امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

" گفــتگوی آزاد نسخـه 183 "

(30-07-2014، 2:46)ღღ ßÀᗡ ♐ ƃíᴚL ღღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-07-2014، 2:44)☆★NoOŠℋℓkA☆★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تـــو راس میگـی سحــر /:

تینـآ خوبی؟؟ (:

خیلی بچـه ایـآ مهـدی 0ـ0

چرا گریـه میکنـی مهـی؟؟ ):

پر پر چه خـبر؟؟ |:

سپاس دادم ، نمیر :||

آدمـ معـنوی ای مثــِ مـن اصـن از سپـاس خوشش نمیـآد /:

من فقطـ میخوامـ همه رو دریـابمـ |:
 سپاس شده توسط Dead Silence ، mahdi0191
آگهی
مهناز همیشه انقد زود از بی اف آت خسته میشی ؟

بتر نی یکم ب فکر طرف باشی ؟

ب مولا اونم دل داره ...

اگه دوس داری بهم بزنی ب این زودی از اول دوس نشو با کسی ! ..
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط Shadow of Death ، ըoφsիīkα ، mahdi0191
(30-07-2014، 2:48)mahdi0191 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-07-2014، 2:44)☆★NoOŠℋℓkA☆★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تـــو راس میگـی سحــر /:

تینـآ خوبی؟؟ (:

خیلی بچـه ایـآ مهـدی 0ـ0

پر پر چه خـبر؟؟ |:

من :| چون باها تون قهرم :|

آره /:

تـــو راس میگـی سحــر /:

تینـآ خوبی؟؟ (:

خیلی بچـه ایـآ مهـدی 0ـ0

پر پر چه خـبر؟؟ |:
 سپاس شده توسط ըoφsիīkα
(30-07-2014، 2:48)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-07-2014، 2:42)mahdi0191 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-07-2014، 2:40)☆★NoOŠℋℓkA☆★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مــن توانمـ فقط به آب نبـات میرسـه /:

پس منم قهرم crying

(30-07-2014، 2:38)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

h crying

چیه مهناز؟crying

man hamin alan etemad o alaghamo nesbat be to az dast dadam...
engar dokhtaraye doret be andazeii sarto garm kardan k hata hosele ahvalporsy ba mano nadashte bashi.

نمیدونم تو چه فکر میکنی :|

سپاس شده توسط ըoφsիīkα
(30-07-2014، 2:48)☆★NoOŠℋℓkA☆★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-07-2014، 2:46)ღღ ßÀᗡ ♐ ƃíᴚL ღღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تـــو راس میگـی سحــر /:

تینـآ خوبی؟؟ (:

خیلی بچـه ایـآ مهـدی 0ـ0

پر پر چه خـبر؟؟ |:

OMG :|||
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط ըoφsիīkα
من همیشه راس میگَم (:

" گفــتگوی آزاد نسخـه 183 " 69
 سپاس شده توسط ըoφsիīkα
(30-07-2014، 2:49)ღღ ßÀᗡ ♐ ƃíᴚL ღღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهناز همیشه انقد زود از بی اف آت خسته میشی ؟

بتر نی یکم ب فکر طرف باشی ؟

ب مولا اونم دل داره ...

اگه دوس داری بهم بزنی ب این زودی از اول دوس نشو با کسی ! ..

saket sho engar man roozi dah ta dah ta bf avaz mikonam...yeki az dalayelesh toii asan
(30-07-2014، 2:52)ღღ ßÀᗡ ♐ ƃíᴚL ღღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-07-2014، 2:48)☆★NoOŠℋℓkA☆★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تـــو راس میگـی سحــر /:

تینـآ خوبی؟؟ (:

خیلی بچـه ایـآ مهـدی 0ـ0

پر پر چه خـبر؟؟ |:

OMG :|||
آره /: اینجوریـه 0ـ0

(:

(:

(30-07-2014، 2:53)♥♥nafas♥♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من همیشه راس میگَم (:

فقـد نمیدونمـ چرا فقد مـن اینـو میفهمم -_-
 سپاس شده توسط Dead Silence
(30-07-2014، 2:50)☆★NoOŠℋℓkA☆★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-07-2014، 2:48)mahdi0191 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تـــو راس میگـی سحــر /:

تینـآ خوبی؟؟ (:

خیلی بچـه ایـآ مهـدی 0ـ0

پر پر چه خـبر؟؟ |:

من :| چون باها تون قهرم :|

آره /:

کاشکی به قوله تو بچه بودم:|
مثلا 5_6سالم بود :/

سپاس شده توسط ըoφsիīkα

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان