امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گــفــتـگـوی آزاد نـســخـه 143

فاطی بیا پ خ ببینم ._.

سره صبی آدمو میزاری تو آمپاس >.<

بدو >.<

تو پ خ بگو >.<
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، Brooklyn Baby ، † αƖιєη †
آگهی
(15-06-2014، 14:34)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 14:31)صالح02 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 14:30)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 14:28)صالح02 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من با خودم نیستم.
یکمی جواب بده.

صآلی جآن مآ بی خفریمٍ

خوب حالا شما بی خبر.
بقیه چی؟
به هر حال یه نفر خواهرمو اذیت کرده.تا پیداش نکنم آروم نمیشینم.

بـاز بآید تو جمع خیتت کنم بری ؟؟؟؟ Dodgy

ول کن دیگـه .

خواهرت کیه ؟ کی اذیتش کرده ؟ مگـه لاله ؟ ازش بپرس میگه دیگـه .

تـآ تو آدم شی مـا همه موهـامون سفید میشه . . .
ایمآ غیرتی میشود راستی میگم امین از تو بزگتره یآ کوچیکتر؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گــفــتـگـوی آزاد نـســخـه 143 68
 سپاس شده توسط !~IмДи~!
(15-06-2014، 14:37)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 14:36)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 14:34)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمـیدونـستم از مـن بـدتون میـآد .ـ. .. !!
کی از مـن بـدش میآد دستش بالا \: .. !
الان همه دستشونو بالا مبرن .. \: !
من رفتم .ـ.

|(.___.)

با تو نبودم .ـ. ..
بری گمشی دیگه نبینمت .ـ. ..
-ـ-
چقدر انتقاد پذیری.__.
خودت گفتی|:
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby
دوست داری باز واسم ناز کنی نه؟._.
 سپاس شده توسط † αƖιєη †
(15-06-2014، 14:37)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فاطی?:|

خودم هستمـ ._. !

جانم ؟
 سپاس شده توسط ◄Iяαи► ، † αƖιєη †
بچه هااااااااااااا

یکی اینجا هست با من دوست شه ؟

دختر میخوام

خودمم دختر حالا بگید ببنم آواتارمم قشننگهه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فقط کسی معنی دلتنگی رو درک میکنه کهکه طعم وابستگی رو کشیده باشه  پس هیچوقت به کسی وابسته نشو که سر انجام ان دلتنگیست دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Magical Girl
ConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfused
#in_joriyas
 سپاس شده توسط ✔✘ζoΘdY✘✔
خدافظی
A Friend is nothing but a known enemy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Dead Silence ، Mᴏsᴇs ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، Brooklyn Baby ، † αƖιєη †
(15-06-2014، 14:34)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمـیدونـستم از مـن بـدتون میـآد .ـ. .. !!
کی از مـن بـدش میآد دستش بالا \: .. !
الان همه دستشونو بالا مبرن .. \: !
من رفتم .ـ.

(◐.̃◐) آواتار دوس دخترمو گـذاشتی ؟؟

(◑.◑) جمـاعت همه به خودشون میگیرن .

凸(¬‿¬)凸 تو بهشون توجـ, نکن و چیـز 凸 نشونش بده .
(15-06-2014، 14:38)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 14:37)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فاطی?:|

خودم هستمـ ._. !

جانم ؟

هیچی
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان