امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گــفـتگـوے آزاد 146

(18-06-2014، 21:47)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 21:46)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 21:38)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 21:37)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 21:33)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عکس منو دیدی من شبیه خرس بودم ؟؟؟؟

نه دقيقا..............................ديدمت گوگوليي

آدم گوگولی باشه فرمانده ارتش دختر نباشه

گوگولي تو ايران زيآده ولي فرمآنده ارتش زن............نچ نچ نچ

دختر گوگولی ارتش زن داریم
تو ارتش داريم انيشتن ولي فرمآنده كمه !
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گــفـتگـوے آزاد 146 103
 سپاس شده توسط ERF@N ، Jack Daniel'ѕ
آگهی
(18-06-2014، 21:48)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 21:45)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام .__.

سلآم -ـ- !

تـارتـآرو -ـ- بـه زودی اگه خدا بخواد که ایشالام میشه توسط من به قتل میرسی |: .. !

واسه چی؟! .-.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گــفـتگـوے آزاد 146 103
 سپاس شده توسط ERF@N ، Wanton
(18-06-2014، 21:48)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 21:45)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصلا من توی تو بودم خوبه؟

:|

اینجا بچه نشسته .-. ! :|

این بهتر شد :|

:||

اون نرسنجیرو چطوری گند زده بودی توش ؟ :|

همونی ک جلو اسمت اینا بود ==> 999999999999999999 ...

:|

کاریش نکردم محبوبیتم دامن فلشو سفت گرفتهaquarium
 سپاس شده توسط ◄Iяαи► ، Wanton ، Dead Silence
(18-06-2014، 21:47)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوب چی شد دقیقا؟ نصفه بچه ها کشیدن بیرون! وقتی به فربد فکر می کنم به خاطره صابر خدا رو شکر می کنم!

مفصله داستانش ! مشتاقی ؟
 سپاس شده توسط ◄Iяαи► ، ERF@N
چرا مامان من با لپ تاپ مشکل داره ._.
گــفـتگـوے آزاد 146 103

سپاس شده توسط ERF@N ، ◄Iяαи►
(18-06-2014، 21:47)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 21:45)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 21:44)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 21:43)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچی هیچی <: .. !

چه آزمآیشی بـش میاد لـعنتی ._. !
Man?

فـآرسی نـداری !؟ ._.

بلی بلـی ._. !

شمـا |: . !
Na nadaram
با موبیایلـی !؟ (:
 سپاس شده توسط MOHSENEBRAHIMI ، ERF@N
(18-06-2014، 21:49)_TakPaR_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 21:47)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوب چی شد دقیقا؟ نصفه بچه ها کشیدن بیرون! وقتی به فربد فکر می کنم به خاطره صابر خدا رو شکر می کنم!

مفصله داستانش ! مشتاقی ؟
خیلی خیلی! بگو دیگه
 سپاس شده توسط Wanton ، Dead Silence
(18-06-2014، 21:49)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 21:47)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 21:45)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 21:44)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 21:43)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچی هیچی <: .. !

چه آزمآیشی بـش میاد لـعنتی ._. !
Man?

فـآرسی نـداری !؟ ._.

بلی بلـی ._. !

شمـا |: . !
Na nadaram
با موبیایلـی !؟ (:
Are kolan farsi nadare
 سپاس شده توسط Dead Silence
(18-06-2014، 21:49)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 21:47)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 21:46)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 21:38)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 21:37)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه دقيقا..............................ديدمت گوگوليي

آدم گوگولی باشه فرمانده ارتش دختر نباشه

گوگولي تو ايران زيآده ولي فرمآنده ارتش زن............نچ نچ نچ

دختر گوگولی ارتش زن داریم
تو ارتش داريم انيشتن ولي فرمآنده كمه !

ارتشی که فرماندش تو باشی........
خدا به داد کشور برسه
Jackson Pollock paint a picture, see my vision through it
 سپاس شده توسط ◄Iяαи►
مــیو .__.
گــفـتگـوے آزاد 146 103
 سپاس شده توسط ERF@N ، Dead Silence ، F A R ! N

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 69 مهمان