امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

" گفــتگوی آزاد نسخـه 183 "

(30-07-2014، 11:56)DJ✘ Mona نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الام حضور ....||:*

مونآع آوآتآرت قشنگه ._. منم می خوآم ._.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
" گفــتگوی آزاد نسخـه 183 " 110
 سپاس شده توسط MONA-GH
آگهی
(30-07-2014، 11:56)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینو میدونم ک سلطون قدرت و نفوذ فوقالعاده زیادی داشت حتی فریدهم اینو می گفتم ولی نمفهمم چرا صابر سلطون رو ناظم کردم
تو کردی ؟ |:
 سپاس شده توسط CTG
(30-07-2014، 11:54)Armina نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: اون موقع برترین مدیر رای انجمن اینا بودن
اول poya بود که الان نمیدونم برای چی مدیر بازنشسته شده؟ اگه کسی میدونه به منم بگه؟!

بعدش فرید_رومل بود که شد +FARID بعد شد F A R I D

بعدش +melodi

بعدش فک کنم armina
اتــفاقا اینا هیچی نبودن Angel
اول سلطــون بود که بی اجازش هیچکاری انجام نمیشــده Angel
بعــدش Ps3000 & Serpico ..

نقل قول: اشتباه
پویا فرید

سلطون 
و سرپیکو" گفــتگوی آزاد نسخـه 183 " 110
جو الکی هم ندع" گفــتگوی آزاد نسخـه 183 " 110
پــویا و فرید هیچی نبودن :|

خب حالا سلطان چرا محروم شد؟!!
اون موقع چه مدیری بود مگه که بدون اجازش هیچ کاری انجام نمیدادین؟
هعیی ._. ! ..
 سپاس شده توسط ◄Iяαи►
bathtime
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط ◄Iяαи►
(30-07-2014، 11:57)Armina نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-07-2014، 11:55)SINA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موقعی که من اینجا بودن سلطان که محروم شده بود
سر پیکو هم نمیشناسم
سال 2013 رو گفتم من نه 2012
پــس شما خلی دیر اومدی عزیزم :|
منم 2013
اومدم:|
 سپاس شده توسط CTG
دنیا بو تو گالری عکسا |:
ادرس گالری میخوای ...|:
 سپاس شده توسط ◄Iяαи►
نقل قول: یه سوال ._. !

لعیا و مریم چرا محروم شدن ؟ ._.
ایـن موضوع مال بعد از غیبت منــه :|

(30-07-2014، 11:57)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دقت کن اون اکآنته که رمزشو یادم رفته ._. دقت دقت
آهــا بعــله ..
 سپاس شده توسط † αƖιєη †
(30-07-2014، 11:58)Armina نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-07-2014، 11:56)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینو میدونم ک سلطون قدرت و نفوذ فوقالعاده زیادی داشت حتی فریدهم اینو می گفتم ولی نمفهمم چرا صابر سلطون رو ناظم کرد
تو کردی ؟ |:
Big Grin
دلیل اصلیش چی بود میشه تو خصوصی بم بگی فقط همین برام سوال مونده
(30-07-2014، 11:53)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شیوآع مگه تو به مرزاد نگفتی صبر کنه ارسالات بشه دو هزارتا :p319:زود باش من کنارتم :4chs:

ااااااااا دمت گرم الان یادم اومد مهری رفته مسافرت بهترین فرصته بدرود25r30
Channel
 سپاس شده توسط ◄Iяαи► ، # αпGεʟ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان