امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـفـتگـوی آزاد نـسـخـه ..142..

فرزام آواتار قبلیتو کش رفتم ها ها ها :|
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe گـفـتگـوی آزاد نـسـخـه ..142.. 87
 سپاس شده توسط † αƖιєη † ، Mᴏsᴇs ، RedSparrow
آگهی
(14-06-2014، 11:49)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 11:47)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 11:46)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سـلـآم .. |:
بسم الله الرحمن الرحیم و بهی نستعین اهدنا الصراط المستقیم والذین یومنون بالغیب و یقیمون صلاه و مما رزقناهم ینفقون :|
این چ اواتاریه |:

(14-06-2014، 11:46)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 11:45)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 11:43)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نویسنده ها انتخاب نشده ان؟
نـــ |:
فــلن دارن ی سری نویسنده ها ر مدیر میکنن !! ک چن تاشون بخاطر اخلاق همین امروز رد شدن :V
یکیشون ک رد شد الان تو گ آ س  :V

فاطی؟
ای قربون دختر عمت :V
زدی تو خال !!

محسن میشه؟
نصف سوره ی بقره رو قرات نمودی دمت لایکBig Grin

پَ چـی ؟! -.-

برادر بسیجیمون کُله قُرآن رو حفظه :|
 سپاس شده توسط Mr.Robot
ی سوال اسپانیا چجوری 5 تا از هلند خورد خاک بر اون سرش
 سپاس شده توسط Mr.Robot
(14-06-2014، 11:51)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امیر دیدی گفتم شیلی میبره *._.* !

سلام *.-.* !
از س بازی اخیر همه همه 6 امتیاز گرفتم !! شانس برنده شدنم همین جوری بالاتر میره |:
 سپاس شده توسط ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ
من رفتم

بدرود +_+
سلامHeart
(14-06-2014، 11:52)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آیسآن ؟! :|

آوآتـآرت .. |:
 سپاس شده توسط Mᴏsᴇs ، Ƒαкє ѕмιƖє
اصن واقعا چی جوری اون 29 نفر 5 1 رو حدس زدن |||||||||||: آدم انقد خر شانسم میشه |:
 سپاس شده توسط Mᴏsᴇs ، † αƖιєη † ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ
(14-06-2014، 11:52)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینجا کم کم داره به تایلند تبدیل میشه:|

شیلی کم تیمی نیست-_-
من میگم اسپانیا رو هم میزنه....

[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ]
 سپاس شده توسط Mr.Robot ، Ƒαкє ѕмιƖє ، † αƖιєη †
(14-06-2014، 11:51)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 11:49)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 11:47)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 11:46)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سـلـآم .. |:
بسم الله الرحمن الرحیم و بهی نستعین اهدنا الصراط المستقیم والذین یومنون بالغیب و یقیمون صلاه و مما رزقناهم ینفقون :|
این چ اواتاریه |:

:|

تـحـریـک کنـنـده جـنـسـی ! :|

خـو آوآتــآره دیـگـع :|

خُـشگلـه ؟! {:
میــخوای بیه رو تحریک کنی که بیان ت رو ... ؟ :}

ا خـدآ خـوآسـتـه .. :|

نـع جـونـه مـن بـفـرمـآ مـآرو ... |:
 سپاس شده توسط Mr.Robot

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 21 مهمان