امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گــفـتگـوے آزاد 146

(18-06-2014، 23:14)✯مهرزاد✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اسپانیا 0 - شیلی 2
اسپانیا امسال نمیتونه حتی به گروه بعدی سعود کنه چه برسه قهرمان شه :V

من از قبل جام گفتم آلمان قهرمانه!

(18-06-2014، 23:15)الیکا0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 23:13)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 23:12)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 23:10)الیکا0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 23:09)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه بی سلیقه! اصلا چه کج سلیقه!
منظورتون اسممه؟؟

نه ایمانو میگم چه بی سلیقه و کج سلیقست

عرفان..!اِ...یه لحظه سکوت کن..!ببین میتونی بهم بندازی مردمو..؟!@__@
آقا عرفان مگه من تا حالا راجع به شما بد گفتم که شما دارین میگین؟؟

ها؟ من دارم ایمانو میگم!
 سپاس شده توسط RedSparrow ، ღSηow Princessღ ، F A R ! N ، ∆ MeRzaD ∆
آگهی
(18-06-2014، 23:11)♫RAHA♫ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه فوتبال قدیمى رو دیدم که دوباره گزارشش کرده بودن،گزارشگره میگفت:
حااالا، مرحوم سیروس قایقران ،خود مرحووووووم ، تک به تک با دروازه بان...

رها من یه اعتراف بکنم؟!
گــفـتگـوے آزاد 146 132

سپاس شده توسط ERF@N
(18-06-2014، 23:15)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 23:14)الیکا0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نکنه شما در مورد........................
وایییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
ایمان چی درباره من گفته.........
ای خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

نه بابا..!اما اصن اون ایمانو نمیگیم که..!یه پسری هست همسایشونه..!|:

من داشتم تورو به ایشون معرفی میکردم..!Rolleyes
پریا دروغ نگو.دلم میخواد بدونم موضوع همونیه که من فک میکنم.....
LIFE is a LiaR GaMe......SoooOOoO.......NEveR TruSt enYOne Angel
(18-06-2014، 23:14)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 23:12)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اعلام وجود .__.

دختر تا این موقع شب بیرون نمی مونه! برو خونه

نه ._.
 سپاس شده توسط ERF@N
(18-06-2014، 23:14)♫RAHA♫ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دختر همسایمون بهم زنگ زده میگه :چرا ADSL من نیمیره تو اینترنت؟
بهش میگم :کدوم چراغا روشنه؟میگه :چراغ اتاقم و مهتابى آشپزخونه ...
تازه فهمیدم چرا خواستگار نداره

مگه چی باید می گفت؟
این دگ اخرشه|:
هر چیو حدس میزنه به غیر از موضوع اصلی ;/\
هـــا هــآ (:
خــدافض ..
Wнαтever I вecoмe , I decιde
.I нαve ɴo reɢreтѕ 
 سپاس شده توسط ღSηow Princessღ
(18-06-2014، 23:13)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 23:12)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مختاب؟-_____-
روی اسفالت نمیبینم رد پاتو ..|:

محل نمیدی-______-
ای خدا از دست این دوستای ما :|
 سپاس شده توسط ERF@N ، ღSηow Princessღ ، Wєιяɗ ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
(18-06-2014، 23:16)الیکا0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 23:15)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 23:14)الیکا0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نکنه شما در مورد........................
وایییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
ایمان چی درباره من گفته.........
ای خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

نه بابا..!اما اصن اون ایمانو نمیگیم که..!یه پسری هست همسایشونه..!|:

من داشتم تورو به ایشون معرفی میکردم..!Rolleyes
پریا دروغ نگو.دلم میخواد بدونم موضوع همونیه که من فک میکنم.....

من فخرالزمانم..!^__^

تو به چه موضوعی فکر میکنی..؟!Angel
 سپاس شده توسط ERF@N
(18-06-2014، 23:15)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 23:11)~RÕK$ÀÑÂ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلآم سلآم سلآم سلآم ^_^
رکی^____^
عخشی^___^
رژی نفسی ^_^

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 11 مهمان