امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گــفـتگـوے آزاد 146

تینا ول کن اینو ._.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گــفـتگـوے آزاد 146 11
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، Dead Silence
آگهی
(18-06-2014، 15:45)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تینا>_<

من نمیخوام اخطار بگیری))':

تارا ت ی چیزی بگوگــفـتگـوے آزاد 146 11

دیگه عادت کردم ب اخطار گرفتن ...

اونقد دشمن دارم ک نمیزارن آخر ب آرزوم برسم .. اونم چی ؟ هع .. نویسنده شدن ...
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط T A R A ، Brooklyn Baby
(18-06-2014، 15:44)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 15:41)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 15:39)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 15:37)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 15:36)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چقدر پاستیل بخوریم؟ :|:|:|
پیازچه را ساطوری خرد کنید:|:|:|

دیابتی‌ها پاستیل بخورند؟:|:|:|
تخم‌مرغ را رنده کنید (استفاده از تخم‌مرغ، اختیاری است)
:|:|:|

پاستیل دقیقا چیست؟:|:|:|
(18-06-2014، 15:41)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تارا؟|:

جونم؟._.
(18-06-2014، 15:42)இFATEMEHஇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 15:38)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 15:36)இFATEMEHஇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امتحـآنـآ ^ـــــــ^

کـآمپیوترمم خـراب شـDه بـوD ..

تارا تارا تارا ^ـــــــــــ^

عـآآآووووشختـــم کـه مــــن ^ـــــــــــــــــــــــــ^

خوب دادی امتحانارو؟! ._.

فاطی فاطی فاطی ^_^

میمیــــــرم بــرات که مــن ^_____________^

آوووره ^ــــــــ^

تـرمه دوممو شـدم 20 جـَم بستـن شـدم 19/91 -ــــ-

داغــونم کـردی کــه توو ^ــــــ^

تـــو chییی ؟؟؟؟؟

آورین جگیری ^__^

دیوونه منی که تو ^______^

بد نبود ._.

من برم خدافض ._.
همه مواد را با هم مخلوط کنید....

تارا آماده اس:V

[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ]
 سپاس شده توسط T A R A ، Brooklyn Baby
الان 145 بودا:|
گــفـتگـوے آزاد 146 11
 سپاس شده توسط T A R A
تـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـــــــــــآآآآآآآآآآآرآآآآآآآآ >ـــــــــــــــــــــــــــــــــــ<

نــــــــــــــــــــــــروووووووووو ))))))))))))))":
|:
 سپاس شده توسط T A R A
ای جو9و9و9و9ون :|
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، Mᴏsᴇs ، T A R A
(18-06-2014، 15:46)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 15:45)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تینا>_<

من نمیخوام اخطار بگیری))':

تارا ت ی چیزی بگوگــفـتگـوے آزاد 146 11

دیگه عادت کردم ب اخطار گرفتن ...

اونقد دشمن دارم ک نمیزارن آخر ب آرزوم برسم .. اونم چی ؟ هع .. نویسنده شدن ...
هر کی دشمنته خودم سرویسش میکنم-_-
 سپاس شده توسط T A R A ، Dead Silence
(18-06-2014، 15:48)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ای جو9و9و9و9ون :|
به به:|

[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ]
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، First Star
(18-06-2014، 15:46)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوسمت دارم._.
من بیشتر عشقو .__.
(18-06-2014، 15:47)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همه مواد را با هم مخلوط کنید....

تارا آماده اس:V
منو بخورین <:

(18-06-2014، 15:47)**MOHAMMAD** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان 145 بودا:|

پارازیت نیا kaffe2
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گــفـتگـوے آزاد 146 11
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، Dead Silence
هرکی سپاس میخواد اول یه سپاس بده سریع سپاس بارونش میکنمBig Grin

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 203 مهمان