امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 148 ❝

استقلال یله ایول همیشه اوله ایول ._. !

اینم ی تیکه از جو ! :|

من برم .. فعلن !
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe ❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 148 ❝ 108
 سپاس شده توسط Wanton ، Mr.Robot ، Mᴏsᴇs ، Brooklyn Baby ، ×ThundeRBolT× ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
آگهی
(21-06-2014، 13:08)غزل جون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شش نفری که بیشترین ارسالو تو گفتوگو ازاد داشتن:

1،فرین

2،فکر کنم اسمش ملیتابود

3،محمد:|

4،نسترن

5،خودم

6،پریا فک کنم

غــزل عــآشق آوآتـآرتــم ♥

سلــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــآم
 سپاس شده توسط ×ThundeRBolT× ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
دختره برنزه کرده رژ صورتی هم زده ..

شبیه قابلمه سوخته شده ..

الان پست گذاشته :

برای اینکه با ما باشی باید خیلی بالا باشی ..

یعنی من اگه این اعتماد به نفسوداشتم با مگس کش به امریکا حمله می کردم اونم با پای پیاده :|
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~ ، ◄Iяαи► ، Brooklyn Baby ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، ×ThundeRBolT× ، Mᴏsᴇs
(21-06-2014، 13:09)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 13:04)♫RAHA♫ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 13:00)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 12:59)♫RAHA♫ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://upload7.ir/images/81521465512237676791.jpg

4:

جیغغ^_^

تو استقلالی هسی؟^_^

نه!

-_- بی ادب

محمد آفرین آفرین ..

پرسپولیسی هم نیستم-_-
❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 148 ❝ 108
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby
(21-06-2014، 13:07)_TakPaR_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 13:06)♥ℜOℳℓnÅ♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

استقلالی یا پرس پولیسی...؟!

استقلال دیگه ..
ggreggreggre
(21-06-2014، 13:10)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من برم .. فعلن !

(21-06-2014، 13:10)♫RAHA♫ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 13:09)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 13:04)♫RAHA♫ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 13:00)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 12:59)♫RAHA♫ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://upload7.ir/images/81521465512237676791.jpg

4:

جیغغ^_^

تو استقلالی هسی؟^_^

نه!

-_- بی ادب

محمد آفرین آفرین ..

پرسپولیسی هم نیستم-_-

تراختور؟|:

یا سپاهان؟|:
(21-06-2014، 13:10)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من برم .. فعلن !
بتمرگ-__-

[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ]
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، ◄Iяαи► ، Ƒαкє ѕмιƖє
هق هق حقیقی و خر شآنسیش !!!نه تو رو خدآ شآنسو نگآ کنDodgy
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~
دلـــَـــم از ایــن شلوآرکــآ میخوآد: -__-

شیطــونه میگــه برم همـه شلوآر جینــآمو پـآره کنـم!!
(21-06-2014، 13:10)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دختره برنزه کرده رژ صورتی هم زده ..

شبیه قابلمه سوخته شده ..

الان پست گذاشته :

برای اینکه با ما باشی باید خیلی بالا باشی ..

یعنی من اگه این اعتماد به نفسوداشتم با مگس کش به امریکا حمله می کردم اونم با پای پیاده :|
قابلمه ههرو تغییر دادیا |:
 سپاس شده توسط Mr.Robot

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 27 مهمان