امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گــفــتـگـوی آزاد نـســخـه 143

(15-06-2014، 18:10)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 18:08)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 18:07)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 18:05)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچی .. -_-

نوشته بودی پری >___<
من دیدم .. هاهاها :>>

واقعا؟! ._.
من که ندیدم <:
از بس رمان خوندی ._.

این چن روزه رمان نخوندم ._.
دارم دق میکنم ._.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گــفــتـگـوی آزاد نـســخـه 143 117
 سپاس شده توسط Magical Girl ، RedSparrow ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، Dead Silence
آگهی
(15-06-2014، 18:09)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 18:03)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 18:00)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 17:57)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[MISSMONI]
فآخطی ..
فاطوو
فاصی
فلامینگو |: .. !!

غزل

غزوز

اگزوز

جانم ؟! ._.
[MISS MONI]
فقـد خوآستـم به یاد مـونا باشی |: .. !
هآن باشه ._.

نور به قبرش بباره خیلی دختر خوبی بود :| !
خدا رحـمتش کنـه cry2
بچه خوبی بود ..
بیا بریم سر قبرش .ـ.
 سپاس شده توسط Δ.н.ο.υ.я.Δ ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
(15-06-2014، 18:12)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 18:10)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 18:08)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 18:07)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 18:05)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچی .. -_-

نوشته بودی پری >___<

واقعا؟! ._.
من که ندیدم <:
از بس رمان خوندی ._.

دارم دق میکنم ._.

انقد وضعت وخیمه؟ ._.
plαy wιтн тнe вιɢ ɢυɴѕ
 سپاس شده توسط T A R A ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، RedSparrow
(15-06-2014، 18:12)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 18:08)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 18:05)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 17:59)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 17:57)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تُ ننمون رو میشناسی ؟! ._.

ن!
تا اونجا که یادمه تو جوب بزرگ شدیم|:
تو کارتن یخچال سایبایساد عمو عباس میخوابیدیم|:
چطور?
جیغغغ ینی ما بی پدر و مادریم ؟! cry girl

ارهcry2
هعیهعیهعی ..

نیکلاس ؟! ):

ما بچه یتیمیم cry girl

خاک تُ سرت همش تقصیر توئه -__-

ایشش *-__-*
تقصیر من چیه|:!?
ننه باباهامون ما رو گذاشتن تو جوب رفتن تانزانیا:v
من برای تو برادر بدب بودم?-_-
من چیکار کردم که نکردم?-_-|:←جمله بندیو
در کل
من تو رو بزرگن کردم
بشکنه این دس که نمک نداره
-_-
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
(15-06-2014، 18:13)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 18:12)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نوشته بودی پری >___<

واقعا؟! ._.
من که ندیدم <:
از بس رمان خوندی ._.

دارم دق میکنم ._.

انقد وضعت وخیمه؟ ._.

تقصیره من نبودcry girl
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گــفــتـگـوی آزاد نـســخـه 143 117
 سپاس شده توسط Magical Girl
:
|
 سپاس شده توسط RedSparrow ، Δ.н.ο.υ.я.Δ
(15-06-2014، 18:11)ІƝ ƬНΈ ƝΛМΈ OϜ GOĐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 18:08)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فرزام گمشو برو دیگه :|||

تارا دو دیقه دیر تر میومدی قیافه ی نحس این فرزامو نمیدیدیم ! :|||

تو اومدی ، موندگار شُد :>>

یکی باید باشه کنترلت کنه گاز نگیری ._.

نگفتی کدوم ؟ :>

تارا یا آوآ :> !؟
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط Δ.н.ο.υ.я.Δ
دیگ ب دیگ میگه ته دیگ ._.
هعی ._.
plαy wιтн тнe вιɢ ɢυɴѕ
 سپاس شده توسط RedSparrow ، Δ.н.ο.υ.я.Δ
cs ..
brb ..
 سپاس شده توسط Δ.н.ο.υ.я.Δ
هوممم 0ـ0
مـن بـه فـآطی سپـآس دادّم !؟ 0ـ0
چرا یادّمـ نمیـاد !؟ 0ـ0
از دستم در رفـت >ـ<
دـزـد \: .. !!
فـآطی از مـن سپاس دزدید -ـ- !
 سپاس شده توسط Δ.н.ο.υ.я.Δ ، !~IмДи~! ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 11 مهمان