امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـفـتگـوی آزاد نـسـخـه ..142..

ی بازی مث همین بود ، از جلوت کلی سوسک رد میشد ، وختی میکشتیشون بت امتیاز میداد :|
plαy wιтн тнe вιɢ ɢυɴѕ
 سپاس شده توسط ERF@N ، Mᴏsᴇs ، RedSparrow ، Dead Silence ، Ƒαкє ѕмιƖє ، Mσηѕтєя Gιяℓ ، † αƖιєη † ، T A R A
آگهی
(14-06-2014، 14:31)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 14:30)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کی گوشیش huawei ascend p6 هست 
کی گوشیش اندروید هست 
سریع جواب بدین چون کمک لازم دارم
آندروید...
می...
گوشیت huawei ascend p6 هست ؟من برای گوشیم آپدیت اومده من الآن دارم آپدیت می کنم بک اپ هم گرفتم به نظرت آپدیت رو نصب کنم یا نه 
آیا تو تجربشو داشتی ؟
گـفـتگـوی آزاد نـسـخـه ..142.. 128
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
 سپاس شده توسط Mᴏsᴇs ، ERF@N
عرفان با این سنت عمو پورنگ میبینی؟! :|
 سپاس شده توسط ERF@N ، RedSparrow ، Ƒαкє ѕмιƖє
(14-06-2014، 14:28)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 14:24)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 14:21)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 14:17)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ســــــــ بکس :V

امیر امیر امیر امیر امیر !!

دستم به شلوارت :|

مرحله یک خانه متروکه چ جوریـه ؟! :|

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://8pic.ir/images/6k4if0q8qhvn0ucdm582.jpg
=)))))))))
کلید چراغ |: نوشته و عکس |: روی این س تا باید انقد بزنی تا نشونه نشون بده !!! |:
کلید چراغ هم روی دیوار بالای خونه !!

کلید چراغ رو پیدا نمی کنم :|
بالای لکه خون روی دیوار !!ی مربعی شکل کوچیک سیاه !!
 سپاس شده توسط ERF@N ، RedSparrow ، † αƖιєη †
(14-06-2014، 14:31)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رضا بیا با هم بریم خانه متروکه بازی کُنیم همه دارن بازی میکُنن میگم ی وقت ما بازی نمیکُنیم زشت نباشه ؟ :|

._. ! ..
شکلاته._.؟

[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ]
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє
(14-06-2014، 14:31)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چشتون کف پام o_-

سلام!

حالتون خوبه؟

احوالتون خوبه!

دماغتون چاقه؟ 

کی از همه خشگل تره؟ من من من من:|

oh god :|

it's erfan ? .-.

no , no .. :|
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط RedSparrow ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
(14-06-2014، 14:32)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ی بازی مث همین بود ، از جلوت کلی سوسک رد میشد ، وختی میکشتیشون بت امتیاز میداد :|

من اونو بازی کردم خیلی باحال بود فقط ححیف که سیو نشد همه امتیاز هام رفت
گـفـتگـوی آزاد نـسـخـه ..142.. 128
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
 سپاس شده توسط RedSparrow ، Mᴏsᴇs ، Magical Girl
(14-06-2014، 14:31)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چشتون کف پام o_-

سلام!

حالتون خوبه؟

احوالتون خوبه!

دماغتون چاقه؟ 

کی از همه خشگل تره؟ من من من من:|

مهد کودک رُکــسـآنـآ :||||

عرفان کلید چراغ تو لیوینگ روم ، بازی خونه متروکه کجاس ؟! :|
 سپاس شده توسط ERF@N
(14-06-2014، 14:33)ⁿâ$târàⁿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عرفان با این سنت عمو پورنگ میبینی؟! :|

خاله نرگسه .____.

(14-06-2014، 14:33)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 14:31)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 14:30)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کی گوشیش اندروید هست 
آندروید...
می...
گوشیت huawei ascend p6 هست ؟من برای گوشیم آپدیت اومده من الآن دارم آپدیت می کنم بک اپ هم گرفتم به نظرت آپدیت رو نصب کنم یا نه 
آیا تو تجربشو داشتی ؟

هوآوی:| چینی!
 سپاس شده توسط Mᴏsᴇs ، Mσηѕтєя Gιяℓ
این امیر با یه بازی چ خوب ملت رو اس*ل کرده:|

(14-06-2014، 14:33)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کی گوشیش اندروید هست 
آندروید...
می...
آیا تو تجربشو داشتی ؟
خیر:V

[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ]
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، Mr.Robot ، ERF@N

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان