امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـفـتگـوی آزاد نـسـخـه ..142..

(14-06-2014، 15:18)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول:
آدم تورو میبینه نمیخوآد بـره گـفـتگـوی آزاد نـسـخـه ..142.. 150
جاذبرو نیوتون از رو من کشف کرد _-_

آوا خفه شو ._.

دیـوآنه چو دیـوانه ببیند خوشش آیــد (دُرُس خوندم یآ نَ ) مـنم دیـوونــَـم ^_^
تآزه نیوتون اینجآ نی -_-
مارو ندیـد بفمـه جـآذبه ینـی چـی -_-
همیـن دیـه موقـعی کـه عآدم بیـکآره آوآیی ژوون ژوون نـی )":
آوآ ژوووووووونــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــیــــــــــــــــم گـفـتگـوی آزاد نـسـخـه ..142.. 150
 ,ιт'ѕ a paper тown
, paper нoυѕeѕ and paper people
(: ... everyтнιng'ѕ υglιer υp cloѕe

گـفـتگـوی آزاد نـسـخـه ..142.. 150
 سپاس شده توسط melodi+ ، Brooklyn Baby
آگهی
(14-06-2014، 15:21)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 15:20)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 15:12)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 15:10)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نـع :|

زن بابامی :>

فرزام ، ملودی

ملودی ، فرزام

:|
آها بعد چی شد که من شدم زن بابات و زن بابای خودم؟ =)))

✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘  

اسمت چی بود؟ ._.
نیدونم :>
good help mom ♥ :<

مای بـی بـی عسیسم ^-^*

تو هم بدت نمیاد از فرزام :|

عروس راضی ، دومات راضی گور بابایه ناراضی ^_^*

کی عقد میکنید ؟ ^_^*

فرزام خودش میخواست بت بگه دوست داره ولی روش نمیشد :>>>>
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط RedSparrow ، melodi+
(14-06-2014، 15:21)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یکی به من بگه مرحله حمومو چه جور رد کنم ؟ |(.__.)\

پرده و سیفون و شیر آب رو انقدر بزن تا موست بسوزه و از کار بیوفته :|
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby
(14-06-2014، 15:24)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 15:21)ІƝ ƬНΈ ƝΛМΈ OϜ GOĐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 15:19)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 15:18)ІƝ ƬНΈ ƝΛМΈ OϜ GOĐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بالاخره تموم .__.

برم دیه .__.

خدافظ .__.
فرزام مرده ._.
من زندم .ـ.

ساعت 2:30 بامداد ایتالیا بازی داره :c
انگیلیس - ایتالیا ._.
نمیخوای شرط ببندی ؟:|
2-1 ایتالیا میبره-_-
2-1 ایتالیا میبازه :|
 سپاس شده توسط RedSparrow ، Mᴏsᴇs ، melodi+
(14-06-2014، 15:23)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرحـله ی 3 . BED ROOM .

رفتم 4
LOADING . . .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.uplooder.net/img/image/51/4ff84352020f143931ee65acbaa74672/555555555555.png

مرحـله 5
LOADING . . .

فیلتر شکن !!!!!!!!!!!!!!! نچ نچ نچ SleepySleepy
گـفـتگـوی آزاد نـسـخـه ..142.. 150
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
(14-06-2014، 15:23)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 15:21)ІƝ ƬНΈ ƝΛМΈ OϜ GOĐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 15:19)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 15:18)ІƝ ƬНΈ ƝΛМΈ OϜ GOĐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بالاخره تموم .__.

برم دیه .__.

خدافظ .__.
فرزام مرده ._.
من زندم .ـ.

انگیلیس - ایتالیا ._.
بات شرط میبندم من این بازیو نگا نمیکنم ._.

تو مُــــــــــــــــــــــردی ._.
:| من شرط میبندم این بازی و میبینم ._.

من زِنده اَمـــــــــــ ._.
 سپاس شده توسط Mᴏsᴇs ، melodi+ ، † αƖιєη †
(14-06-2014، 15:23)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 15:21)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 15:15)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 15:10)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهرآوه فعلا هیچی .. کار داشی بیا پ.خ اینجا نَ ._.
باشه *._.*

(14-06-2014، 15:11)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 15:09)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

9 سانت تفاوت قدی *._.* !ب قدم امیدوار شدم *._.* !

سوم راهنمایی بودی دگ *.-.* ؟
تو زیادی زرافه ای .-.

من نرمالم تو این سن !! .-.

اره 3 ..
چون پدرم دو متره و 3 سانتی متره مادرمم یه متر و هشتادو سه !!!!تازه من تو فامیل خیلی قد کوتاهم !
باید قد بکشم >_____< !

مرضی سال بعد دبیرستان میری یا هنرستان ؟
کجا میری ؟
من معلوم نی !
بیا با هم بریم ی جا ^-^ !

دبیرستان :|

معلوم نی !

خدارو چ دیدی شاید فامیل در اومدیم :|

ارع بریم ^-^

کدوم منطقه ای ؟ :|
ما صد تا خونه ت تهران داریم !!شما کجای تهرانید من منطقه و اینا حالیم نی !!
بیا پ خ !

الان باز میکنم بعد میبندمش ..
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ
فاطمه؟
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
(14-06-2014، 15:23)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Fancy - Iggy azelea

hm so fanvy

Do u

realy know ?! :|

عاشقه این اهنگم ^_^
 سپاس شده توسط RedSparrow ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
(14-06-2014، 15:25)✯مهرزاد✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 15:24)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بالاخره تموم .__.

برم دیه .__.

خدافظ .__.
فرزام مرده ._.
من زندم .ـ.

انگیلیس - ایتالیا ._.
2-1 ایتالیا میبره-_-
2-1 ایتالیا میبازه :|
3-1 ایتالیا میبره !
 سپاس شده توسط Mᴏsᴇs

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان