امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(2)171 ஜ۩۩ஜ

(17-07-2014، 21:42)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-07-2014، 21:40)×BLACK STAR× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صفحــه ی 8 کــتآب ادب

مــمــد همیشه آدم بــدی نــیست .ــ.

پاورقي ._.

محمد با همه فرق دارد ._.
او امده تا همچي را درست کند ._.
به او فرصت دهيد .___.
او هميشه خوب بوده :|
.ـــ.

:|
[ !! .. αηd ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(2)171 ஜ۩۩ஜ 110
 سپاس شده توسط Mohammad 77
آگهی
(17-07-2014، 21:42)Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-07-2014، 21:32)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برا بعضیا آره ...

برا اونایی ک فقط حرف مفت میزنن .. برا اونایی ک ی قرونم نمی ارزن ولی ما ب اندازه ایی ک قابل محاسبه نی بهشون ارزش میدیم !

من .. خوب .. دارم خوب میشم .. =))

دارم راه درستُ انتخاب میکنم .. !
همیشه فک میکنم دارم درست میرم..فک میکنم طرف آدمه آخرش هم هیچی به هیچی :|

خوبه .. امیدوارم راه درست رو بری ._.
نت است دیگر... =)

سر بقیه شیره مالیدن آسان است .. =))

(17-07-2014، 21:43)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-07-2014، 21:42)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-07-2014، 21:38)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه دل شکست خورده اي داريد شما ._.

سارا ديگه اذييتت نمي کنم :|

هعيي ._.
الان داری میکنی :|

الاه اکبر -__-

بعد بگو مدیر لایقی >_<

میکنی منظورم اذیتُ بود .. اذیت میکنی ._.
plαy wιтн тнe вιɢ ɢυɴѕ
 سپاس شده توسط Mohammad 77 ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
چـرا همیشه این آهنگــآی پیت بول انقــَد صحنه دآره?

.ـــ.

استغفرالله -ـــ-
[ !! .. αηd ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Magical Girl
با جمعمون حال میکنم .. :V
plαy wιтн тнe вιɢ ɢυɴѕ
 سپاس شده توسط Mason ، _PαяαиÐ_
بچه ها به منم یه کمکی کنین .. روپوش برای ازمایشگاه مدرسه : سفید یاسفید با نوارای مشکی ؟ |:
 سپاس شده توسط Mohammad 77 ، _PαяαиÐ_ ، Magical Girl
(17-07-2014، 21:34)×BLACK STAR× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من چــه خــآکی تو سرم بریزم یه سـآله رفته امـآ منه خــر هنوز فرآموشش نکــردم :|

.ــ.
تو که تا دیروز اهورا رو دوس داشتی ._.
سلام .....؟!
آینده
امید
شانس
میشه
(17-07-2014، 21:46)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه ها به منم یه کمکی کنین .. روپوش برای ازمایشگاه مدرسه : سفید یاسفید با نوارای مشکی ؟ |:
سفــید بآ نــوآرآی مــشکـی .ــ.
[ !! .. αηd ]
 سپاس شده توسط Mason
ی زمانی مریم بود .. (..*)

بم گف ب هیشکی اعتماد نکن .. حتی خود من .. (..*)

گوش ندادم .. ی همچین خریم من -_-

اوف ._.*

(17-07-2014، 21:46)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سفید ._.

(17-07-2014، 21:46)Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-07-2014، 21:34)×BLACK STAR× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

.ــ.

اهورا چ دخدر کشی بوده خبر نداشتیم :V
plαy wιтн тнe вιɢ ɢυɴѕ
 سپاس شده توسط Mohammad 77 ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، Mason
(17-07-2014، 21:46)Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

.ــ.
اون فقط یه شوخی بود فاطی -ــ-

به خودشم گفتم .ــ.

من سه ساله تو (دنیای واقعی) با یه پــسرم

و الانم تازه دو روزه ازش جــدا شدم.ــ.

دارم دق میکنمcry girl

عشق هـآی نــتی واقا مسخــرست -ــ-
[ !! .. αηd ]
 سپاس شده توسط Mohammad 77 ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان