امتیاز موضوع:
  • 41 رأی - میانگین امتیازات: 4.61
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جــــــآم جــــهـــآنــی ۲۰۱۴ تـآ ۲۰۲۲ بـآ فـــلــشــخـــور

جــــــآم جــــهـــآنــی ۲۰۱۴ تـآ ۲۰۲۲ بـآ فـــلــشــخـــور 27

په په امشب باید در پیراهن پرتغال در بازی بسیار حساس مقابل غنا حضور پیدا کند.

وی در مورد اخراج شدنش مقابل آلمان گفت :” کارت قرمز مستقیم به علت خشونت توسط فیفا با دو تا سه جلسه محرومیت مواجه می شود اما من فقط یک جلسه محروم شدم چرا که خشونتی در کار نبود. ناراحت هستم چرا که هم تیمی هایم را در یک لحظه مهم در شرایطی مشکل قرار دادم اما این اخراج به شدت سختگیرانه بود.”

وی در مورد بازی با غنا گفت:”به معجزه باور دارم . امکان پذیر خواهد بود. مشکل است اما خواهیم جنگید. تا ا[رین لحظه امیدوار خواهیم ماند. تبانی ؟ همه حرفه ای هستیم و چنین تفکری نداریم . به جادوی فوتبال باور دارم.”

وی افزود:” این فصل ۴۸ بازی در باشگاهم داشتم که در ۴۷ تایش فیکس بودم و قهرمان اروپا شدم. به کوپا رسیدم و برای لالیگا جنگیدم.باشگاه از من حمایت می کن و به همین علت مشکلات را راحت تر پشت سر می گذارم. بازنشستگی از تیم ملی ؟ این کار را نخواهم کرد. زمانی که مربی یا رئیس فدراسیون بخواهند کنار می روم. به دنبال نامه خداحافظی نخواهم بود.”
پاسخ
آگهی
Goodbye Flashkhor...
پاسخ
اییییییییییی بابا
باختیم تموم شد رفت
پاسخ
منابع خبری از کشف یک بمب کار گذاشه شده در یک اتومبیل خبر دادند که نزدیک استادیوم مانائوس کار گذاشته شده بود.

یک سگ پلیس طی عملیات جستجو ناگهان صاحب خود را از وجود یک بمب دست ساز بسیار قوی در یک اتومبیل با خبر می کند، این اتفاق عصر امروز در نزدیکی استادیوم مانائوس محل بازی دو تیم انگلیس و ایتالیا رخ داده و رسانه های ایتالیایی هشدار جدی مقامات برگزارکننده برای عدم انتشار این خبر را جدی نگرفتند.

انتشار این خبر موجی از نگرانی را میان هواداران دو تیم انگلیس و ایتالیا به راه انداخته و وزارت امور خارجه مجبور شد نسبت به این حادثه واکنش رسمی نشان دهد.

نیروهای امنیتی برزیل این خبر را تکذیب کرده اند اما رسانه های ایتالیایی از صحت آن اطمینان دارند. گفته می شود اتومبیل مذکور مملو از مواد منفجره بوده و پلیس بلافاصله آن را توسط اتومبیل های مخصوص حمل مواد منفجره از منطقه دور کرده است.
پاسخ
 سپاس شده توسط TurK WolF ، Ƒαкє ѕмιƖє ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
بعد از بازي ديشب با بوسني ازش بدم اومد
اسفند ماهی که باشی همیشه یه تبسم آرامش بخش رو چهرته...!

اسفند ماهی که باشی گاهی یه اخم کوچیک باعث جذابیت صد برابری چهرته که جذبتو بیشتر می کنه...!

اسفند ماهی که باشی رنگای مورد علاقت ، بیشتر توو مشکی و ابی و بنفش خلاصه میشه...!

اسفند ماهی که باشی رنگ ماهت سبزه...!

اسفند ماهی که باشی همه تیپا یه طرف، تیپ تمام مشکی هم یه طرف...!

اسفند ماهی که باشی خیلی چیزارو میفهمی ولی به روی خودت نمیاری!

اسفند ماهی که باشی حواست هست دل کسی و نشکنی و ناراحتش نکنی، هر چند به راحتی همین کارو باهات کرده باشن...!

اسفند ماهی که باشی تو اوج ناراحتی هم که باشی، اما بازم تا اراده کنی می تونی یه جمعی رو به نشاط بیاری و لبخندو رو لباشون بنشونی..!

اسفند ماهی که باشی میتونی توو یه لحظه، کامل از خود بیخود بشی و عرش و به فرش بدوزی...!

اسفند ماهی که باشی عالم و آدمو به راحتیِ آب خوردن درک می کنی اما دریغ از یه درک کوچولو واسه خودت...!

اسفند ماهی که باشی همین تفاوت ها ،یعنی منحصر به فرد بودنِ تو!
پاسخ
 سپاس شده توسط ❤R@TA❤
سوارز ، 4 ماه از فوتبال محروم شد !

لوئیز سوارز ۴ ماه از حضور در میادین فوتبال محروم شد .
به گزارش بیست چهارده ، سپ بلاتر با اعلام این خبر گفت که این بازیکن به خاطر گاز گرفتن کیه لینی  از حضور در ۹ بازی ملی نیز محروم شده است. بدین ترتیب او تا ۴ ماه حق حضور در هیچ بازی رسمی و فعالیت فوتبالی را نخواهد داشت.
سوارز نه در در لیورپول نه در باشگاه اینده اش (در صورت خروج از آنفیلد) تا پایان ماه مهر حق بازی کردن نخواهد داشت. مهاجم اروگوئه ای همچنین باید ۱۰۰ هزار فرانک سوئیس جریمه به فیفا بپردازد.
Goodbye Flashkhor...
پاسخ
Goodbye Flashkhor...
پاسخ
Goodbye Flashkhor...
پاسخ
پرتغال 2 - غنا 1

گل های پرتغال : جان بويه ( گل به خودی ) ؛ کریستیانو رونالدو

گل غنا : آساموآ جیان

برترین بازیکن میدان : کریستیانو رونالدو ( پرتغال )
Goodbye Flashkhor...
پاسخ
آلمان 1 - آمریکا 0

گل آلمان : توماس مولر

بازیکن برتر میدان : توماس مولر ( آلمان )
Goodbye Flashkhor...
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  مسابقات WWE | فین بلر vs ادج اکستریم رولز ۲۰۲۲
  کشتی کج ایرانی (IPW) | شکوه ایرانی ۲۰۲۲
  مسابقات WWE | د شیلد vs اولوشن اکستریم رولز ۲۰۱۴
  تنیس اپن استرالیا تا سال ۲۰۲۲ برگزار نخواهد شد؟
  رونالدو تا سال ۲۰۲۲ در یوونتوس
  جام‌جهانی تالو به سال ۲۰۲۲ موکول شد
  کرونا کارگران جام جهانی ۲۰۲۲ را در هم نوردید
  پردرآمدترین ورزشکار زن جهان در سال ۲۰۱۴ + عکس
  پردرآمدترين ورزشکاران دنيا در سال ۲۰۱۴
  عضو کمیته اجرایی فیفا: جام جهانی ۲۰۲۲ در قطر برگزار نمی‌شود

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان