امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گــفـتگـوے آزاد 146

(18-06-2014، 23:18)الیکا0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عمق جمله ی شما اینه که آقا ایمان چقدر بد سلیقه هستش که درباره من یه چیزی به شما گفته.به خاطر گرفتن اخطار اینجا نمیشه گفت...............
نه ایمان بچه محلمون خیلی بد سلیقست دلش پیش یه دختره گیره!
 سپاس شده توسط Wanton ، ღSηow Princessღ ، Wєιяɗ ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
آگهی
(18-06-2014، 23:20)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 23:18)الیکا0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 23:15)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 23:14)✯مهرزاد✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اسپانیا 0 - شیلی 2
اسپانیا امسال نمیتونه حتی به گروه بعدی سعود کنه چه برسه قهرمان شه :V

من از قبل جام گفتم آلمان قهرمانه!

(18-06-2014، 23:15)الیکا0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 23:13)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عرفان..!اِ...یه لحظه سکوت کن..!ببین میتونی بهم بندازی مردمو..؟!@__@
آقا عرفان مگه من تا حالا راجع به شما بد گفتم که شما دارین میگین؟؟

ها؟ من دارم ایمانو میگم!
عمق جمله ی شما اینه که آقا ایمان چقدر بد سلیقه هستش که درباره من یه چیزی به شما گفته.به خاطر گرفتن اخطار اینجا نمیشه گفت...............

نه عزیزم بگو..کسی بهت اخطار نمیده..!
نمیشه فخری ولش لش
LIFE is a LiaR GaMe......SoooOOoO.......NEveR TruSt enYOne Angel
(18-06-2014، 23:18)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 23:16)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 23:14)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 23:12)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اعلام وجود .__.

دختر تا این موقع شب بیرون نمی مونه! برو خونه

نه ._.

آفرین پس برو پیش خرست ._.

نه ._.
 سپاس شده توسط ERF@N
ایمان اصن نمیخونه..!همینطوری میاد میره..!تو بگو..!
 سپاس شده توسط Wєιяɗ
(18-06-2014، 23:17)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 23:14)♫RAHA♫ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دختر همسایمون بهم زنگ زده میگه :چرا ADSL من نیمیره تو اینترنت؟
بهش میگم :کدوم چراغا روشنه؟میگه :چراغ اتاقم و مهتابى آشپزخونه ...
تازه فهمیدم چرا خواستگار نداره

مگه چی باید می گفت؟

مگه منظور پسره چراغای خونه بوده؟؟؟؟
گــفـتگـوے آزاد 146 134
 سپاس شده توسط ERF@N ، ∆ MeRzaD ∆ ، F A R ! N
(18-06-2014، 23:20)_TakPaR_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آقا ایمان غلط کرده :|

دارن دستت میندازن ، منو چه به این حرفا :|

پدر عشق بسوزهShy
 سپاس شده توسط Wєιяɗ ، F A R ! N ، Wanton ، ღSηow Princessღ ، ∆ MeRzaD ∆
(18-06-2014، 23:19)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 23:17)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 23:13)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 23:12)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مختاب؟-_____-
روی اسفالت نمیبینم رد پاتو ..|:

محل نمیدی-______-
محل|:
ببند (:

نمیخوام-_-
ینی وختی شیلی اسپانیا رو اینطوری خوار کنه
باید اسپانیا رو برا همیشه حذف کرد:|||
گــفـتگـوے آزاد 146 134

سپاس شده توسط ERF@N ، ∆ MeRzaD ∆ ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
دیگه مجبورم بپرم وسط حرف گــفـتگـوے آزاد 146 134
   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیام ناشناس

/ (•◡•) \
 سپاس شده توسط ERF@N
خب فخری تموم شد همه چی.
آقا ایمان ببخشید............
LIFE is a LiaR GaMe......SoooOOoO.......NEveR TruSt enYOne Angel

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 129 مهمان