امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گــفـتگـوے آزاد 146

مرضیه نویسنده نشه میره رگشو میزنه .-.

نویسنده با کاربر عادی تفاوتی نداره به خدا :v
A Friend is nothing but a known enemy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گــفـتگـوے آزاد 146 75
 سپاس شده توسط MOHSENEBRAHIMI ، Dead Silence ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ
آگهی
(18-06-2014، 19:39)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 19:37)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چی کار کردم مگه؟

میگم هنو درگیر بچه ازدواجی؟

هیچی بیخیال :V
همسرم :|
 سپاس شده توسط Dead Silence ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ
(18-06-2014، 19:40)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 19:39)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 19:37)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چی کار کردم مگه؟

whaaat? :|
A Friend is nothing but a known enemy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گــفـتگـوے آزاد 146 75
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، MOHSENEBRAHIMI ، Dead Silence
سلآم ! (:
گــفـتگـوے آزاد 146 75
 سپاس شده توسط melodi+ ، MOHSENEBRAHIMI ، ∆ MeRzaD ∆ ، #marya# ، Dead Silence ، Mason ، !~IмДи~!
(18-06-2014، 19:41)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 19:40)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چی کار کردم مگه؟

whaaat? :|
فقط میخواستم عکسل عمل رو ببینم |:

(18-06-2014، 19:41)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلآم ! (:
سلام
خبر دارم در حد بنز
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، Dead Silence ، melodi+
اسمم چه زشت شد !
من کنترل پنل نآظم میخوآم ! Big Grin
چقدر پرورم من ! Big Grin
گــفـتگـوے آزاد 146 75
 سپاس شده توسط MOHSENEBRAHIMI ، melodi+ ، Dead Silence ، Mason ، !~IмДи~!
(18-06-2014، 19:39)~RÕK$ÀÑÂ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 19:36)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 19:30)~RÕK$ÀÑÂ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 19:24)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولـی مدیریت یا نویسندگی تو فلشخور خیلی حال میده . . .

یه جـای دیگـه مدیر ارشدم . . . ولـی خیـلی کیـف نمیده . . .

200-300 تا کاربر داره همشون خیـلی میفهمن مثـه فلش نیستن تیک داشته باشن بهشون اخطار بدیم . تو روحشون .
ایمآن ؟ o.O

تو روح همشون به جز تو .

به جز تو و نازنین .

به جز تو و نازنین و سارا . Big Grin
شامل فاطی و غزل هم میشه؟o.O

شامل فاطی قـاطی میشه ولی شـآمل غزول اگزوز نمیشه ...

Big Grin
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ
(18-06-2014، 19:40)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرضیه نویسنده نشه میره رگشو میزنه .-.

نویسنده با کاربر عادی تفاوتی نداره به خدا :v

میرم خودکشی میکنم :V

چرا فرق داره -_- حداقل اسمش رنگیه و میتونه اخطار بده -_- :V

شوهرم :|
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط MOHSENEBRAHIMI ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، melodi+
بگو محسن ! ((((((((:
دربآرهی کلآشِ ! ؟ ^_^
گــفـتگـوے آزاد 146 75
 سپاس شده توسط MOHSENEBRAHIMI
(18-06-2014، 19:35)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاره خوبی کردی شاید مرضیه .-.
ولی من میگم کاری نکن چرا میری التماس؟ >_<

من هی مهم میکنم رز هی خارج میکنه -_-

مگه از عمده ؟ .__.
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، melodi+

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 33 مهمان