امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(2)171 ஜ۩۩ஜ

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.jeeto.ir/
 سپاس شده توسط ◄Iяαи►
آگهی
سر گیجه دارم هق ببخشید دیگه نمیشه تحملش کرد ggre
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(2)171 ஜ۩۩ஜ 18
 سپاس شده توسط !~IмДи~!
(17-07-2014، 14:03)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-07-2014، 14:02)hamid ♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-07-2014، 13:59)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حمید برو اون آواتارتو عوض کن
دخترا جذبت میشن داستان میشه Big Grin
هههههه
باید دست پسرداییم مهدی رم بزارم
گوشت و چربی و ماهیچه ی دستش معلومه

بزار حتما بزار
فقط بعدش اینجا نیا >_<

همگی بای
منم برم بای
➖⃟?•• ʙᴇ sᴜᴄʜ ᴄʀᴀᴢʏ ᴛʜᴀᴛ ʙᴇʟɪᴇᴠᴇ ʏᴏᴜ ᴄᴀɴ ᴅᴏ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ ʏᴏᴜ ᴡᴀɴᴛ

اونقدر دیوونه باش که باور داشته باشی میتونی هر کاری رو انجام بدی
 سپاس شده توسط !~IмДи~! ، Jack Daniel'ѕ
همه که جیم شدن 0_0
 سپاس شده توسط !~IмДи~!
برای اولین بار تو عمرم میخوام سوسیس تخم مرغ درست کنم Big Grin
Jackson Pollock paint a picture, see my vision through it
 سپاس شده توسط ◄Iяαи► ، !~IмДи~! ، ᖇᗩᕼᗩ➷Ḱᓰᔕᔕ
(17-07-2014، 14:05)$LAM$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام.
خدایی لهت کنم ؟
من بیرون بودم همش به فکر تویه ... بودم که یه وقت نیای بعد ببینی من نیستم ازم دلخورشی ولی تویه ...
AngryAngryAngry
 سپاس شده توسط M ATIN
(17-07-2014، 14:03)!~IмДи~! نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-07-2014، 13:59)^PARIA^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-07-2014، 13:56)!~IмДи~! نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-07-2014، 13:52)^PARIA^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-07-2014، 13:47)!~IмДи~! نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه جـوک لُری بگـم همگـی بخـندیم ؟ ^__Angel

یعنی فرهنگت درهمین حده واقعا عایا ؟؟؟  |:

یه فیلسوفه لر میگه دایره زندگی مربعی است که سه ضلع دارد عشق و محبت!!

چقـد قشنگــ گفت لُره . AngelBig Grin

هـــــــــــــــار هـــــــــــــــــــــار هــــــــــــــــار واقعن اصن روده برام نموندخخخخخخ تف تف -___-

قشنگ نبود ؟

این قشنگـ, ./ Angel

یک شب تلوزبون فیلم سینمایی گذاشته بوده، تو فیلم مرده به زنش میگه: شب بخیر لورا. یهو تو لرستان ملت همه تلوزیون رو خاموش میکنند، میرن میخوابن .

هـا هـا هـآ . Angel

ببین این نمکاروانقدر ریختوپاش نکن لازمت میشه ن که تحریمم قحطی بیاد میریزن سرت بدبختت میکنن نگرانتم پسر-___-

ولی ب خاطاینکه ضایه نشی خخخخخخخخخخخخخ تف تف(=

|=

درضمن عاقا ایمان منومیگی کلی  جک درموردتون بلدم اصن یه وضعی نمیگم...

چرا؟؟

چون همه مردم ایران قابل احترامن برام فرهنگ وشعورحالیمه بعله -___-

جم کن بساطتو دهن ب دهنم نشو -___-
سوسیس چند دیقه طول میکشه تا بپزه ؟؟؟
Jackson Pollock paint a picture, see my vision through it
 سپاس شده توسط ᖇᗩᕼᗩ➷Ḱᓰᔕᔕ
(17-07-2014، 14:08)فرناز*** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-07-2014، 14:05)$LAM$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام.
خدایی لهت کنم ؟
من بیرون بودم همش به فکر تویه ... بودم که یه وقت نیای بعد ببینی من نیستم ازم دلخورشی ولی تویه ...
AngryAngryAngry

آخه عشم یکم مشکل پیش اومد
تازشم یک ساعت دیگه باید بیام تهرانcryingcryingcryingcryingcrying
(17-07-2014، 14:08)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برای اولین بار تو عمرم میخوام سوسیس تخم مرغ درست کنم Big Grin
خوشمزس خوشمزس منتهی مگه تو روزه نیستی؟ -_- روزه خوآری در روز روشن ؟ -_- (:
 سپاس شده توسط Jack Daniel'ѕ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان