امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـفـتگـوی آزاد نـسـخـه ..142..

(14-06-2014، 15:09)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 15:05)ІƝ ƬНΈ ƝΛМΈ OϜ GOĐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رمز این گاو صندوقه چند ؟._.

فرزآم فیلم ring رو دیدی ؟!

رمز ._.
 سپاس شده توسط † αƖιєη †
آگهی
(14-06-2014، 15:09)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 15:07)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 15:04)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 15:00)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 14:58)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ن برام سوال شده قدت چنده ..
بوگو *._.*
من ادعا نکردم قدم بلنده یا کوتاه ._. *

تازگیا هم نرفتم ببینم قدم چنده .-. *
آخرین بار قدت چند بود *-* ؟
من یک ماه پیش 174 *._.* !!
من جزء قد بلندا ب حساب میام یا قد کوتاها یا معمولی *.-.* ؟
165 :|

ممولی -_-
9 سانت تفاوت قدی *._.* !ب قدم امیدوار شدم *._.* !

سوم راهنمایی بودی دگ *.-.* ؟
تو زیادی زرافه ای .-.

من نرمالم تو این سن !! .-.

اره 3 ..
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ
(14-06-2014، 15:09)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 15:08)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 15:06)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 15:05)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 15:03)ІƝ ƬНΈ ƝΛМΈ OϜ GOĐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زنم کو ؟._.

باد میاد اونور ؟:| اینجا باد نمیاد ._.
ن باد نمیاد :|||||||||||

ملودی :> { آوآ } :|

ملودی، بگو عشق من آره :>>

ملودی ؛ دنیام تورو کم داره :>

ملودی ... :>>>>>>
فرزام دوماد منه؟._.
آوا قر*ساق:|

خدا بت صبر بده :|

از دوماتت چی میکشی خدا میدونه :|

من تـولـشم :>
توله کی._.؟

رضا دخترت ازدواج کرد !

بچه دار هم شد :|

تو چقدر عقبی ! :|
 سپاس شده توسط Mᴏsᴇs ، melodi+
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گـفـتگـوی آزاد نـسـخـه ..142.. 145
اخر مرحله ی bed room |:
 سپاس شده توسط RedSparrow ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، Dead Silence ، † αƖιєη †
(14-06-2014، 15:10)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 15:07)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من بچتم ._.

عشق مادرانس دیه میدونم ^.^

نـع :|

زن بابامی :>

فرزام ، ملودی

ملودی ، فرزام

:|

نخور ._.
 سپاس شده توسط Dead Silence ، ∆ MeRzaD ∆ ، melodi+ ، † αƖιєη †
(14-06-2014، 15:10)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نـع :|

زن بابامی :>

فرزام ، ملودی

ملودی ، فرزام

:|
آها بعد چی شد که من شدم زن بابات و زن بابای خودم؟ =)))

✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘  

اسمت چی بود؟ ._.
A Friend is nothing but a known enemy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Mᴏsᴇs ، RedSparrow ، Dead Silence ، † αƖιєη †
(14-06-2014، 15:09)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 15:08)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 15:06)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 15:05)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 15:03)ІƝ ƬНΈ ƝΛМΈ OϜ GOĐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زنم کو ؟._.

باد میاد اونور ؟:| اینجا باد نمیاد ._.

فرزام دوماد منه؟._.

توله کی._.؟

توله ی بنـآم خـُدا :>>>>>>
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط Mᴏsᴇs ، melodi+ ، RedSparrow
(14-06-2014، 15:11)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فرزام دوماد منه؟._.

توله کی._.؟

رضا دخترت ازدواج کرد !

بچه دار هم شد :|

تو چقدر عقبی ! :|
آوا:|؟
ازدواج پنهانی-_-؟

[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ]
 سپاس شده توسط melodi+ ، † αƖιєη †
سلامــــــــ×××ــــــــ

سپاس شده توسط RedSparrow ، Mᴏsᴇs ، melodi+
(14-06-2014، 15:11)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اخر مرحله ی bed room |:

رمز گاو صندوق اتاق آخر چنده ؟._.
 سپاس شده توسط ERF@N ، † αƖιєη †

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 34 مهمان