امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـفـتگـوی آزاد نـسـخـه ..142..

(14-06-2014، 12:27)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 12:26)Albert wesker نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 12:22)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 12:20)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 12:17)Albert wesker نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوب امیر رضا فکر میکنه اشکال داره=)
در ضمن همین حرف های که میزنید مثل (تحریک کننده ی ج*ن*س*ی) ممکنه به خاطر اینا سایت شیل تر بشه:|
جدیدا یه نوع شیل ترین اومده که اوتوماتیکه!
یعنی به یه سری از کلمات حساسه!تا اون کلمات مشاهده بشه سایت میپوکه!
به خاطر همین مدیرا اخطار مبدن!

خوب اگه فیلتر بشه بقیه مدیرا هم باس بدونن دیگ .. پَ اونا چرا اخطار نمیدن ؟؟؟؟

میشه بری ببینیی دلیل اخطاره منو ؟ برو ببین ! انصافا نامردی نی ؟

من ب شوخی فوش دادم ...

برو ببین جونه من ):

همش داره صابقمو خراب میکنه ):

اینجا شیلتر نمیشه...

:| یه بار یکی از بخش های که من توش مدیریت میکردم شیلتر شد:|
چرا؟ چون اسمش ساخت و ویرایش و ه*ک بازی ها بود(به خاطر کلمه ی ه*ک شیلتر شد:|)
فلش قبلا یه گالری فلش خور داشت اونم شیلتر شد:|||

چرا میگی شیلتر
انجمن هاش شاید بشه ولی ل انجمن عمرا شیلتر بشه

چون به اون کلمه هم حساس اند:|
همین گفتگو آزاد اگه اینطوری بشه میدونی چه قدر بازدید سایت پایین میاد؟
هر چه بگندد نمکش میزنند *** وای از آن روزی که بگندد نمک
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، Dead Silence
آگهی
(14-06-2014، 12:29)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو عجب ادم گـ*ـهیی شدی جدیدا :|

آیسان باس ادبت کنه :|

مُوافقم منم بات :| !

رضا ؟ T_T

بزار برسیم خونه ادبت میکُنم -_- !

(14-06-2014، 12:27)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آیسان ، منم آلابلو ._.

نا .. تو منو آلـابلو نداری ـ_ـ !
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe گـفـتگـوی آزاد نـسـخـه ..142.. 98
 سپاس شده توسط Mᴏsᴇs ، Dead Silence ، Magical Girl ، † αƖιєη †
(14-06-2014، 12:29)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 12:27)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 12:25)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آیسی این شکلکه ک ت امضاته عکسه خودتو و رضاس =))

چ قری میدین =))))))
سوز به اونجاتBig Grin

تو عجب ادم گـ*ـهیی شدی جدیدا :|

اصن نباس با تو شوخی کرد :|

آیسان باس ادبت کنه :|

بیشور -_-
آیسان میگه حالتو بگیرم-_-

[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ]
 سپاس شده توسط Dead Silence ، Ƒαкє ѕмιƖє ، † αƖιєη †
چرا اعدام؟ چرا قصاص؟ ..

نکشتن را چگونه می آموزید ؟! با دوباره کشتن ؟! .. "ویکتور هوگو"
plαy wιтн тнe вιɢ ɢυɴѕ
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، Albert wesker ، Ƒαкє ѕмιƖє ، † αƖιєη †
(14-06-2014، 12:29)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 12:27)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 12:24)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 12:21)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 12:18)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بس حالا |: این ی کاری کرد |: خوب بیشتر نگرفتی وگرنه خون ب پا میکردی |||:
بتوچه ؟ -_-*

ب خاطر تو اخطار گرفتم ! بایدم خوشحال باشی -_-*
پس فک کردی چـــرآ گفتم بس کن ؟ |:
چــون اخطارت لغو نشه lo0o0o0o0o0l :V

منو باش !

میگفتم با معرفتی :|

ی مشت بی معرفت و نامرد ریخته ت گ . آ cry girlcry girl

گمشو cry girlcry girlcry girl
|:

بیشوووورcry girlcry girl

عوضیییی cry girlcry girlcry girl

خیانت کار cry girlcry girlcry girlcry girl
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط Mr.Robot ، Ƒαкє ѕмιƖє ، † αƖιєη †
(14-06-2014، 12:30)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 12:27)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 12:19)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 12:12)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 12:11)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من خودم شــور دآرم -.-

امیـر دهنـت سـرویـس :|
هو ایز هی؟:|

اولیش پدر بچه هامـع -.-
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://8pic.ir/images/sywcnwa73o2bluks1z6y.jpg

دومیش هم .. :||||||
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://8pic.ir/images/23roitggrda9lsusg6lb.jpg

سومیش هم نمیشه گُف :|
دومی بابای بچ هاته ؟ =||||
ینی ب بچه ب این کوچیکی هم رحم نکردی !! باش رفتی ... =|||||||
باز ب من میگه ا خدا خواسته :V

نــع :|

اولی بابایه بچه هامـع :|

دومی هم عکسِ بچـگـیـآشـه :|

وگـرنـع متن هنـوز از ومـی حآمـلـه نـشـدم :|

خـُـب تـو ا خـدآ خـوآستـه ایـی دیـه :|

مـگـه دروغ مـی گـم ؟! =)
اجــبز |: صب شوخرت میبری مهد کودک ؟ =))))))))))
 سپاس شده توسط † αƖιєη †
(14-06-2014، 12:27)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 12:23)Albert wesker نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 12:18)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 12:17)ІƝ ƬНΈ ƝΛМΈ OϜ GOĐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فرقی نکرد محمد -_- اس ایکس ای هنو خرابه :|

چ بحث چرتی :|

داریم سعی میکنیم کانتر آنلاین نصب کنیم:|

درک میکنم :|

آیسان ، منم آلابلو ._.

وختـی تو ئـو آیسان میگین الـآبلو :|

نـع ایـن کـه قـرمـزه :|

مـن مـنـحـرف میشم فکر بد می کنم :|
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، Ƒαкє ѕмιƖє ، Mᴏsᴇs
(14-06-2014، 12:31)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان محمد اینجا شیلتره؟
http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=9

چن ماه پیش شیلتر بود
به صابر گفتم رفت درستش کرد!
این بخش خیلی وقته درست شده!
اسمشو ببین!دیه ساخت و ویرایش و *ه*ک* بازی ها نیس!
اون تیکش حذف شد
هر چه بگندد نمکش میزنند *** وای از آن روزی که بگندد نمک
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، Dead Silence
(14-06-2014، 12:30)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من که نفهمیدم._.

گ*نخور-_-

ببین پسرم :|

رُکی س تا شوهر داره :|

یکی از شوهراش هم سن ممده دوتاشون نیستن :| اُفتاد ؟ :|

هیمم دلم نمیخواد بغلم بشینی چون اصن :| .. ولل -_- !

هیمم محمد من از امضات میترسم زُل زده تو چش آدم فقد دست میزنه :| همش میترسم یهو بپره جلو -_- !
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe گـفـتگـوی آزاد نـسـخـه ..142.. 98
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، Dead Silence ، Mᴏsᴇs ، Albert wesker ، † αƖιєη †
دهن همتون :|

غـذـآمـ سر رفت :| !

خدافس
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، Dead Silence ، Mᴏsᴇs ، † αƖιєη †

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 25 مهمان