امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گــفـتگـوے آزاد 146

(18-06-2014، 20:02)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کی آوآتار و امضامو حذف کرد ؟ -_______-

خودم پاک میکردم اگه میزاشتین -_- :|
به پروفایلت برس :v

مامان (* ..)
A Friend is nothing but a known enemy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گــفـتگـوے آزاد 146 82
 سپاس شده توسط Albert wesker ، MOHSENEBRAHIMI ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، ~~SARA:HIVA~~ ، Dead Silence
آگهی
(18-06-2014، 20:01)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مکس :v

اون سایترو رفتی مکس؟ :v
سلام آوا چه خبر؟
آره=)
تو چی؟ رفتی؟
هر چه بگندد نمکش میزنند *** وای از آن روزی که بگندد نمک
 سپاس شده توسط melodi+ ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، ~~SARA:HIVA~~
(18-06-2014، 20:02)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 20:00)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 19:58)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 19:56)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 19:55)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من صبر نمی کنم اماده شده نصفه نیمه میرم اتک :ag54:

میدونم مرضیه ! :|
اینجوری که اکسرُ سکه نمیتونی بدزدی ! :|
بدون سپل میری ! ؟
نه بدون اسپل که نمیشه 

با چه ترکیبی میری؟

انگلسی بنویسم راحت ترم ! Tongue
2ta spell 8ta ginat 40ta archer 20ta barbar 2ta haeler
ترکیبت بده 

2 تا هیلر 
1 بربر 
15 گابلین 
20 ارچر 
13 جیانت 
5 تا والبریکر 
2 اسپل جون 
1 دارگون

deragom dari ! ? o-o
lmn ginatam lvl3 hast !
گــفـتگـوے آزاد 146 82
 سپاس شده توسط MOHSENEBRAHIMI ، ~~SARA:HIVA~~
کیبــوردم ترکیـــد!

:|

((((((:
 سپاس شده توسط !~IмДи~!
(18-06-2014، 20:03)Albert wesker نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 20:01)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مکس :v

اون سایترو رفتی مکس؟ :v
سلام آوا چه خبر؟
آره=)
تو چی؟ رفتی؟
اوووووه :>>>>

دستت عضله ای شده پس :>>>>>>>

نَ (* ..)

اصن مگه سایت دادی؟ :>
A Friend is nothing but a known enemy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گــفـتگـوے آزاد 146 82
 سپاس شده توسط Albert wesker ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ
(18-06-2014، 20:04)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 20:02)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 20:00)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 19:58)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 19:56)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میدونم مرضیه ! :|
اینجوری که اکسرُ سکه نمیتونی بدزدی ! :|
بدون سپل میری ! ؟
نه بدون اسپل که نمیشه 

با چه ترکیبی میری؟

انگلسی بنویسم راحت ترم ! Tongue
2ta spell 8ta ginat 40ta archer 20ta barbar 2ta haeler
ترکیبت بده 

2 تا هیلر 
1 بربر 
15 گابلین 
20 ارچر 
13 جیانت 
5 تا والبریکر 
2 اسپل جون 
1 دارگون

deragom dari ! ? o-o
lmn ginatam lvl3 hast !
اره 

مال من همشون لول 4 

تون حالم رفته 7
 سپاس شده توسط Albert wesker ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ
(18-06-2014، 20:02)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 20:01)Albert wesker نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 19:57)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 19:56)Albert wesker نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 19:54)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هم لول منی محسن ! Big Grin
من خیلی زود پیشرفت میکنم بدجور معتآدم ! :|
روزی 50 تآ اتک میدم ! :|

سلام داداش!
تبریک میگم مدیر آزمایشی شدی=))
محسن داداش به تو هم تبریک میگم!
چه بازی ای میکنید؟
دمت گرم دادا 

clash of clans

آها!
آقا کی کانتر آنلاین بازی میکنه؟

حآل نمیده !
wow بآحآل تره ! (((:
البته من دیگه بآزی نمیکنم !

یه سرور برا کانتر پیدا کردم اسمش زامبی سروره=)
عاقا خیلی باحاله=)
توش زامبی داره مگه اینا میمیرن=/
باور کن من 10 تا خشاب خالی میکنم روشون باز میان طرفت=/
هر چه بگندد نمکش میزنند *** وای از آن روزی که بگندد نمک
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ
aqa mn beram by (((((((=
گــفـتگـوے آزاد 146 82
 سپاس شده توسط MOHSENEBRAHIMI ، !~IмДи~! ، Albert wesker ، Dead Silence
پختم ، اه :||
plαy wιтн тнe вιɢ ɢυɴѕ
 سپاس شده توسط Albert wesker ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، Dead Silence
(18-06-2014، 20:05)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کیبــوردم ترکیـــد!

:|

((((((:

به تو هم تبریک میگم .
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 112 مهمان