امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 148 ❝

(21-06-2014، 10:25)♫RAHA♫ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امروز چ قد زود بیدار شدم+_+

من بدبخت ک انقد تو امتحانا ساعت ۵ پاشدم
عادت کردم خودمو میکشمم باز از ساعت ۵ ب بعد خوابم نمیبره *-*
 سپاس شده توسط Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، A General
آگهی
مهتـآبـ...این یـآرو کیـه کـه هی بهت زنـگـ میزنـه..!نکنـه رابطـه کـآری داری باز با ایشون..؟!-_-
 سپاس شده توسط ◄Iяαи► ، Wєιяɗ ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
(21-06-2014، 10:25)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 10:24)Av!Sh@ 1D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا نکبت ؟¿ *-*

بـت میـاد !

پوووووف .-.
 سپاس شده توسط ◄Iяαи►
تــو کــه  هـَمه چـیــتــو گــُـم مــیــکــردی بــگـو پَ چــِرا نــمــیــکــُـنی خـــُـب گــورتــو  هـــیــــچ وقـــت ..

(21-06-2014، 10:27)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهتـآبـ...این یـآرو کیـه کـه هی بهت زنـگـ میزنـه..!نکنـه رابطـه کـآری داری باز با ایشون..؟!-_-
نه مزاحمه._.
Wнαтever I вecoмe , I decιde
.I нαve ɴo reɢreтѕ 
 سپاس شده توسط ◄Iяαи► ، ☆รคђคг★ ، ღSηow Princessღ ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
وآکسنِ اوّلِ دبیرستآن خعلی درد دآره>_<
 سپاس شده توسط Av!Sh@ 1D ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
(21-06-2014، 10:26)Av!Sh@ 1D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 10:25)♫RAHA♫ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امروز چ قد زود بیدار شدم+_+

من بدبخت ک انقد تو امتحانا ساعت ۵ پاشدم
عادت کردم خودمو میکشمم باز از ساعت ۵ ب بعد خوابم نمیبره *-*

من 5 خوابیدم:|
❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 148 ❝ 69
 سپاس شده توسط Av!Sh@ 1D ، ☆รคђคг★
خدافظ (((((:
 سپاس شده توسط ☆รคђคг★ ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
خوبه گفتی من رو مود تو نیستم نه ..
Wнαтever I вecoмe , I decιde
.I нαve ɴo reɢreтѕ 
(21-06-2014، 10:30)SaHaR ♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بـــرا اولین بارو اخرین بار تو زندگیم باش موافقم |:
 سپاس شده توسط ◄Iяαи► ، ☆รคђคг★ ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
(21-06-2014، 10:32)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 10:30)SaHaR ♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بـــرا اولین بارو اخرین بار تو زندگیم باش موافقم |:

تآ حآلا نشنیده بودم بآ کسی موآفق بآشی O_o ♣♣♣
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 148 ❝ 69
 سپاس شده توسط Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 16 مهمان