2014، 13:48)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خخخخخ یه پسره تو کلآسمونه هی به دخترآ میگه جیگیلی بلآ (: بعد بش میگی زشته پسر نگو اینطوری میگه چی کآر کنم تیکه کلآممه عآره جون خودش ._. عجبآ

کلــآس چی؟ 0_0
 سپاس شده توسط ◄Iяαи► ، ✘v!☻lent girl✘
(30-07-2014، 13:47)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-07-2014، 13:44)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام مهناز

ولش کن
نسخه برا منم خراب نیس

من مثل خیلیا نیستم که وقتی اول میشن انگار دنیا رو بهشون دادن حرفی هم از اول شدن و نسخه ی جدید نزدم فقط گفتم خرابه عاقا ولش کن اصلا شما خوب ما بد باشه؟
(30-07-2014، 13:50)@yeganeh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام مهناز

ولش کن
نسخه برا منم خراب نیس

من مثل خیلیا نیستم که وقتی اول میشن انگار دنیا رو بهشون دادن حرفی هم از اول شدن و نسخه ی جدید نزدم فقط گفتم خرابه عاقا ولش کن اصلا شما خوب ما بد باشه؟

منم اینطوری نگفتم
(30-07-2014، 13:49)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام مهناز

ولش کن
نسخه برا منم خراب نیس

آورین پآرمی (: خوبی؟

مرسی خوبم
تو خوبی؟

سپاس شده توسط ◄Iяαи►
(30-07-2014، 13:50)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لی لی لی لی حوضک.-.
رُژی اومـــد آب بخوره اُفتــــآد تو لیوآن ..!
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~ ، ☆★ super star★☆
سلام..
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~ ، ☆★ super star★☆

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان