امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گــفــتـگـوی آزاد نـســخـه 143

وقتی عکسی که بصورت خصوصی به رفیقات میدی ،

بیشتر از عکسی که بصورت عمومی گذاشتی پخش میشه :|
 سپاس شده توسط RedSparrow ، šhεïdα ، T A R A ، ღSηow Princessღ ، Mσηѕтєя Gιяℓ ، Wєιяɗ ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، † αƖιєη †
آگهی
(15-06-2014، 23:11)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 23:06)றiSs~AlØn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 23:02)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 22:59)றiSs~AlØn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 22:57)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میزنن تو برجک ادم |:
فکر خوبیه ..

قول بده فقط بغلش میکنی|:
تو حالا بیار ادامشم خدا کریمه :|
این بازیکن تیم ملیه  نباید با همه همه کار بکنی که اخه |:
من میارمش تو برو یه امضا بگیر یه بغلش کن |:
چن تا تا باید یخوره بهت برسه اخه|: زشته .. |: قول بده فقط بغلش میکنی-_-؟

باشه :|

یه چارپایه هم با خودت بیار :|
اون چارپایه اون گوشرو بردار|:
اینم محمد تحویل شما |:
محمد لادن ، لادن محمد|:
من تنهاتون میزارم|:
ولی شک دارم|: تنها ؟ ._. بزارمت._. ؟

نمیبینمش -_-

برو برو :|

من نگهش میدارم :|
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تـــَـنــهـــایی
 سپاس شده توسط T A R A ، šhεïdα ، Mσηѕтєя Gιяℓ ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، Wєιяɗ
(15-06-2014، 23:12)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 23:07)_TakPaR_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 23:05)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داری وادارم میکنی قیده نویسندگی رو بزنم .. |:  

از چ نظر ؟!  :|

از هر نظر دارم بررسی میکنم به جایی نمیرسم !

میخوام نیمه پر لیوانو ببینم ولی اصلا هیچی توش نیست :|

خـُب می خوآی برات عینک بخرم ؟ :|

مثلـا چ قدر فعآلم ..

چ قدر با ادبـم

چ قدر همه ازم راضین .. :|

همین بسه دیگِ :|

بیشتر از این ؟! :||

فلشخور با همچین کاربری مُفد خوش بخت شد :|

خوش ب حال صابر :|

حالا فعلاً موقعِ نویسنده ها نیس..!بعدن سرش دعوا کن..!Dodgy
 سپاس شده توسط šhεïdα ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، Mσηѕтєя Gιяℓ ، † αƖιєη †
درود بر تمام دوستان ( کور کچل کرو ......)

((((((((((((:
Би садар эм нь бэлгийн хавьталд орсон

Тэр ...  нэртэй байсан
 سپاس شده توسط RedSparrow ، ஐற£ℒἶ†дஐ ، T A R A ، šhεïdα ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، Mσηѕтєя Gιяℓ ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
(15-06-2014، 23:13)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 23:10)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 23:08)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 23:05)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود .-.

من عاشقِ سجــاد شدم.. .-.

آخ آخ آخ !
منم دآرم تو پ خ بآ تآرآ در همین بآره بآهآش بحث میکنم ! :|

شما بیخیالِ سجاد شو..!برو فیسبوکتو ویرایش کن..!Confused
استغفرالله..!Rolleyes لادن تسبیحِ منو از تو کیفت بده..!Angel

پری؟ :|
یه لحظه میای پ.خ -_-
خیلی وقته بیخیاله سجاد شدم :|
اه ._.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گــفــتـگـوی آزاد نـســخـه 143 169
 سپاس شده توسط RedSparrow ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، ღSηow Princessღ ، šhεïdα
سلام :/
 سپاس شده توسط RedSparrow ، T A R A ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، šhεïdα ، ஐற£ℒἶ†дஐ ، Mσηѕтєя Gιяℓ ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، Wanton ، † αƖιєη †
(15-06-2014، 23:12)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خـُب می خوآی برات عینک بخرم ؟  :|

مثلـا چ قدر فعآلم ..

چ قدر با ادبـم

چ قدر همه ازم راضین .. :|

همین بسه دیگِ  :|

بیشتر از این ؟!  :||

چقد چرتو پرت میگی :|
 سپاس شده توسط RedSparrow ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، šhεïdα ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، † αƖιєη †

(15-06-2014، 23:07)_TakPaR_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 23:05)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داری وادارم میکنی قیده نویسندگی رو بزنم .. |:  

از چ نظر ؟!  :|

از هر نظر دارم بررسی میکنم به جایی نمیرسم !

میخوام نیمه پر لیوانو ببینم ولی اصلا هیچی توش نیست :|

خـُب می خوآی برات عینک بخرم ؟ :| واسه بآبآت بخر ! *^_^*

مثلـا چ قدر فعآلم .. بیلآخ ! ((:

چ قدر با ادبـم اوووف خیلیـــ..... ! :|

چ قدر همه ازم راضین .. :| دوبآره بیلآخ ! (((:

همین بسه دیگِ :| (=

بیشتر از این ؟! :||

سپاس شده توسط šhεïdα ، Mσηѕтєя Gιяℓ ، † αƖιєη †
(15-06-2014، 23:13)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 23:12)♫RAHA♫ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 23:10)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 23:08)♫RAHA♫ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 23:07)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رهآ ؟! ^_^

خوبی مهی؟
O_O ؟!

هِلو مای نیم ایز فاطی اَند نایس تو میت یو :| !

remeber me ? Nazi .. :||
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

بعضی وقتا اشتباه پیش میاد دیگه*_*

اره یادمه ناراحت نباش نازی^_________________^
بلی بلی :|

فقد تو و فامیلـآمون بهمـ میگید نازی *^_^* !

میخواستم اون قالب و از حلقوم مبارک مهی بکشم بیرون به خاطر همین هر چی نویسنده بود رو مهی می دیدمo_0

^__________________^
 سپاس شده توسط šhεïdα ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، Wєιяɗ
cry girlcry girlcry girlcry girl
(15-06-2014، 23:12)ஐற£ℒἶ†дஐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچکی منو دوست نَ

تصمیم گرفتم صاحب چندتا فرزند دیگ بشم
ملی؟!

هووووووم +_+

نخیر *-*

من می خوام مامانم جز ب منو مرضی ب کس دیکه توجه نکنه !-___-!
دوباره دچار کمبود محبت می شمcry girl
 سپاس شده توسط šhεïdα ، ஐற£ℒἶ†дஐ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان