امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـفـتگـوی آزاد نـسـخـه ..142..

جمعی از دختران و زنان هوادار تیم والیبال ایران که برای حمایت از تیم ملی مقابل برزیل به ورزشگاه 12 هزار نفری آزادی رفته بودند، برخلاف مقررات فدراسیون جهانی، برای ورود به سالن با ممانعت ماموران مواجه شدند.

تعدادی از زنان که برزیلی بودند یا هسران مقامات و وابستگان سفرا، توانستند وارد ورزشگاه شوند.

سایت "کانون زنان" گزارش داده است که دختران ایرانی از ماموران حراست پرسیدند چرا آنها اجازه دارند و ما نداریم؟ پاسخ شنیدند: «آنها پاسپورت دارند، پاسپورت برزیلی.»

تماشاگران زن ایرانی می‌گفتند تا آخر بازی اینجا صبر می کنیم تا یکی جواب ما را بدهد. ما به اندازه همسرمان حق داریم بازی را ببینم.

عاطفه نبوی گفته: بعضی مردها با ریشخند نگاه می‌کنند و بعضی با تحسین. گروهی هم بی توجه عبور می‌کنند از دری که برای ما ممنوع است.

(14-06-2014، 15:13)ІƝ ƬНΈ ƝΛМΈ OϜ GOĐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 15:11)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گـفـتگـوی آزاد نـسـخـه ..142.. 146
اخر مرحله ی bed room |:

رمز گاو صندوق اتاق آخر چنده ؟._.
1947
 سپاس شده توسط Dead Silence ، melodi+ ، Mᴏsᴇs ، RedSparrow ، ∆ MeRzaD ∆ ، † αƖιєη † ، Mason ، Ƒαкє ѕмιƖє ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ
آگهی
(14-06-2014، 15:12)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 15:09)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 15:08)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 15:06)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 15:05)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ن باد نمیاد :|||||||||||

ملودی :> { آوآ } :|

ملودی، بگو عشق من آره :>>

ملودی ؛ دنیام تورو کم داره :>

ملودی ... :>>>>>>
فرزام دوماد منه؟._.
آوا قر*ساق:|

خدا بت صبر بده :|

از دوماتت چی میکشی خدا میدونه :|

من تـولـشم :>
توله کی._.؟

توله ی بنـآم خـُدا :>>>>>>
مگه توله عرفان نبودی._.؟

[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ]
 سپاس شده توسط ERF@N ، Dead Silence
(14-06-2014، 15:11)ІƝ ƬНΈ ƝΛМΈ OϜ GOĐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 15:09)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 15:05)ІƝ ƬНΈ ƝΛМΈ OϜ GOĐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رمز این گاو صندوقه چند ؟._.

فرزآم فیلم ring رو دیدی ؟!

رمز ._.

یا سال تولد دختر یا 1947 به گفته امیر .__.
 سپاس شده توسط ERF@N ، Mr.Robot ، RedSparrow ، † αƖιєη †
(14-06-2014، 15:12)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آوا:|؟
ازدواج پنهانی-_-؟
:| :| من 

برم

خودمو

بکشم؟ :| :|
A Friend is nothing but a known enemy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط ERF@N ، Mᴏsᴇs ، RedSparrow ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، ~JaSmIn~
(14-06-2014، 15:13)ІƝ ƬНΈ ƝΛМΈ OϜ GOĐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 15:11)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اخر مرحله ی bed room |:

رمز گاو صندوق اتاق آخر چنده ؟._.

1947
 سپاس شده توسط RedSparrow ، ERF@N ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، † αƖιєη †
(14-06-2014، 15:12)ІƝ ƬНΈ ƝΛМΈ OϜ GOĐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 15:10)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 15:07)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من بچتم ._.

عشق مادرانس دیه میدونم ^.^

نـع :|

زن بابامی :>

فرزام ، ملودی

ملودی ، فرزام

:|

نخور ._.

:> خوشحالم از اینکه رسیدی ب عشقت :|||||||||

رضا هوامو داشته باش :|
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط ERF@N ، Mᴏsᴇs ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ
ای هی :|

جواب نمیدید نمیدید نمیدید :|

ی دفه کل فلش میان جواب میدن ._.

مرسی همتون ._.
 سپاس شده توسط ERF@N ، Mᴏsᴇs ، † αƖιєη † ، Dead Silence
(14-06-2014، 15:10)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهرآوه فعلا هیچی .. کار داشی بیا پ.خ اینجا نَ ._.
باشه *._.*

(14-06-2014، 15:11)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 15:09)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 15:07)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 15:04)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 15:00)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من ادعا نکردم قدم بلنده یا کوتاه ._. *

تازگیا هم نرفتم ببینم قدم چنده .-. *
آخرین بار قدت چند بود *-* ؟
من یک ماه پیش 174 *._.* !!
من جزء قد بلندا ب حساب میام یا قد کوتاها یا معمولی *.-.* ؟
165 :|

ممولی -_-
9 سانت تفاوت قدی *._.* !ب قدم امیدوار شدم *._.* !

سوم راهنمایی بودی دگ *.-.* ؟
تو زیادی زرافه ای .-.

من نرمالم تو این سن !! .-.

اره 3 ..
چون پدرم دو متره و 3 سانتی متره مادرمم یه متر و هشتادو سه !!!!تازه من تو فامیل خیلی قد کوتاهم !
باید قد بکشم >_____< !

مرضی سال بعد دبیرستان میری یا هنرستان ؟
کجا میری ؟
من معلوم نی !
بیا با هم بریم ی جا ^-^ !
 سپاس شده توسط ERF@N ، Mᴏsᴇs ، melodi+ ، Dead Silence
مرحله ی اخر :
 سپاس شده توسط ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، ERF@N ، Mason ، RedSparrow ، ~JaSmIn~ ، Dead Silence
نقل قول: :> خوشحالم از اینکه رسیدی ب عشقت :|||||||||
خوب باشه

تعریف کنید قضیه چیه >_<
A Friend is nothing but a known enemy
 سپاس شده توسط Mᴏsᴇs ، ERF@N ، Dead Silence

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 23 مهمان