امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(2)171 ஜ۩۩ஜ

(17-07-2014، 15:08)Ahang jooON نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود بر شرف همگیی (:

سلام اهنگ خودم*^_^*
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(2)171 ஜ۩۩ஜ 40

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀
آگهی
(17-07-2014، 15:08)DJ✘ Mona نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-07-2014، 15:07)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جییییییییییییییییغ.....داره سینــدرلا میده...

^○^*
برمنرفین لعنت-_-
اینا چیه میگی بچه
تو شبکــه کودک ._.
http://www.flashkhor.com/forum/member.php?action=profile&uid=83635

کیه این ؟ :|
plαy wιтн тнe вιɢ ɢυɴѕ
(17-07-2014، 15:08)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-07-2014، 15:05)×BLACK STAR× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-07-2014، 15:03)ღღ ßÀᗡ ♐ ƃíᴚL ღღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-07-2014، 14:58)×BLACK STAR× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فک کنم من سه روزه گذاشتمش :|
شخص اواتار خودت نیسی ک صاحابش باشی (: هستی ؟ ..

عوض نکن ! من واس راحتی خودت میگم ..

دوستات قاطی میکنن ..
خیلی وقته دنبال ی اواتار میگردم با نام کاربریم جور باشه ! ک پیدا کردم ..

حاا خود دانی ..

زیر نام کاربریتم لطفا ویرایش کن -_- ! بَد گرل رو خز نکنید تورو قرعان ..
(17-07-2014، 14:58)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سعید آسایش ی اهنگی داره .. نمیدونم اسمش چیه .. با خالم اینا تو ماشین بودیم اینم داشت میخوند :|

ی تیکه از اهنگش میگف منم مرد مردا .. همه زدیم زیر خنده .. فک کن سعید اسایش ی درصد مرد باشه با اون صداش ._.

بدم میاد ازش .-.

همیشه انقد بداخلاقی؟؟
گفتم عوضش میکنم اما نه الان

خیلی رو مخی-_-
میدونستی؟؟
امضات سرگیجه میاره .. ! 0_0

قشنگه =)

سه بعدیه._.

ممنون^_^
[ !! .. αηd ]
(17-07-2014، 15:09)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عمه منه نه صبر کن شاید دختر عمم باشه |:
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~
نقل قول: همیشه انقد بداخلاقی؟؟
گفتم عوضش میکنم اما نه الان

خیلی رو مخی-_-
میدونستی؟؟
در اینجا شاعر میفرماید : حرص نخور ، . . . =)))

قبل از اینکه اون پاسخُ بفرستی من پاسخمو فرستادم گُلی !

بد اخلاق یا خوش اخلاق ب خودم مربوطه ..

باس کنار بیای =))

هر کسی نمیتونه منو تحمل کنه !

در جریان باش خانومی !

رو مُخ بودن و نبودن هم ب خودم مربوطه ..

خیلی بدت میاد ، هم صحبت نشو بام ..

خـدافـسِط ^_^*
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط Mᴏsᴇs
(17-07-2014، 15:09)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینــقد از این پروفایل های گمنــام بدم میــاد -_-

یاد شهیدان اسلام میفتــم .-.
 سپاس شده توسط ᖇᗩᕼᗩ➷Ḱᓰᔕᔕ ، ჯ Simón BóLIvaЯჯ
(17-07-2014، 15:06)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زدبازی نخونید .. با همه اهنگاش کلی خاطره داره .. cry girl

چطوری خاک بازیbathtime
BYE
 سپاس شده توسط Magical Girl
بای:|

(17-07-2014، 15:10)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینــقد از این پروفایل های گمنــام بدم میــاد -_-

یاد شهیدان اسلام میفتــم .-.

یعنی از شهیدان اسلام بدت میاد کافر>؟؟؟؟
اون تسبیح من کو؟؟؟!!!!
BYE

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان