امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 148 ❝

(21-06-2014، 1:09)ஐற£ℒἶ†дஐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 1:06)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تازه اینجا تا 4 صبح پارتی داریم Big Grin

خو پَ بیاین وسط قرش بدین>__<

قر قر قر کمر!
حالا لرزش شونه هاBig Grin
❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 148 ❝ 21

سپاس شده توسط ஐற£ℒἶ†дஐ
آگهی
(21-06-2014، 1:09)ⁿâ$târàⁿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 1:08)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 1:06)ⁿâ$târàⁿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 1:05)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 1:03)ⁿâ$târàⁿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

^_^
wow

^_^

جالبه ^_^
اره ^_^
رژت خیلی خوش رنگه ^_^

جدید گفتم یه امتحانی بکنم ^_^

ارع خیلی خوش رنگه

خوشمزه هم هست *_*
^_^
چه مزه ایه؟! ^-^

شیرین *_*

دلم میخاد بخورمش *_*

نه نمیشه پاک میشه #_#
^__^

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط ஐற£ℒἶ†дஐ ، Mσηѕтєя Gιяℓ ، F A R ! N
امسال انقدی که من ضمانت دوستام رو تو مدرسه کردم
گلدیران محصولات LG رو ضمانت نکرد ^ــــــــ^
هَـ ـر چـ ـے ڪـ ـﮧِ هَـ سـ تَـҐ

هَـ ـر چـ ـے ڪـ ـﮧِ مـ ـے گَـ Ґ

هَـ ـر ڪـ آرـے ڪـ ـﮧِ مـ ـے ڪُـ نَـҐ

بـ ـﮧِ פֿُـ و בَҐ مَـ ر بـ وطـ ـﮧِ

سپاس شده توسط Mσηѕтєя Gιяℓ ، pink lady ، ρяіηcεss~Αιοηε ، F A R ! N
الان من تو جهنمم

کجا برم اتاقم کجاس؟!

من میترسم خو>.<
 سپاس شده توسط ஐற£ℒἶ†дஐ ، F A R ! N
(21-06-2014، 1:08)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 1:05)ⁿâ$târàⁿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 1:04)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 1:01)ⁿâ$târàⁿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فری فری (:
من رسیدم (:
هوففففففففففففف :0
چقد هوا گرمه :0
آدرس بده! یا قرار بذاریم! :/

قرار بذاریم!
کوجا؟!
ببین الان که دم در هستی

اون سه راهو بیا پایین
بپیچ سمت چپ

زده gold bar

من دم اون بار با یه بلوز سبز و شلوارک سبز منتظرم!
/:
منم یه پیرهن گل گلی تنمه ^_^
اینقده خوشمله ^_^
:|

اهانننننننننننننننننننننننننننننننننننننننن ^_^
دیدمت ^_________^
[تو این لحظه حرکته آهستس و من داد میزنم :فــــــــــــــــــــــریــــــــــن!!!!!!!!!!!!]
(21-06-2014، 1:10)☆⊰oβℓηÅ♏⊱☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چی شدع ؟!!
^__^

سپاس شده توسط ஐற£ℒἶ†дஐ
(21-06-2014، 1:10)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امروز ســآعتآی دو منتــظر تمآس بـآبـآم بودم.......تلفــن زنــگ زد،بردآشتم گفتــم سلــآم عشقـم(عـادت دارم به بابام میگم عشقم)

یهو دیدم پسر غریبس!!!:||

هیچی دیگه ولم نمیکرد......هی مشخصات میداد...مشخصات یخواست!!!!!!

:|||

از سـآعت دو تو شوکــم!!!!!!!!!!

:|
مهناز آخه چررا؟
چرا دوباره این آواتارو گذاشتی؟
 سپاس شده توسط ஐற£ℒἶ†дஐ
هَـ ـر چـ ـے ڪـ ـﮧِ هَـ سـ تَـҐ

هَـ ـر چـ ـے ڪـ ـﮧِ مـ ـے گَـ Ґ

هَـ ـر ڪـ آرـے ڪـ ـﮧِ مـ ـے ڪُـ نَـҐ

بـ ـﮧِ פֿُـ و בَҐ مَـ ر بـ وطـ ـﮧِ

سپاس شده توسط pink lady ، Mσηѕтєя Gιяℓ ، F A R ! N
(21-06-2014، 1:11)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 1:09)ⁿâ$târàⁿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 1:08)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 1:06)ⁿâ$târàⁿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 1:05)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

^_^

جالبه ^_^
اره ^_^
رژت خیلی خوش رنگه ^_^

جدید گفتم یه امتحانی بکنم ^_^

ارع خیلی خوش رنگه

خوشمزه هم هست *_*
^_^
چه مزه ایه؟! ^-^

شیرین *_*

دلم میخاد بخورمش *_*

نه نمیشه پاک میشه #_#
(:3
خو چن تا عکش بگیر بعدش بخورش ^-^
 سپاس شده توسط ஐற£ℒἶ†дஐ ، pink lady
گرمه اینجا..!

اکس پارتی هم هس؟!

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان