امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گــفـتگـوے آزاد 146

(18-06-2014، 17:18)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://s5.picofile.com/file/8116472150/2.png

._.
حقیقته بهمنیااااااا پرچمشون بالاست
 سپاس شده توسط ERF@N
آگهی
(18-06-2014، 17:18)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 17:16)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میگن مهر ماهیا زشتن :V

بغیر از آوآ بقیشون زشتن :V

منم که هویجم!

نه تو خوشگلی :| !

از همه بیشتر اون لیوانت خیلی خوشگل بود ( ..)
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط ERF@N ، melodi+
(18-06-2014، 17:19)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 17:15)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خو انتخاب نکردی :|

نـورا خـودت مُحـسنُ نخـواستیا ! :|

تا نصفه عملیات وارد شدم ولی خودت گفتی شوخی بود ! :|

مُحسن میتونی تو شوهرم باشی ! Rolleyes

انتخابمم مشخصه ! Rolleyes

بسوزید :V

درسته مال تو :|

به پای هم پیر بشید :|

شوخی بود :|

محسن هم حرفاش شوخی بود :|

اصن محسن زن داره من میشناسمش .__.

ها ها ها :>

-________-
 سپاس شده توسط ERF@N ، Mᴏsᴇs ، Dead Silence ، MOHSENEBRAHIMI
(18-06-2014، 17:20)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 17:16)$LAM$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 17:14)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 16:42)$LAM$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خداییش فقط بخندید همین الان به یکی از لیست دوستانم که آنلاین بود پ.خ دادم فیلترشکن داری برام بفرستی
گفت: دارم ولی نمی فرستم
گفتم:چرا
گفت:مامانم نمی ذاره25r3025r3025r3025r3025r3025r3025r30
25r30
پختو چک کن

ای درود بر شرفت از مادرتم تشکر کن Big Grin

شانس آوردی اوکی داد وگرنه میموندی تو خماری:ag54:
فعلا4xv

بپرس به منم ok میده؟ بگو آشناس!
(18-06-2014، 17:19)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 17:15)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خو انتخاب نکردی :|

نـورا خـودت مُحـسنُ نخـواستیا ! :|

تا نصفه عملیات وارد شدم ولی خودت گفتی شوخی بود ! :|

مُحسن میتونی تو شوهرم باشی ! Rolleyes

انتخابمم مشخصه ! Rolleyes

بسوزید :V
الان که دارم میرم؟

|:

(18-06-2014، 17:19)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 17:18)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 17:14)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 17:10)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: منو :|||||||||||||
حیا کن مگه خودت برادر پدر نداری؟

اصولا نمیگن خار مادر ؟ :||

نـه نـدارم :|||
یتیم {:
برید جشن بگیرید محسن لبخند زد :|

تو گینس ثبتش کنید اصن -__-

برای بار 10000  نت ارزش گرم گرفتن نداره |:
 سپاس شده توسط Dead Silence ، First Star ، ERF@N
(18-06-2014، 17:20)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 17:16)$LAM$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 17:14)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 16:42)$LAM$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خداییش فقط بخندید همین الان به یکی از لیست دوستانم که آنلاین بود پ.خ دادم فیلترشکن داری برام بفرستی
گفت: دارم ولی نمی فرستم
گفتم:چرا
گفت:مامانم نمی ذاره25r3025r3025r3025r3025r3025r3025r30
25r30
پختو چک کن

ای درود بر شرفت از مادرتم تشکر کن Big Grin

شانس آوردی اوکی داد وگرنه میموندی تو خماری:ag54:
فعلا4xv

ممنون دستت درد نکنه کاری نداری خداحافظ
 سپاس شده توسط ERF@N ، saeedrajabzade
(18-06-2014، 17:18)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 17:16)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم که هویجم!
زر میزنه !
 سپاس شده توسط ERF@N
مرضیه با من هماهنگ باش >_<
A Friend is nothing but a known enemy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گــفـتگـوے آزاد 146 41
 سپاس شده توسط ERF@N ، Dead Silence
(18-06-2014، 17:20)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آقا به هر کی کار دارید....
دور و بر تابستونی جماعت+دی ماهی ها رو خط بکشید-_-

آیسانو میگه :>
 سپاس شده توسط ERF@N ، Mᴏsᴇs
(18-06-2014، 17:20)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم که هویجم!

نه تو خوشگلی :| !

از همه بیشتر اون لیوانت خیلی خوشگل بود ( ..)

تازه روش عکس دلار و ورق داره!
 سپاس شده توسط melodi+ ، Dead Silence ، Mason

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 70 مهمان