امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گــفـتگـوے آزاد 146

کسی فیلترشکن ندارهExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamation
آگهی
(18-06-2014، 16:26)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نوری و مُ|:

گــفـتگـوے آزاد 146 20

من برم بمیرم بهتره تا این شکلکو نبینم گــفـتگـوے آزاد 146 20

:|
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby
(18-06-2014، 16:25)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 16:23)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 16:21)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این محسن چرا باید با آیسان خوش و بش کنه.__.؟
چون دوس داره :}
غلط کرده-_-

آخ هی من قاطی میکنم...

مرضی معدل تو رو میدونستم....

منظورم از مرضی این تیناسConfused

چ اسمیه آخهConfused

خیلی هم قشنگه ..

19/44

عربی و علوم و ریاضی و دینیُ شدم 19

زبانُ 18
بعدش بابام برگشته میگه بت ارفاق کردن این شده معدلت ! :||

وگرنه کمتر میشدی :|||

تو چند شدی ؟ :|
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط Mᴏsᴇs ، Brooklyn Baby
(18-06-2014، 16:27)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 16:25)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 16:23)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 16:21)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

غلط کرده-_-

آخ هی من قاطی میکنم...

چ اسمیه آخهConfused

خیلی هم قشنگه ..

19/44

زبانُ 18

-_-

20...

مثه مرد-_-

[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ]
 سپاس شده توسط Dead Silence ، Brooklyn Baby
(18-06-2014، 16:26)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نوری و مُ|:

گــفـتگـوے آزاد 146 20
کلا همه چیزو با شکلک توصیف کن-_-
آقا فقط همین قدر بدونید که نورا محسن رو دوس داره....

اونم بدجور....

مدرک رو نمیکنم چون برام شر میشه...-_-

[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ]
 سپاس شده توسط Dead Silence ، Brooklyn Baby ، First Star
(18-06-2014، 16:27)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 16:27)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

غلط کرده-_-

آخ هی من قاطی میکنم...

چ اسمیه آخهConfused

خیلی هم قشنگه ..

19/44

زبانُ 18

-_-

20...

مثه مرد-_-

تو معدلت 20 شده ؟ :||||||||||||

خوبه موقع امتحانا همش پلاس بودی اینجا :||||||||||

رضی منو بزار تو لیستت -_- عنتـ*ـر -_-
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط Mᴏsᴇs ، Brooklyn Baby
(18-06-2014، 16:27)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

غلط کرده-_-

آخ هی من قاطی میکنم...

چ اسمیه آخهConfused

خیلی هم قشنگه ..

19/44

زبانُ 18

-_-

20...

مثه مرد-_-

نوچ نوچ نوچ-_-

عین ی خــــــــــَر خون^_^گــفـتگـوے آزاد 146 20
 سپاس شده توسط Dead Silence ، Mᴏsᴇs
(18-06-2014، 16:28)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اونم بدجور....

:|||||

مدرکتو بهم بگو -__-
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، Mᴏsᴇs
(18-06-2014، 16:28)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اونم بدجور....

اینجا بچه نشسته وگرنه ی چیزایی میدونم راجب نوری ک اگ بگم سایت شیلتر میشه :||
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط ERF@N ، First Star ، Brooklyn Baby

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 22 مهمان