امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گــفـتگـوے آزاد 146

(18-06-2014، 22:12)_TakPaR_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 22:10)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایمــآن  تو عکس گذاشتی..؟!تو افـ بی..!|:

نه !
هرکی عکس خواست به خودم بگه ..

مطمئنی..؟؟!یه دونه هم نذاشتی..؟!@__@

بده عکستو..!18
 سپاس شده توسط Wanton
آگهی
(18-06-2014، 22:14)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 22:12)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 22:11)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 22:09)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 22:07)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام:|

سلــآم

((((:
خوبی؟: ))

آرهـــ

تو خوبــی؟!

^ــ^*

اوهوم...!
اواتارت -_-

?ـــــــ؟

آوآتآرم چِی؟! T__T

بگــو من طآقتشو دآرمــ!!!!!
 سپاس شده توسط ☆★ super star★☆
(18-06-2014، 22:13)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 22:12)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تارتاری؟^____^
جونم؟! ^_^

(18-06-2014، 22:12)_TakPaR_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 22:10)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه !

من دیدم عکستو .__.

هیچی:|

(18-06-2014، 22:15)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 22:14)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 22:12)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 22:11)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 22:09)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلــآم

((((:

آرهـــ

تو خوبــی؟!

^ــ^*

اوهوم...!
اواتارت -_-

?ـــــــ؟

آوآتآرم چِی؟! T__T

بسیار زشته*-*
 سپاس شده توسط T A R A ، F A R ! N
(18-06-2014، 22:13)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 22:07)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 22:04)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 22:03)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 22:01)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

روی اون گوشیایی هم که قاچاقی از مرز میارن فارسی ساز نصب نمیشه
کلا!!!!

بچه ها از دبی اوردن..!+__+
ینی برا تو هم قاچاقیه؟!

برای ما به عنوان سوغاتی کادو دادن..!Confused

دیگه نمیدونم...فامیلامون قاچاقچــی شدن یا نـه..!Confused
((:

شما فامیلاتون گوشی هدیه میدن 0-0

ما که سر و تهشونو بهم بدوزیم از اون پارچه برق برقیا که بهشون پولک آویزونه هدیه میدن
اه *(>_<)*

من از اهواز یه بار گوشی دزدی خریدم(سونی E)
ولی یه هفته بعد فروختمش Big Grin

نـه خالم ماه عسل رفته بود...منم که گوشیمو قبلا دزدییده بودن با این گوشکـوبا سر میکردمـ..!
لطف کردن برام اوردن..!>__<
 سپاس شده توسط F A R ! N
تو وبم دانلود بتلفیلد 3 رو گذاشته بودم. 200000 تا بازدید خورده بود بعد رزبلاگ پاکش کرد:|
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~ ، ღSηow Princessღ ، Dead Silence
(18-06-2014، 22:15)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 22:13)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 22:12)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تارتاری؟^____^
جونم؟! ^_^

نه !

من دیدم عکستو .__.

(18-06-2014، 22:15)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آرهـــ

تو خوبــی؟!

^ــ^*

اوهوم...!
اواتارت -_-

?ـــــــ؟

آوآتآرم چِی؟! T__T

بسیار زشته*-*

-__-

اب ندآره!

مرســی

^ــ^*

(((:
(18-06-2014، 22:13)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 22:12)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدافض Angel

میدونی که بری بعدش باهات چیکار میکنم..؟!^__^

{سروینو میندازم به جونت میگم سپهرو دوس داری..!}Rolleyes
ggre

(18-06-2014، 22:14)_TakPaR_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من دیدم عکستو .__.

اون قدیمیه ؟ :|

آوره .__.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گــفـتگـوے آزاد 146 114
 سپاس شده توسط ღSηow Princessღ ، ERF@N ، Wanton
تـینا |: !
گــفـتگـوے آزاد 146 114
:> از امـضا پسره پیدا کردم |: .. !
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~
(18-06-2014، 22:13)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لــآکم پـآک شـُـد×

>ــ<

-__-

من دیروز پول تو جیبی های گرامیو رفتم دادم8 تومن لاک مات :|
گــفـتگـوے آزاد 146 114

سپاس شده توسط ~Mahnaz~ ، ERF@N
(18-06-2014، 22:17)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 22:15)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تارتاری؟^____^
جونم؟! ^_^

نه !

من دیدم عکستو .__.

آرهـــ

تو خوبــی؟!

^ــ^*

اوهوم...!
اواتارت -_-

?ـــــــ؟

آوآتآرم چِی؟! T__T

بسیار زشته*-*

-__-

اب ندآره!

مرســی

^ــ^*

(((:
O.O

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 119 مهمان