امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گــفـتگـوے آزاد 146

(19-06-2014، 0:27)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-06-2014، 0:24)✯مهرزاد✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یکی از شرایط مدیرت جنبه هم هست :|
خُ ب من چه ؟! ..
منظورم اینه که آدم نباید با یه شوخیه کوچیک ناراحت بشه -_-
آگهی
(19-06-2014، 0:30)الیکا0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مسخرم نکین.بچه ها نیرو میخوام برا گروه دوستداران کره!!!!

دقیقا نسترن

منم نمیدونم موضوعی رو مثل اتم و ملکول رو باید تو پزشکی گذاش یا تو دانستنی ها
بت گفتم تو موضوعات علمی|:
مدرستون اتمو مولکولو تو زیست  درس میده؟|:
Wнαтever I вecoмe , I decιde
.I нαve ɴo reɢreтѕ 
 سپاس شده توسط Mσηѕтєя Gιяℓ ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
(19-06-2014، 0:31)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-06-2014، 0:29)ⁿâ$târàⁿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

:/
بعضی موضوعا آدم میمونه که تو خبرها باید گذاش یا تو دانستنیها!
:/

بخدا منم این مشکلا رو دارم

از همون اول که مدیر شدم این خبر رو دادن به من

کسی توش نبوده خالی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=120877
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=120882
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=121318
این سه تا رو موندم >_<
کمکم کنید! <_>
(19-06-2014، 0:23)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-06-2014، 0:20)றiSs~AlØn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-06-2014، 0:18)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-06-2014، 0:16)றiSs~AlØn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عجب ..:|

ســـــل ام ^-^

لادن اینو داشته باش/..!:

.__.

ولشون کن بزا خوش باشن :|

چا خبر شوهرم ؟! -_-

من دلم عروسی میخوا عروسی بگیریم ^__^

دوونه ایمیلمه..!|:

برو از پستت برش دار..!Dodgy

هیم....بذا بقیشو تو پیام بهت بگم..!من از فردا میرم شمال..تا همیشه...!Rolleyes
چی ؟! >_<

تو میخوای منو تنها بزاری بری ؟! cry girl
تـــَـنــهـــایی
(19-06-2014، 0:28)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیهوده ترExclamation
شرمنده متوجه چرت و پرت هایی که میگید نمیشم :|

(19-06-2014، 0:31)✯مهرزاد✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منظورم اینه که آدم نباید با یه شوخیه کوچیک ناراحت بشه -_-
خب اون آدمی که شوخی میکنه باید بدونه چ موقعی مناسبه که شوخی کنه ..

و باید با این اخلاق گند من آشنا باشه که وقتی عصبی باشم دوست و دشمن واسم فرقی نداره پاچه ی همشونو میگیرم :|
 سپاس شده توسط ∆ MeRzaD ∆
چرا جواب سلام نمیدین!!!!
 سپاس شده توسط Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
نکیر و منکر اگه ایرانی باشن، نکیر سوال اولش اینه که »قبرو چند خریدی؟«. منکرم هرچند بگی ، میگه »گرون خریدی«.
گــفـتگـوے آزاد 146 159
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
سلام ._.
گــفـتگـوے آزاد 146 159
 سپاس شده توسط Mσηѕтєя Gιяℓ ، ღSηow Princessღ ، ∆ MeRzaD ∆ ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
(19-06-2014، 0:32)றiSs~AlØn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-06-2014، 0:23)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-06-2014، 0:20)றiSs~AlØn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-06-2014، 0:18)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-06-2014، 0:16)றiSs~AlØn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عجب ..:|

ســـــل ام ^-^

لادن اینو داشته باش/..!:

.__.

ولشون کن بزا خوش باشن :|

چا خبر شوهرم ؟! -_-

من دلم عروسی میخوا عروسی بگیریم ^__^

دوونه ایمیلمه..!|:

برو از پستت برش دار..!Dodgy

هیم....بذا بقیشو تو پیام بهت بگم..!من از فردا میرم شمال..تا همیشه...!Rolleyes
چی ؟! >_<

تو میخوای منو تنها بزاری بری ؟! cry girl

قبلا گفته بودم..!امشب شبِ آخری بود که تهران موندمـ..!!از فردا شمال..تا چن وخ..!

بعد دیگه نمیخوام نِت وصل کنم..!با گوشی میـآم..فقط ایمیلو چکـ میکنم..!^__^
 سپاس شده توسط ∆ MeRzaD ∆ ، GαяBagє Gιяℓ
(19-06-2014، 0:34)♥ LoVeLy G!Яl ♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا جواب سلام نمیدین!!!!

سلـآمـ :|
تـــَـنــهـــایی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان