امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گــفـتگـوے آزاد 146

(18-06-2014، 17:10)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 17:07)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 17:06)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مگه نمیدونستی شوهر نورا هستی ؟? :||||

این مسخره بازیرو جمع کنید -___-

اون حرفایی که با آیسان و بچه های دیگه و فاطی میزدیم شوخی بود :|

ماس مالی نکن :|

خودت اون روز آقامون آقامون میکردی ×_×
کدوم روز؟0__0
 سپاس شده توسط Dead Silence ، ERF@N
آگهی
(18-06-2014، 17:10)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 17:07)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 17:06)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این مسخره بازیرو جمع کنید -___-

اون حرفایی که با آیسان و بچه های دیگه و فاطی میزدیم شوخی بود :|

ماس مالی نکن :|

خودت اون روز آقامون آقامون میکردی ×_×

میدونی آقامون کیه ؟! :|

ایشونن --->دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://up.vbiran.ir/uploads/9045140213262044924_ashton.jpg

منم گفتم آقای ماست :|

من به محسن میگم ماست چون خودشو میگره -___-

حرف در نیارید :|

همه ی حرفایی هم که میزنیم شوخیه :|
 سپاس شده توسط Dead Silence ، ERF@N ، Mᴏsᴇs
(18-06-2014، 17:09)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رضا اون 3تا که تو پ.خ دادی اره .-.
قشنگ بود:|؟

[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ]
 سپاس شده توسط ERF@N
نقل قول:
مگه تو مهرماهی هستی؟!

نه پَ فقد خواسم اعلام کنم امضاتو خوندم >_<
A Friend is nothing but a known enemy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گــفـتگـوے آزاد 146 38
 سپاس شده توسط Dead Silence ، Mᴏsᴇs ، ERF@N
(18-06-2014، 17:08)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 17:03)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 17:01)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 17:00)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میخوام برم بیرون قلیون کشی :V

رضا اگه تا فردا مدرکتو بهم نشون ندی با خشم نورا روبه رو میشی -__-

خب :/

خدافسی ^_^
کجا کجا....

تازه محسن اومد14k
هـــان؟0__0
بیچاره تو هنگه :/

حکایت یارو شده زن نداشته میره سربازی برمیگرده بهش میگن این زنت بچت هم رفته ماست بخره |:

من کی زن گرفتم ؟

تو مگه هنو از من طلاق گرفتی ؟ :|

آخرین بار میگفتی یا من یا امیر :|||
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط ERF@N ، MOHSENEBRAHIMI
(18-06-2014، 17:13)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 17:09)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رضا اون 3تا که تو پ.خ دادی اره .-.
قشنگ بود:|؟
باید چند بار گوش بدم :>
A Friend is nothing but a known enemy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گــفـتگـوے آزاد 146 38
 سپاس شده توسط Mᴏsᴇs
(18-06-2014، 16:42)$LAM$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خداییش فقط بخندید همین الان به یکی از لیست دوستانم که آنلاین بود پ.خ دادم فیلترشکن داری برام بفرستی
گفت: دارم ولی نمی فرستم
گفتم:چرا
گفت:مامانم نمی ذاره25r3025r3025r3025r3025r3025r3025r30
25r30
پختو چک کن
گــفـتگـوے آزاد 146 38
The music feels better
گــفـتگـوے آزاد 146 38

سپاس شده توسط M ATIN
(18-06-2014، 17:10)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: منو :|||||||||||||
حیا کن مگه خودت برادر پدر نداری؟

اصولا نمیگن خار مادر ؟ :||

نـه نـدارم :|||
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط MOHSENEBRAHIMI
(18-06-2014، 17:10)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

متولدین مهر ماه :
با پر شورترین گفتارهای عاشقانه
با ماجراهای عاشقانه ای که خواهیم داشت
با فداکاری هایم در راه عشق به تو
خواهی دید که چگونه دوستت دارم

در امور عشقی ورزیده است و زندگی اش پر ز ماجراهای عاشقانه است .

من هم چین آدمی نیسم -_-

منم مهرم lol
 سپاس شده توسط M ATIN ، Dead Silence ، melodi+ ، Mason
(18-06-2014، 17:13)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول:
مگه تو مهرماهی هستی؟!

نه پَ فقد خواسم اعلام کنم امضاتو خوندم >_<

خب حتما خدا تورو تو وقت های اضافه خلق کرده
من چه می دونم چرا تو اینطوری نیستی ولی من اینطوریم
 سپاس شده توسط melodi+

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 105 مهمان