امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 148 ❝

تو روح لیتل میکس »~«
آگهی
آویشه نکـبت ! .-.
 سپاس شده توسط Av!Sh@ 1D
(21-06-2014، 10:19)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 10:18)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 10:18)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میگذره وقت سختِ سخت ..

چت شــده مهتـآب..؟؟؟!
من؟
هیچی !
چـرا یه چیزیت هست..!-_-
 سپاس شده توسط Wєιяɗ
چرا نکبت ؟¿ *-*
 سپاس شده توسط ◄Iяαи►
(21-06-2014، 10:23)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 10:19)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 10:18)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 10:18)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میگذره وقت سختِ سخت ..

چت شــده مهتـآب..؟؟؟!
من؟
هیچی !
چـرا یه چیزیت هست..!-_-
نه .. یخورده بی حالم فقط .. !
خدافض ..
Wнαтever I вecoмe , I decιde
.I нαve ɴo reɢreтѕ 
 سپاس شده توسط ღSηow Princessღ ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
امروز چ قد زود بیدار شدم+_+
❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 148 ❝ 68
 سپاس شده توسط Av!Sh@ 1D ، ღSηow Princessღ ، ☆รคђคг★
چقـدر سختـه..!((:

تظـآهـر..!$__$
 سپاس شده توسط ☆รคђคг★ ، Wєιяɗ ، ◄Iяαи►
سَ ـلآم.-.
 سپاس شده توسط ღSηow Princessღ ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، ◄Iяαи►
(21-06-2014، 10:24)Av!Sh@ 1D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا نکبت ؟¿ *-*

بـت میـاد !
 سپاس شده توسط Av!Sh@ 1D ، ◄Iяαи►
عآقآ من از یه طرز زندگی مشخص خسته بیدم یه تغییر وآقعی نیآز دآرم ----♣-------♣-----
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 148 ❝ 68

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 96 مهمان